Blbecci loseri nuly

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od marteza »

Takže si až dodnes panic?
Nebo máš manželku/přítelkyni ze soucitu?
--ubožak--
Příspěvky: 44
Registrován: pát 06. lis 2020 20:41:25
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od --ubožak-- »

Partnerku jsem měl,ale byla hodne dominantni.Žil jsem v D/S cuckold vztahu.Seznamily jsme se přes seznamku.Takže jsem nešukal jenom jsem mohl honit.Otěhotnela z milencem a byl konec.Par pokusu o sex jsem měl na privatu za penize ješte před vztahem,ale nikdy to nedopadlo dobře.Bud jsem sklidil vysměch nebo jsem vysemenil ješte před stykem.Takže jsem vlastně pořad panic.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od marteza »

To jste se rozešli proto, že otěhotněla s jiným? Roky jsi ji sponzoroval (předpokládám) a necháš ji utéct? Kolik let ti je?
--ubožak--
Příspěvky: 44
Registrován: pát 06. lis 2020 20:41:25
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od --ubožak-- »

Ne nesponzoroval.Ona mela dobře placenou praci.My jsme neměli normalni vztah.Ona byla pani a ja jeji otrok na domaci prace a pro ukojeni jejich sadastickych choutek.Jak otehotnela už chtela mit normalni vztah a rodinu.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od marteza »

Co teď? Já být tebou zkusím nejdřív plastickou operaci, jinak nemáš žádnou sexuální budoucnost, leda snad vstoupit do kláštera a tam žít v doživotním celibátu. A nebo partnerka, která se spokojí s tím, že ji budeš uspokojovat výhradně ústy nebo rukou.
--ubožak--
Příspěvky: 44
Registrován: pát 06. lis 2020 20:41:25
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od --ubožak-- »

O normalni sex už se nepokoušim.To vždycky sklidim vysměch.Jsem hodne submisivni tak hledam partnerku ktere budu sloužit a oralne uspokojovat.Když mi dovoli onanovat při pohledu na jeji tělo tak jsem spokojeny nebo mi ho občas vyhoni.
Thomasino84
Příspěvky: 64
Registrován: úte 31. pro 2019 10:41:43
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Thomasino84 »

ccuckk píše: pát 11. pro 2020 14:00:14 Zajímavé téma. Dlouhodobě mě vzrušuje tato pozice blbečka a nuly. Vzrušuje mě, když se mi cizí chlapi posmívají za moje parohy a líbilo by se mi, kdyby třeba kritizovali nebo uráželi moji ženu. Asi jsem taky trochu bi a hodně submisivní. Je tady nějaký další looser na povídání a výměnu fantazií, které bychom mohli realizovat?

Vzrušuje tě třeba ukazovat svou ženu přes internet mladým, arogantním klukům, kteří se ti vysmívají, kritizují ji a zakazují ti si nad ní honit? Nápadů mám hodně, pojďme je probrat.
Rád proberu cokoliv, tohle je moje manželka
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
codms
Příspěvky: 161
Registrován: pát 28. lis 2014 0:34:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem sub s malym
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od codms »

Obrázek
Taky vás vzrušuje to ponížení že máte ve sprše nejmenší penis? Když holka básní o pořádným klacku který nemáte či výsměch za předčasnou ejakulaci?
Thomasino84
Příspěvky: 64
Registrován: úte 31. pro 2019 10:41:43
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od Thomasino84 »

codms píše: pát 08. led 2021 23:10:36 Obrázek
Taky vás vzrušuje to ponížení že máte ve sprše nejmenší penis? Když holka básní o pořádným klacku který nemáte či výsměch za předčasnou ejakulaci?
Jasně, já ho sice nemám nejmenšího, ale bohužel dost úzkýho. Takže je to taková tužka.
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Blbecci loseri nuly

Příspěvek od kanda77 »

codms píše: pát 08. led 2021 23:10:36 Obrázek
Taky vás vzrušuje to ponížení že máte ve sprše nejmenší penis? Když holka básní o pořádným klacku který nemáte či výsměch za předčasnou ejakulaci?
Mě to hodne vzrusuje to ponizeni kdyz vim ze manzelka rada velke a tluste pero a moje vydrz je par vterin
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: nrparnr1, R4wiel a 87 hostů