Challenge - Bull v kleci na 3 mesice

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Challenge - Bull v kleci na 3 mesice

Příspěvek od Bull1987 »

Ahoj, mam dotaz na vsechny kdo maji a nosi klicku, jake to je mit ho v kleci zavreneho treba tri mesice..
Rad bych to odzkousel.. Jak silny je pak orgasmus, jak casto prichazi erekce??

Laka me odzkouset roli zamceneho suba a prekonat se.. Rad bych vedel jake to, jak to prozivate vy..
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Challenge - Bull v kleci na 3 mesice

Příspěvek od cuckpig »

Vcítit se do role cuckolda, to je velmi odvážné, jen si myslím, že pokud si potentní, bude to pro tebe utrpení, bývá tam opravdu těsno. Ještě by bylo zajímavé, kdyby ti nějaký cuckold svou klícku zapůjčil, když by si jí nasadil, věděl by, že tam byl někdo jiný.
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Challenge - Bull v kleci na 3 mesice

Příspěvek od xcryten »

No není to Tak strašný, po prvním týdnu uz je klec ok a po vše ti ani nepřijde.... po třech měsících az si ji sundas, bude ti chybět ☺
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Challenge - Bull v kleci na 3 mesice

Příspěvek od uzsparohy »

Myslel jsem si,že to bude horší, spíš jde u mě o ten novej pocit, těsno cítím jen když se vzrušil,což je u mě tím ponížením, jak je moje žena teď s tím milencem je to spíše o hlavě o psychice. Po prvním odemčení jsem tedy čekal větší orgasmus, spíš mě víc uspokojilo, když mi dala a já se okamžitě udělal a to ponížení a trapno, to mě způsobilo ten uvolňující pocit. Klička jako taková to to nejhorší mění alespoň u mě spíš to jak mne to mění.
Ja-i-Ty
Příspěvky: 54
Registrován: sob 16. čer 2018 3:05:33
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsem něco mezi cuckoldem a kandaulistou, chci aby žena měla milence, případně se milovala i s jinými muži, ta to neodmítá

Re: Challenge - Bull v kleci na 3 mesice

Příspěvek od Ja-i-Ty »

Otazka jestli behem tech 3 mesicu budes mit u sebe nejakou co by te drazdila na kterou bys mel chut a ona prisla domu a ukazala by ti treba kalhotly plne mrdky a pri hrani si s tvyma koulema by ti popisovala jak si to uzivala nebo te nechala lizat a pak proste jen rekla ze jde spat az bys ju uspokojil.
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Challenge - Bull v kleci na 3 mesice

Příspěvek od uzsparohy »

Přesně, pokud nejsem s manželkou,tak mi klec nevadi, ale jak vím že je teď s milencem nebo když by mě dráždila...a ano po ránu,dnes mě to po páté ráno dostalo do kolen.
Ale nosit to během dne není problém.
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 hostů