Bull a piss

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bull a piss

Příspěvek od seedLover »

Taky bych se nechal počůrat od milence. Pít bych to asi nechtěl, to je fuj, ale třeba ve vaně bych držel a on by mi chcal na záda. Bylo by to dobře ponižující.
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bull a piss

Příspěvek od Bobrik »

marmax píše: úte 06. říj 2020 14:18:13a točit
take praktikujeme, zacali jsme jen ma pani na me a kdyz jsem ji musel celou vypit a ted uz i kdyz ji lizu a ji nade mnou suka milenec, pousti to do ni a ja piju i jeho co tece z ni
Nemůžeš to nstocit bylo by to vzrušující.
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bull a piss

Příspěvek od xcryten »

marmax píše: úte 06. říj 2020 14:18:13 take praktikujeme, zacali jsme jen ma pani na me a kdyz jsem ji musel celou vypit a ted uz i kdyz ji lizu a ji nade mnou suka milenec, pousti to do ni a ja piju i jeho co tece z ni
tak to musi byt super!!!!
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Bull a piss

Příspěvek od KarelK1968 »

RemusA4 píše: pon 11. čer 2018 7:26:26
xkocurik píše:Mate nejake skusenosti, alebo fantazie, ako Vas moze ponizovat bull pred Vasou hotwife z pohladu pissingu? ... ja mam fantaziu, ze ma posle do chladnicky po pivo a dva pohare, do jedneho mu nalejem to s chladnicky a do druheho mi on macapuje to jeho teple, usmeje sa na moju priatelku, zdvihne pohar, ze si ide so mnou strgnut a obaja cakaju, ako zareagujem...

Obrázek
Ja bych nechtel aby me ponizoval.at ponizuje mou zenu
Protože bys byl rád dominantní ale nejde ti to. Proto bys chtěl aby ponižoval za tebe ženu. A kdyby něco tak ty nic.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Bull a piss

Příspěvek od KarelK1968 »

Cation píše: pát 18. říj 2019 15:02:45 Přesně, pochcat čubku i toho jejího chudáka, pak si sednout a zatímco by ten loser vytíral podlahu, ona by mi kouřila ocas, samozřejmě aby to viděl.
Ale mělo by to být aspoň trochu z donucení ze strany Bulla. Takoví rádoby dominantní blbci co akorát využívají toho co chtějí ostatní jsou jen šaškové co si na něco hrají. Ale ony to jsou stejně z větší části jen představy které nikdo z nich nikdy nezažije.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Bull a piss

Příspěvek od KarelK1968 »

marmax píše: úte 06. říj 2020 14:18:13 take praktikujeme, zacali jsme jen ma pani na me a kdyz jsem ji musel celou vypit a ted uz i kdyz ji lizu a ji nade mnou suka milenec, pousti to do ni a ja piju i jeho co tece z ni
Neni nad fajn hradky.
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bull a piss

Příspěvek od xcryten »

xkocurik píše: ned 10. čer 2018 8:19:28 Mate nejake skusenosti, alebo fantazie, ako Vas moze ponizovat bull pred Vasou hotwife z pohladu pissingu? ... ja mam fantaziu, ze ma posle do chladnicky po pivo a dva pohare, do jedneho mu nalejem to s chladnicky a do druheho mi on macapuje to jeho teple, usmeje sa na moju priatelku, zdvihne pohar, ze si ide so mnou strgnut a obaja cakaju, ako zareagujem...

Obrázek
tak to uz by bylo super - akorat clovek musi zustat nevystrikanej, jinak by to ho nebralo :-)
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Bull a piss

Příspěvek od Anpoenitet »

Velmi pěkná forma ponížení chlapa od dominantního bulla. A i když se to cuckoldovi nelíbí, tak by to měl poslušně vypít.
slusnak
Příspěvky: 70
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: Bull a piss

Příspěvek od slusnak »

Piss od bulla je pro suba pocta!
Alex1993
Příspěvky: 86
Registrován: stř 13. čer 2018 17:09:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1547

Re: Bull a piss

Příspěvek od Alex1993 »

slusnak píše: pon 30. lis 2020 20:59:55 Piss od bulla je pro suba pocta!
Kecy, nemám rád tento hraný "respekt" a "pokoru".
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Fero369, HOTwife Lucie, Majestic-12 [Bot] a 92 hostů