Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Loukomir
Příspěvky: 21
Registrován: stř 24. úno 2021 18:50:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Loukomir »

Kajko801 píše: pon 28. kvě 2018 19:53:18 Ja mám dosť zvrhlú fantáziu,napíšem pár viet a som zvedavý čo mi nato poviete...
Páčilo by sa mi keby som bol celý víkend doma len s mojou mamou,otec by bol odcestovaný...pozval by som knám úplne cudzieho chlapa.prišiel by knám a moja mama by mu bez slov dala,bez slov by roztiahla stehná.jasné že by ju trtkal bez kondómu a výstrek by pustil pekne hlboko donej.ja by som sa nato pozeral...ďalší deň by som priviedol ďalšieho cudzieho chlapa atď atď...
Mám něco podobného... o nalezení použitého kondomu rodičů nebo bráchy... nejsem na incest, ale ujizdim na sperma...
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od marteza »

Loukomir píše: pon 07. čer 2021 17:27:36
Kajko801 píše: pon 28. kvě 2018 19:53:18 Ja mám dosť zvrhlú fantáziu,napíšem pár viet a som zvedavý čo mi nato poviete...
Páčilo by sa mi keby som bol celý víkend doma len s mojou mamou,otec by bol odcestovaný...pozval by som knám úplne cudzieho chlapa.prišiel by knám a moja mama by mu bez slov dala,bez slov by roztiahla stehná.jasné že by ju trtkal bez kondómu a výstrek by pustil pekne hlboko donej.ja by som sa nato pozeral...ďalší deň by som priviedol ďalšieho cudzieho chlapa atď atď...
Mám něco podobného... o nalezení použitého kondomu rodičů nebo bráchy... nejsem na incest, ale ujizdim na sperma...
Souvislost s kandaulismem?
Loukomir
Příspěvky: 21
Registrován: stř 24. úno 2021 18:50:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Loukomir »

Jen jsem narazil na ten starý příspěvek a komentoval...

Souvislost je taková že bych ho pak rád použil s přítelkyní...
julius
Příspěvky: 102
Registrován: pát 19. čer 2015 14:34:10
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od julius »

Loukomir píše: pon 07. čer 2021 18:02:32

... že bych ho pak rád použil s přítelkyní...
Jestli tomu dobře rozumím, tak bys ho asi nejdřív na špičce propíchnul, co? Ta představa že náhodou třeba otěhotní a bude to děcko tvého otce, bráchy, nebo někoho třeba úplně neznámého...
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Mispulin »

Hoši, sice zajímavé, ale uvědomte si, že sperma na vzduchu moc dlouho nepřežije, zatímco v rodidlech ženy spermie přežijí až 72 hodin, jsou-li zdravé. To bys musel použitou a naplněnou prcgumu prostřihnout na šošolce hned po stažení, sám ji nasadit a pokračovat v mrdání své milované. Pokud si to schováš "na pak", tak to je už bezcenná břečka.
engik
Příspěvky: 23
Registrován: stř 02. čer 2021 20:00:04
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od engik »

marteza píše: pon 07. čer 2021 17:59:12
Loukomir píše: pon 07. čer 2021 17:27:36
Kajko801 píše: pon 28. kvě 2018 19:53:18 Ja mám dosť zvrhlú fantáziu,napíšem pár viet a som zvedavý čo mi nato poviete...
Páčilo by sa mi keby som bol celý víkend doma len s mojou mamou,otec by bol odcestovaný...pozval by som knám úplne cudzieho chlapa.prišiel by knám a moja mama by mu bez slov dala,bez slov by roztiahla stehná.jasné že by ju trtkal bez kondómu a výstrek by pustil pekne hlboko donej.ja by som sa nato pozeral...ďalší deň by som priviedol ďalšieho cudzieho chlapa atď atď...
Mám něco podobného... o nalezení použitého kondomu rodičů nebo bráchy... nejsem na incest, ale ujizdim na sperma...
Souvislost s kandaulismem?
Ja jednou nasel sprcku od mami a pritele
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od marteza »

Koukat se jak někdo šuká je nuda. Buď šukám já anebo nic. To platí i pro fantazie. Buď se to týká mě, nebo...
Snad jen někdy pro zpestření života.
engik
Příspěvky: 23
Registrován: stř 02. čer 2021 20:00:04
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od engik »

Pokeca nekdo o oplodneni nebo o zneuziti nekoho sperma?
kecamyd
Příspěvky: 1
Registrován: pon 28. čer 2021 6:15:22
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem bi sub,žena dominant,jsem její sluha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od kecamyd »

ahoj,co jsem zažil? Na inzerát jsem šel za pánem si pohrát,Jsem bi sub a perverzní. Pán bydlel v domku,zazvonil jsem a otevřel mně cigán,tlustej,nahej,chytl mě za košili a vtáhnul dovnitř. Srazil mě na kolena a hned mně strčil toho svýho čuráka do huby a já začal kouřit.Jakmile se mu postavil takl jsem se musel svlíknout a on hned v té předsíni mě poručil na čtyři a vrazil mně ho do prdele,bez přípravy.Já řval bolestí ale on nedbal.Měl tam někde důtky a jak mě mrdal tak mě začal těma důtkama švihat po zádech. V tom tam vešla jeho stará,taky tlustá,cecky jí visely až na břicho.Položila přede mne misku ve které bylo velké hovno a plavalo ve chcánkách.A cigoš jen řekl abych to sežral,pak že přestane s těma důtkama.Tak jsem to sežral (nebylo to poprvé).Přetal mě mrskat a vystříkal se do mě ale nevytáhnul ho,chvíli počkal a pak mně tam nachcal.
SatyrionJH
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 24. čer 2021 12:58:53
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od SatyrionJH »

Tms0411 píše: ned 22. dub 2018 23:47:52
francikopus píše:
Tms0411 píše:Páni to je super. Hodně zvrhlé a rajcovní.=) Díky za sdílení tvé fantazie. Klidně pokračuj dál. Určitě to tu ocením nejen já a třeba někoho inspirujeme.=)
Ďakujem :) Škoda len, že sa až do takejto miery moja predstava asi nikdy nenaplní. A aká je tvoja predstava?
Třeba tě ta tvá překvapí a splní to tvůj sen.=)

No já vlastně všechny trošku reálné představy popsal ve svých povídkách, no ale pokud jde o tu zvrhlou tak mám silnou touhu být ponížen tím že má láska mě podvede ve svatební den před obřadem. Naši svědci jí vystříkají kundičku semenem a postříkají jí obličej, abych pak při novomanželském polibku viděl jaká je coura a olizoval jejich semeno z jejího obličeje. Pak po obřadu bych musel sledovat jak každý muž co byl na svatbě tvrdě opíchá mou nevěstu ve svatebních šatech přímo přede mnou a vrcholem by pak bylo, že bych dostal pás cudnosti a na svatební cestě by má žena každý den mrdala s jiným chlapem.=)
Řek bych jen, kdy máte svatbu? A už máte svědky?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: gurko, i-i, Lojzikperko, R4wiel a 107 hostů