Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
julius
Příspěvky: 102
Registrován: pát 19. čer 2015 14:34:10
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od julius »

Mě se svěřil známý, že jeho kolega v práci si na pivu pustil hubu na špacír. Má depky z toho, že se jeho manželka nechávala osahávat od 8letýho mlaďase. To je teprve ten správný úlet!
whatever85_
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 22. říj 2020 15:25:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ahoj jsme cuckold pár s tím že u PC jak tady tak na amatérech sedí v 99procentech případů muž.
Bydliště: Kousek od Kobylis/Letňan :)

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od whatever85_ »

to je tragický
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od fodel »

Je nedočkavá no.
julius
Příspěvky: 102
Registrován: pát 19. čer 2015 14:34:10
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od julius »

fodel píše: stř 02. čer 2021 17:39:36 Je nedočkavá no.
Podle toho co říkal, tak je spíš taková přející :lol:
Už jsem to na soukromý dotaz jednomu z vás popisoval, tak to teda hodím do placu i sem:

Doneslo se mi to přes kamaráda, takže za pravdivost neručím.

Ten jeho kolega se dlouhodobě už od školy kamarádí s jiným. Pravidelně jezdili na vandry a podobný akce. Po pár letech se oženili. On si vzal asi o 7 let mladší holku. Prostě rodinný život, děti, ... On má kluka a starší holku, ten druhý jenom kluka. Dlouho nikam už nejezdili a na nějaké společné oslavě je napadlo zajet karavanem a autem všichni společně do Chorvatska. Děti s manželkama že budou spávat v karavanu, chlapi ve stanu.

Někdy na podzim se ta mladší manželka svěřila manželovi, že jednu noc kdy se trochu víc popíjelo se pak v noci vzbudila jak na ni někdo zlehka sahal. Myslela nejdřív že ji přišel vzbudit on že něco potřebuje, ale byla to o dost menší ruka.
Druhá žena spala na rozkládacím lehátku v uličce, holka taky. Ona spala s klukama na jediný větší posteli, vedle ní kluk toho druhýho páru.
No abych to nezdržoval, cítila jak ji malá ruka zlehka sahala na břicho a pomalu směřoval k prsám. Ty ji pak přes tričko omakával dokud ji neztvrdly bradavky a nevšimnul si toho. Pak se snažil dostat pod tričko a přímo jí na ně sahal.
Nejdřív ho prý chtěla zarazit co dělá (klukovi prý bylo okolo 8 let), ale pak se zasnila jaký byly její začátky a nechala ho ať má na co vzpomínat a dělala že spí. Říkala že to bylo svým způsobem hrozně dráždivý a vzrušovalo ji to. Dál se prý neodvážil.
Ten známý má prý depky jestli nemůže být pedofilní, prý se to u žen taky objevuje ale hůř poznává.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Mispulin »

Tak chlapec v 8 letech byl jen zvědavý, sexuální podtext bych v tom moc neviděl, puberta u kluků je až od 12 občas někdy od 11 let. manželku to dráždilo a byla z té situace asi překvapená, možná jí to bylo trapné a nechtěla dělat brajgl, tak raději předstírala spánek no.
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Redtiel »

Spíš bych v tom viděl něco podobného jako když čistý heterosexuál, ale cuckold připravuje milence pro svoji manželku. Nikdy by s chlapem nic neměl, ale v rámci hrátek do toho jde. Nebo očišťování manželky od cizího semene. Je to podobné, manželka je prostě objekt prvního doteku mladého kluka. Kluk si poprvé sáhnul na prsa a manželka mu to dovolila, je to vzrušující, ale není v tom úplně klasický sex. Pedofilii bych v tom neviděl.
julius
Příspěvky: 102
Registrován: pát 19. čer 2015 14:34:10
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od julius »

Terdsa píše: čtv 03. čer 2021 12:03:48 Spíš bych v tom viděl něco podobného jako když čistý heterosexuál, ale cuckold připravuje milence pro svoji manželku. Nikdy by s chlapem nic neměl, ale v rámci hrátek do toho jde. Nebo očišťování manželky od cizího semene. Je to podobné, manželka je prostě objekt prvního doteku mladého kluka. Kluk si poprvé sáhnul na prsa a manželka mu to dovolila, je to vzrušující, ale není v tom úplně klasický sex. Pedofilii bych v tom neviděl.

Přesně takhle jsem to taky chápal. Holka je očividně přející a nestydí se. Na druhou stranu klukovi docela závidím. My jsme očumovali holky jen klíčovou dírkou a sáhnout si na kozy bylo dlouho jen v říši snů. Klučina má podle mě velkou kliku a bonus do života :D.
Stejně by mě zajímal názor nějaký ženy, třeba na to nahlížím úplně špatně.

Moc ale nevěřím tomu, co píše o kus výš Mišpulím. Zvědavost určitě, ale sexuální podtext má v týhle situaci snad každý podobný pokus. :oops:
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Redtiel »

Přesně, navíc vzhledem k situaci. Neřeknu kdyby se klukovi podbizela, kdyby po něm vyjela ... Nebo kdyby se nechala osahávat za bílého dne ... No kdo by nebral takový zážitek z dětství?
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Mispulin »

julius. Já si také v 7 letech ukazoval šulína s 8 letou holčinou z baráku a věř, že to byla jen zvědavost a to jsme si na to vzájemně sahali. Ani ona a ani já v tom neviděli nic sexuálního, ani ten pinďourek mi neztuhl. To libido, kdy mne začaly holky zajímat jako opačné pohlaví u mě nastoupilo v tom přelomu 11.-12. roku s nástupem puberty. Takže bych v tom viděl jen zvědavost, jaké to je, když si na její kozy sáhne. Třeba chtěl chtěl vidět, zda je ta žena už volič (viz: Knoflíková válka) a zjistil vlastnoručně, že je. Mě tedy do toho věku, kdy se mne zmocnila puberta holky nezajímaly a ani jako kluci jsme s nimi nechtěli kamarádit a ony s námi kluky také ne.
Loukomir
Příspěvky: 21
Registrován: stř 24. úno 2021 18:50:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nová perverzní povídka

Příspěvek od Loukomir »

Tms0411 píše: pon 16. črc 2018 23:22:24 Zdar lidi. Právě jsem dopsal novou povídku. Jenže je dost zvrhlá a tak jí zde nemohu uveřejnit. Kdyby o ní měl někdo zájem, tak napište sem nebo do SZ a já mu jí pošlu. Ale bude to něco za něco.=)))
Pošleš ještě?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Cuckold87 a 123 hostů