Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od kanda77 »

Lucka píše:
CuckCZ píše:
tofa píše:Kbyby Bull zpracoval postupne mou manzelku tak, ze by s nim sama chtela dobrovolne otehotnet a ja tomu musel prihlizet
Jo, přesně, šuká s ním a je domluvené, že se jí pak vystříká na břicho. Ale nakonec ji rozrajcuje tak dokonale, že prostě chce být jeho se vším všudy a když cítí, že to na něj jde, sevře ho nohama kolem pasu tak, aby až začne stříkat zůstal v ní.
to nás bere taky, když už tak vše.....
A potom aby jen rekla manzilku asi budes otcem
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Kandaulista531 »

kanda77 píše:
Lucka píše:
CuckCZ píše: Jo, přesně, šuká s ním a je domluvené, že se jí pak vystříká na břicho. Ale nakonec ji rozrajcuje tak dokonale, že prostě chce být jeho se vším všudy a když cítí, že to na něj jde, sevře ho nohama kolem pasu tak, aby až začne stříkat zůstal v ní.
to nás bere taky, když už tak vše.....
A potom aby jen rekla manzilku asi budes otcem
To by som chcel,že príde a povie: som tehotná...
Pavca72
Příspěvky: 69
Registrován: sob 30. pro 2017 12:07:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Pavca72 »

Kdybych si ho nepodržela, nema ni kluka ani dceru.
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od kanda77 »

Pavca72 píše:Kdybych si ho nepodržela, nema ni kluka ani dceru.
Ty mas dve deti s milencem?
Luky82
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 27. čer 2019 13:39:50
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold

Zmrdecek a tanga

Příspěvek od Luky82 »

Peter dlouze přemýšlel, co má dát své milence k narozeninám, které se tak rychle blížily. Začínal z toho už být z toho pomalu nervozní až pak si vzpoměl na touhy jejich společného zmrdečka… Prádelko, to je nápad. Začal se mu v hlavě odehrávat skoro hříšný plán. Den před narozeninym, kdy věděl že Lucie není doma se vydal k ní domů. Když zazvonil, tak mu přišel otevřít Lukáš, alias zmrdeček, jejich společný otrok. Jakmile viděl Petera, byl velmi překvapen až zaskočen. Nicméně byl již naučen jak vítat svého pána, tak okamžitě zaklekl. Peter vešel dovnitř, rychle zavřel dveře a zeptal se zmrdečka: Kde máš svou paní, zmrde? Zmrdeček v pokleku sundávaje boty svého pána odpověděl, že je sám doma a paní dojde až pozdě v noci. Peter, jako by tam zmrdeček ani nebyl, pokračoval směr obávak, kde se v poklidu usadil. Otrok se poníženě a poslušně plazil za svým pánem, tak jak byl zvyklý, aniž by se zeptal co si pán přeje. Peter co se pohodlně usadí a nechá si přinest drink a pustit tv, přikáže: pojď pěkně k mým nohám ať máš blízko můj ocas ke kuřbě. Otrok, ač je vychován, takovou návštěvu ještě nezažil a je lehce nesvůj. Nezbude mu však než poslechnout. Aniž by zmrdeček cokoliv tušil, tak se Peterovi v hlavě rodí jeho nemilosrdný plán. Přikáže mu: Lelkování už bylo dosta, tak mi koukej svléknout kalhoty a pust se do kuřby, tak jak si zvykly. Zmrdeček, tak jak je zvyklý okamžitě uposlechne rozkaz svého pána a zbavuje jej oblečení aby se dostal k jeho chloubě, která na něj čeká uvnitř trenek jako dáreček. Když se před zmrdečkem objeví povadlý ocas, ta jej již zkušeně vezme jednou rukou ze spodu za koule a druhou ruku si pomalu vsouvá lehce ztopořený úd do pusy a začíná zkušeně kouřit. Už ví jak to má pan rád. Ze začátku se s ním mazli, líže kulky, jazykem přejíždí přes celou jeho délku, a něžně ho u toho honí. Pán jen něžně přivírá oči a tlačí si rukama jeho hlavu na svůj ocas. Tempo se pomalu zrychluje, zmrdeček se moc snaží aby byl pán spokojen nicméně netuší co bude během pár okamžiku následovat. V ocasovi začíná pomalu škubat, pán si jej přitlačí a v tom začíná mohutně stříkat. Není to však obyčejná mrdka, je to sérum vzrušení, které v mžiku promění zmrdečka v kus černého hadříku, krásné tang. Chvíli visí na jeho ocasu, zmrdeček je v šoku a pán pomalu oddychuje. Jakmile se vzpamatuje, vezme kus toho hadříku, otře si s ním ocas a pohodí ho na gauč. Pomalu se obláká a jen prohodí: Stejně jsi nebyl k ničemu, i Lucka to několikrát říkala. Sama ti to ještě zopakuje. Zmrdeček než se stačí vzpamatovat, tak skončí u Petera v kapsy od kalhot, tak blízko jeho ocasu… Pokračování na tvé narozeniny, zmrdečku můj
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tuzexsex »

Pavca72 píše:Kdybych si ho nepodržela, nema ni kluka ani dceru.
Koho? :D
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zmrdecek a tanga

Příspěvek od seedLover »

