Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
memodes
Příspěvky: 70
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od memodes »

Poznám pár z Prahy. Je jim lehce po 20ti a ona je těhotná. Nechají mi i klíče od bytu. Chodím bez ohlášení a beru si jí jak mě napadne. Někdy mě jen vykouří, jindyv kuchyni a semeno přidá do večeře tomu svýmu. Někdy se zdržím déle a mrdám jí všude v bytě. Ten její mi nosí pití nebo jí může vylízat kundinu...
68libor
Příspěvky: 237
Registrován: ned 12. srp 2018 15:31:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od 68libor »

cuckpig píše: stř 04. lis 2020 10:07:24 Je zajímavá představa, bull by si upravil pro sebe co chtěl a jelikož by to bylo jeho, cuckold by nesměl bez dovolení sahat, koukat, líbat. Cuckolda předělat na Sissy nebo nějaké zvířátko:)
Super představa cuckold feminizován jako sissy .
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od cuckpig »

No mně by zajímala předělávka na čuníka, když by přijel býček na návčtěvu, panička by mně šupla do chlívku abych nerušil:) Jak by asi mohla tahová Transformace vypadat, nucené vykrmení, plastické operace.
jojo
Příspěvky: 110
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: ona 45 madam on 39 otrok a cuckold
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od jojo »

Jedna z mých je že mne paní s milencem prodají v kleci a zcela dokonale svázaného do podoby psa nějakému sadistickému teplouši (vím že se říká gay ale takhle to zní šťavnatěji).

Vyhodí mne i s klecí někde u odbočky z dálnice teď v zimě. On si pro mne přijede. Budu poskytnut zdarma jen s podmínkou že mne musí donutit milovat jeho penis jako božskou manu.

Až mne po pár hodinách trýznění a mučení vycvičí tak mne natočí jak se vrhám v podobě čokla na jeho penis jako na dar boží. Budu ho uctívat a laskat jako správná čubka. Potom slupnu sperma a poděkuji. Vše pod pohružkou dalšího trýznění (el.proudem, gumovou hadicí, mrazem atd.)

To video pošle paní a bullovi. Pak si mne zase v lese předají. Bull si mne doma pozve na kobereček (stále jako psíka). Paní mubsesí ma klíně.

Vysvětlí mi že to video pošlou do práce všem kolegům a kolegyním a všem mým přátelům pokud sám nepůjdu a nenatočím se jak jim všem po kednom říkám že už musim s prací, přátelstvím skončit protože jsem prase a čubka.

Kdyžbse z ponižující výpravy vrátím donutí mne keště dát jim přístup ke všem doklasům a účtům všude.

Když to udělám tak to video stejně pošlou. Pak minoznámí co se stalo a že už mne budou jen držet ve sklepě a prodávat.

A světe div se občas si mne budou kupovat i lidi kreré jsem znal.

A to bude můj život. Jediné potěšení bude asistovat pánovi a paní při milování a čistit jeho sperma. Ale jen z jeho penisu. Paní už bude zcela tabu a budu moci pouze čichat k vnizltřku jejích lodiček a občas laskat její nohy.
jojo
Příspěvky: 110
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: ona 45 madam on 39 otrok a cuckold
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od jojo »

A mobil není moc vhodný pro psaní. Příště to vezmu z PC:-) promiňte ty hrubky!
Truestory
Příspěvky: 21
Registrován: ned 08. bře 2020 0:31:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1927

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Truestory »

Moja fantázia je ísť ked bude teplejsie von do prirody. Vziať ženu a deku, nahovoriť jej ako to chcem robiť v prírode a dohodnúť niekoho kto by nás z diaľky sledoval. S tým, že by nevedela, že to je dohodnuté. Chcel by som vidieť jej reakciu keby k nám príde niekto neznámy a začne si ho pred ňou honiť. A už by záležalo iba na nej či by mu dovolila niečo viac alebo by sa rýchlo obliekla a zkazila moje plány.
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Picus »

Truestory píše: čtv 17. pro 2020 0:20:17 Moja fantázia je ísť ked bude teplejsie von do prirody. Vziať ženu a deku, nahovoriť jej ako to chcem robiť v prírode a dohodnúť niekoho kto by nás z diaľky sledoval. S tým, že by nevedela, že to je dohodnuté. Chcel by som vidieť jej reakciu keby k nám príde niekto neznámy a začne si ho pred ňou honiť. A už by záležalo iba na nej či by mu dovolila niečo viac alebo by sa rýchlo obliekla a zkazila moje plány.
Na to je nejlepší nudapláž, tam se to stane ani nevíš jak. Stačí počkat do večera až odejdou rodinky.
Leck
Příspěvky: 112
Registrován: ned 22. črc 2018 18:35:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Leck »

Poslední dobou mám neodbytnou touhu, aby mě moje partnerka počůrala a já ji pak ještě vylízal...Jakou s tím máte zkušenost? Nevím, jak ji k tomu přemluvit :oops:
slobodnyclovek
Příspěvky: 149
Registrován: stř 10. úno 2016 17:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od slobodnyclovek »

Leck píše: pát 01. led 2021 15:56:55 Poslední dobou mám neodbytnou touhu, aby mě moje partnerka počůrala a já ji pak ještě vylízal...Jakou s tím máte zkušenost? Nevím, jak ji k tomu přemluvit :oops:
Podľa mňa ju sprav prstami aby striekala, k tomu ju prehovárať nemusíš. Po výstreku si s ňou budeš môcť robiť čo chceš a máš to ako keby sa vyčúrala.
Pri ďalšom výstreku si môžes k jej pičke priložiť ústa, keď budeš mať chuť.
Loser
Příspěvky: 66
Registrován: stř 04. pro 2019 22:05:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Loser »

Leck píše: pát 01. led 2021 15:56:55 Poslední dobou mám neodbytnou touhu, aby mě moje partnerka počůrala a já ji pak ještě vylízal...Jakou s tím máte zkušenost? Nevím, jak ji k tomu přemluvit :oops:
Ja som moju premluvip ked sme boli spolecne ve sprse chcelo sa jej curat tak som povedal ze mozu ta na moje nohy, no ako zacala som si klakol a nechal som sa pocurat na cele telo, pred koncom som dal aj usta k jej picke a par kvapiek mi tam skoncilo hned som ju zacal aj lyzat
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mason a 108 hostů