Blbecci loseri nuly

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
peter_sub
Příspěvky: 9
Registrován: pát 22. črc 2016 0:11:48
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od peter_sub »

Dobrý deň som submisívne prasa, manželku som nejebal už viac ako rok, milujem ponižovanie honím si pri lízanie jej nohavičiek
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od seedLover »

peter_sub píše: čtv 03. zář 2020 10:14:47 Dobrý deň som submisívne prasa, manželku som nejebal už viac ako rok, milujem ponižovanie honím si pri lízanie jej nohavičiek
Kdo tvoji milovanou jebává? Má milence? Ona ví, že olizuješ její nohavičky a honíš si u toho jako úchyl?
peter_sub
Příspěvky: 9
Registrován: pát 22. črc 2016 0:11:48
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od peter_sub »

seedLover píše: čtv 03. zář 2020 10:23:08
peter_sub píše: čtv 03. zář 2020 10:14:47 Dobrý deň som submisívne prasa, manželku som nejebal už viac ako rok, milujem ponižovanie honím si pri lízanie jej nohavičiek
Kdo tvoji milovanou jebává? Má milence? Ona ví, že olizuješ její nohavičky a honíš si u toho jako úchyl?
Jebe ju jeden chlap od nej zvprace mysli si že o tom neviem, nevie že si honím pri lízanie jej nohavičiek
Thomasino84
Příspěvky: 64
Registrován: úte 31. pro 2019 10:41:43
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Thomasino84 »

Ahoj. Jsem loser, mám doma super couru, na kterou nestačím a rád bych Vaše co nejperverznější komentáře. Ta moje se už mnou ani neobtěžuje a šuká mý kamarády a sousedy, na mě kašle. Nemusíte se bát o šíleně ulítlý komentáře, mně to nevadí. Věděli byste, co s sní dělat? A co bych si já zasloužil?
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od tarenor »

Thomasino84 píše: úte 06. říj 2020 20:45:47 Ahoj. Jsem loser, mám doma super couru, na kterou nestačím a rád bych Vaše co nejperverznější komentáře. Ta moje se už mnou ani neobtěžuje a šuká mý kamarády a sousedy, na mě kašle. Nemusíte se bát o šíleně ulítlý komentáře, mně to nevadí. Věděli byste, co s sní dělat? A co bych si já zasloužil?
Měl bys ji líbat nohy a děkovat, že tě zatím neodpustila, a že věnuje svůj drahocenný čas tobě. Pořiď si klec a raději si jo zamkni a odevzdej klíče, bude to pro tebe lepší. A modli se, aby ty klíče vůbec chtěla.
cuckjan
Příspěvky: 138
Registrován: sob 19. zář 2020 20:28:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od cuckjan »

No já mám malý peni sa skoro nestojí. Jestli manželka byla nevěrná nejsem si jist.
tullamore
Příspěvky: 188
Registrován: stř 02. led 2019 12:20:32
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od tullamore »

Thomasino84 píše: úte 06. říj 2020 20:45:47 Ahoj. Jsem loser, mám doma super couru, na kterou nestačím a rád bych Vaše co nejperverznější komentáře. Ta moje se už mnou ani neobtěžuje a šuká mý kamarády a sousedy, na mě kašle. Nemusíte se bát o šíleně ulítlý komentáře, mně to nevadí. Věděli byste, co s sní dělat? A co bych si já zasloužil?
Trvat na sve ucasti nebo dokumentaci jejich setkani pripadne jako minimum jeji popis akce po navratu domu. Zalezi na tvych prioritach.
Pokud se o svoje zazitky s tebou ani nepodeli, kopnout do zadele.
whatever85_
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 22. říj 2020 15:25:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ahoj jsme cuckold pár s tím že u PC jak tady tak na amatérech sedí v 99procentech případů muž.
Bydliště: Kousek od Kobylis/Letňan :)

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od whatever85_ »

Dobrý den jsem bi submisivní cuckold a jsem tu nový. Začínám teprve prozkoumávat fórum a jak to tady vypadá ale kdyby se našel svalnatý bull pro moji paní budu rád.
whatever85_
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 22. říj 2020 15:25:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ahoj jsme cuckold pár s tím že u PC jak tady tak na amatérech sedí v 99procentech případů muž.
Bydliště: Kousek od Kobylis/Letňan :)

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od whatever85_ »

Koukám že jsem to napsal i do špatného vlákna. Omluvám se budu vděčný za kohokoliv kdo mě bude ponižovat. Moje žena často šuká s jinými. Vzhledem k tomu jak vypadá tak jsou to většinou fitnesáci s větším než já. Líže jim anál,nechá se šukat do prdelky a podobné věci co mě nikdy nedovolí.
Asa
Příspěvky: 584
Registrován: pát 15. lis 2019 14:23:14
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Asa »

whatever85_ píše: sob 24. říj 2020 13:05:52 Koukám že jsem to napsal i do špatného vlákna. Omluvám se budu vděčný za kohokoliv kdo mě bude ponižovat. Moje žena často šuká s jinými. Vzhledem k tomu jak vypadá tak jsou to většinou fitnesáci s větším než já. Líže jim anál,nechá se šukat do prdelky a podobné věci co mě nikdy nedovolí.
Mohla by aj mne vylízať anal. Povedz jej to!
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: istonasjevela, Pozeram69, subik97 a 83 hostů