Líbilo by se mi být taková poslušná rozkuřovačka co se plazí po kolenou a čístí sperma.Kdyby někdo chtěl popovídat napiště mi.
Nepochopil jsem ten konec. On se proměnil na kalhotky?
Luky82 píše:Peter dlouze přemýšlel, co má dát své milence k narozeninám, které se tak rychle blížily. Začínal z toho už být z toho pomalu nervozní až pak si vzpoměl na touhy jejich společného zmrdečka… Prádelko, to je nápad. Začal se mu v hlavě odehrávat skoro hříšný plán. Den před narozeninym, kdy věděl že Lucie není doma se vydal k ní domů. Když zazvonil, tak mu přišel otevřít Lukáš, alias zmrdeček, jejich společný otrok. Jakmile viděl Petera, byl velmi překvapen až zaskočen. Nicméně byl již naučen jak vítat svého pána, tak okamžitě zaklekl. Peter vešel dovnitř, rychle zavřel dveře a zeptal se zmrdečka: Kde máš svou paní, zmrde? Zmrdeček v pokleku sundávaje boty svého pána odpověděl, že je sám doma a paní dojde až pozdě v noci. Peter, jako by tam zmrdeček ani nebyl, pokračoval směr obávak, kde se v poklidu usadil. Otrok se poníženě a poslušně plazil za svým pánem, tak jak byl zvyklý, aniž by se zeptal co si pán přeje. Peter co se pohodlně usadí a nechá si přinest drink a pustit tv, přikáže: pojď pěkně k mým nohám ať máš blízko můj ocas ke kuřbě. Otrok, ač je vychován, takovou návštěvu ještě nezažil a je lehce nesvůj. Nezbude mu však než poslechnout. Aniž by zmrdeček cokoliv tušil, tak se Peterovi v hlavě rodí jeho nemilosrdný plán. Přikáže mu: Lelkování už bylo dosta, tak mi koukej svléknout kalhoty a pust se do kuřby, tak jak si zvykly. Zmrdeček, tak jak je zvyklý okamžitě uposlechne rozkaz svého pána a zbavuje jej oblečení aby se dostal k jeho chloubě, která na něj čeká uvnitř trenek jako dáreček. Když se před zmrdečkem objeví povadlý ocas, ta jej již zkušeně vezme jednou rukou ze spodu za koule a druhou ruku si pomalu vsouvá lehce ztopořený úd do pusy a začíná zkušeně kouřit. Už ví jak to má pan rád. Ze začátku se s ním mazli, líže kulky, jazykem přejíždí přes celou jeho délku, a něžně ho u toho honí. Pán jen něžně přivírá oči a tlačí si rukama jeho hlavu na svůj ocas. Tempo se pomalu zrychluje, zmrdeček se moc snaží aby byl pán spokojen nicméně netuší co bude během pár okamžiku následovat. V ocasovi začíná pomalu škubat, pán si jej přitlačí a v tom začíná mohutně stříkat. Není to však obyčejná mrdka, je to sérum vzrušení, které v mžiku promění zmrdečka v kus černého hadříku, krásné tang. Chvíli visí na jeho ocasu, zmrdeček je v šoku a pán pomalu oddychuje. Jakmile se vzpamatuje, vezme kus toho hadříku, otře si s ním ocas a pohodí ho na gauč. Pomalu se obláká a jen prohodí: Stejně jsi nebyl k ničemu, i Lucka to několikrát říkala. Sama ti to ještě zopakuje. Zmrdeček než se stačí vzpamatovat, tak skončí u Petera v kapsy od kalhot, tak blízko jeho ocasu… Pokračování na tvé narozeniny, zmrdečku můj
Kalon
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 18. led 2018 14:36:34
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Kalon »

Laky píše:Ak som to sem mohol pridať dakujem
a copak tu tvou láká nebo tebe?
Felicity
Příspěvky: 9
Registrován: úte 11. čer 2019 16:33:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Moje Madam Michaela je přísná dominatní paní, která se ze mě vychovává děvku, k jejímu pobavení, líbí se jí představa že mě bude nabízet chlapum a ty mě budou prznit

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Felicity »

Ja mam sen, kdyby by ze mě manzelka udelala mužskou děvku, normálne by me pasla nabizela, a ja bych ji tak vydělaval penize. Uživala si ten pohled jak mě klati jeden chlap za druhym, kdyby jim treba nestal tak by jim pomohla. Pořádala by gangbang party, vse samozrejme s klickou. Ja bych mel sex uz jen jako holka do zadku nikdy uz normalní
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

poslusnymuz74 píše:Muj nesplnitelny sen je abychom nasli Bulla, ktery by byl bez problemu a respektoval dohodnuta pravidla.Mohl by k nam kdykoli a mel by od nas klice Za to bych mu nabizel manzelku, on by mohl vse. Kdyby nebyl u nas, meli bychom dana pravidla jak se chovat.Bull byel pristup k nam kdykoli a moznost nas kontolovat. Pozdeji by urcil s kym a s kolika a kdy ma manzelka mit sex a nakonec bych ho zadal o jeji vystrikani. Bull by mohl rozhodnout, zda otehotni se mnou nebo s nim.
Moc zajímavá představa, taky bych bral něco podobného.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mispulin a 68 hostů