Bull a piss

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Loukomir
Příspěvky: 21
Registrován: stř 24. úno 2021 18:50:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bull a piss

Příspěvek od Loukomir »

No pozor pánové, u mě to došlo až tak daleko že me začali vzrušovat veřejné pánské záchody a začala se mi líbit představa že mě je někdo nutí lízat.

Dřív jsem byl ale celkem normální :D. S jídlem asi roste chuť. Jenže krotit pak takovouhle podivnost už je těžší.
TchajPan
Příspěvky: 26
Registrován: pát 15. říj 2021 20:27:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: ČB, zkušený cuckold pár

Re: Bull a piss

Příspěvek od TchajPan »

Za nás, jakožto perverzní pár, který cuckolding (a nejen to) v různých podobách praktikuje už hodně let, je piss jednoznačně kořením každé akce. Manželka má několik bullů a ne každý na to je, ale piss musí polykat prakticky každý druhý týden. Výborná je také záležitost piss do kundy a potom mnou vylízat. Nicméně to už se musí sejít více věcí (spíš tedy organizačně :D ). Co se týká mě, jako cuckolda, domnívám se, že to tak nějak patří k bontonu, stejně jako vylízat sperma z kundy, nebo kouření bulla, když si to přeje. Ale každý to má jinak ;) .
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bull a piss

Příspěvek od xcryten »

Máš to pěkně zařízené. To ti závidím:)
Robin
Příspěvky: 102
Registrován: pon 05. říj 2015 1:24:21
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bull a piss

Příspěvek od Robin »

TchajPan píše: pát 18. bře 2022 13:32:22 Za nás, jakožto perverzní pár, který cuckolding (a nejen to) v různých podobách praktikuje už hodně let, je piss jednoznačně kořením každé akce. Manželka má několik bullů a ne každý na to je, ale piss musí polykat prakticky každý druhý týden. Výborná je také záležitost piss do kundy a potom mnou vylízat. Nicméně to už se musí sejít více věcí (spíš tedy organizačně :D ). Co se týká mě, jako cuckolda, domnívám se, že to tak nějak patří k bontonu, stejně jako vylízat sperma z kundy, nebo kouření bulla, když si to přeje. Ale každý to má jinak ;) .
naprosto jednoznačně pravda:-)
debil
Příspěvky: 54
Registrován: úte 12. dub 2022 19:08:33
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem zmrdí špína na týrání, online platím dom chlapům
Bydliště: Praha/ Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Bull a piss

Příspěvek od debil »

za nachcani do tlamy a na ksicht a rozkrok rád zaplatim, nebo koupím chcanky ve sprcce
jsem submisivní debílek,rád posloužím bullovi, ke mě si můžete dovolit cokoli, jsem mužský odpad, špína, zmrd, pes, rohožka, boxpytel, bankomat, popelnik, wc, polykač mrdky, chcanek, lízač nohou, prdelí, flusů, sluha, poskok, debílek, fackovací panák
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Joseph, Lucifer66, Pozeram69 a 104 hostů