HOTWIFE zkušenosti

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od nezadany »

Mohu se optat jak svého přítele vnímáš? Já ještě HW nemám, jenom bývalku co mi byla nevěrná a tak jsem zjistil, že bych takový vztah chtěl. Ale vůbec nerozumím tomu, co z toho ty ženské mají, jestli tě to vůbec může bavit jenom si nechat lízat nohy a píchat mu zadek. Přece ženská potřebuje, aby chlap píchal hlavně její kundu, nebo ne?
Mistress_Terulie
Příspěvky: 11
Registrován: pon 18. úno 2019 11:51:30
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od Mistress_Terulie »

nezadany píše:Mohu se optat jak svého přítele vnímáš? Já ještě HW nemám, jenom bývalku co mi byla nevěrná a tak jsem zjistil, že bych takový vztah chtěl. Ale vůbec nerozumím tomu, co z toho ty ženské mají, jestli tě to vůbec může bavit jenom si nechat lízat nohy a píchat mu zadek. Přece ženská potřebuje, aby chlap píchal hlavně její kundu, nebo ne?
Manžela miluju, rozumíme si ve všem, máme stejný smysl pro humor.. Společné zájmy, rádi si povídáme. Takže bych se nerozvedla. Na píchání mojí kundy mám právě nějakého Bulla nebo pár :-) Nemusím mít sex každý den a když už se mi zachce, tak máme spoustu hraček a jeho jazyk ;-) Ale četla jsem, že spoustě žen opravdu stačí jen lízání..
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od nezadany »

Moje bývalá mi právě řekla že mi byla nevěrná protože jsme málo šukali. Já jsem často lízal a používali jsme hračky, ale protože jsem nevydržel a hned jsem stříkal tak jsem moc nešukal. A ona prý bez toho nemůže být. Proto si neumím představit, že by nějakou ženu bavilo, že nemá se svým chlapem sex. A to ti vážně nevadí, když máš třeba po práci a jsi unavená, že musíš manželovi šukat anál? Mě by to jako chlapa vůbec nebralo a to vím, že holky jsou ještě méně zaměřené na ten sex. To děláš mechanicky, protože víš, že to má rád a potřebuje to, nebo jak se motivuješ k tomu, abys ho ojela, když sama z toho vlastně nic nemáš?
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od xcryten »

tak to musí být super ..... zavidím mu :-)

tak jsem zvedavy az jej prodas, jak si ta dama uzije ..... napis jeho reakci ...
Mistress_Terulie
Příspěvky: 11
Registrován: pon 18. úno 2019 11:51:30
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od Mistress_Terulie »

nezadany píše:Moje bývalá mi právě řekla že mi byla nevěrná protože jsme málo šukali. Já jsem často lízal a používali jsme hračky, ale protože jsem nevydržel a hned jsem stříkal tak jsem moc nešukal. A ona prý bez toho nemůže být. Proto si neumím představit, že by nějakou ženu bavilo, že nemá se svým chlapem sex. A to ti vážně nevadí, když máš třeba po práci a jsi unavená, že musíš manželovi šukat anál? Mě by to jako chlapa vůbec nebralo a to vím, že holky jsou ještě méně zaměřené na ten sex. To děláš mechanicky, protože víš, že to má rád a potřebuje to, nebo jak se motivuješ k tomu, abys ho ojela, když sama z toho vlastně nic nemáš?
Každá žena, a ostatně i muž, je jiná/jiný. Každému vyhovuje něco jiného. Já nepotřebuju uvnitř "kus masa", je mi fajn i s kusem plastu :-) Většinou ho sukam večer, kdy jsem odpočatá a taky to nedělám hodinu v kuse.. A věř nebo ne, mě to uspokojuje.. Je to pro něj ponižující, což mě uspokojuje vnitřně, a když si vezmu ty kuličky, tak je to stimulující i pro mě ;-)
Mistress_Terulie
Příspěvky: 11
Registrován: pon 18. úno 2019 11:51:30
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od Mistress_Terulie »

xcryten píše:tak to musí být super ..... zavidím mu :-)

tak jsem zvedavy az jej prodas, jak si ta dama uzije ..... napis jeho reakci ...
Dám, doufám že mi neudělá ostudu :-)
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od tarenor »

Mistress_Terulie píše:
tarenor píše:Tak to musí být ten tvůj v sedmém nebi. Jako muž ti můžu poradit, že nejlepší, jak to můžeš posunout dál, je to, že věci které děláš, budeš dělat opakovaně a ještě lépe než doteď. Je vidět, že toho tvého cuckolda vzrušuje ponižování při sexu, tak mu ho dopřávěj.

Hrozně se mi líbí, že ti musí líbat nohy. Děláte to každý den? Zajímalo by mě, jestli máš někdy sexuální styk i s manželem, nebo té jen líže? Myslel jsem, že ženy jako ty neexistují.

Rád své paní líbám nohy, nejvíc mě to vzrušuje, když jsem zamčený. To se od nich nemůžu odtrhnout. Myslím, že by se mu mohla líbit výměna partnerů, kdy ty by jsis mrdala s chlapem a on by byl mrdán jeho ženou, kterou by mohl za odměnu vylízat. Ale nevim, zda by to pro něj nebylo až moc.
Děkuji :-) Nohy mi vlastně cumlá nebo masíruje a hladí i nevědomky.. Třeba u seriálu a tak :-) Jednou u nás byla kamarádka a v píchání jeho zadku jsme se střídaly, on nás lízal a pak jsme si prohrály spolu a on musel koukat.

A ty to máš se svou paní jak?
My děláme jen sado maso. Ale pravidelně jí šukám, vlastně spíše víc to děláme klasicky. Hlavně mi říkala, že bez sexu by to prostě nešlo, škoda :(
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od cuckpig »

Dnes nastala v mém vztahu změna, dostal jsem na starost celou domácnost, budu avařit, prát, uklízet.
auton
Příspěvky: 457
Registrován: stř 24. pro 2014 14:15:46
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od auton »

cuckpig píše:Dnes nastala v mém vztahu změna, dostal jsem na starost celou domácnost, budu avařit, prát, uklízet.
A to se chlubíš nebo si stěžuješ? 8-)
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: HOTWIFE zkušenosti

Příspěvek od cuckpig »

Byla to jen informace.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Klouned, manzelparohac, Pozeram69 a 34 hostů