Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
whatever85_
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 22. říj 2020 15:25:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ahoj jsme cuckold pár s tím že u PC jak tady tak na amatérech sedí v 99procentech případů muž.
Bydliště: Kousek od Kobylis/Letňan :)

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od whatever85_ »

Mě přišlo jako největší úlet a není to fantazie. Když jsme měli gangbang kde jsem ji čistil od sperma a nakonec šel umýt moji ženu ve sprše tak mi po tom všem ještě načůrala do pusy. Ale chápu že už je to pro spoustu lidí moc. Nebýt té situace tak tohle v životě neudělá asi :)
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od xcryten »

no to musel být super zážitek!!!!
Sledovatel
Příspěvky: 3
Registrován: pon 18. led 2016 21:41:28
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha-okolí

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Sledovatel »

Já nevím jestlinjr to my vás dost silný. Tedy fantazie klasická. Žena na návštěvě u milence. Já čekám dole v autě. Přichází SMS že už jde. A pořád nic. Tedy jsem velmi netrpělivý a vzrušený. Konečně přijde trochu oviněná a rozcuchané vlasy. Jedem. Během jízdy jí saham by nohu se vůbec se snažím. Pořád mě odhání. Sundá si boty a nohy na palubní desku. Sroluje si kalhotky a řekne ať zastavím. Vleze mě na klín a ptá se, jestli jí miluju. Samozřejmě že Ano miláčku. Těma kalhotkama mě přejíždí po tváři a dává si sakra záležet aby mě to neoslizlejší rozmazala po čumáku. Jistě že musím opakovat jak je úžasná a mám jí rád. Stáhne opěradloa položí mě pod sebe.Pak svůj klín dá nad můj obličej. Okolo sukně. Takže tma a málo vzduchu. Ze stehen a mušličky lížu vše co tam oba nechali. Ještě opatlaný musím k pumpě pro sekt. A pak ještě pro led. Nechce to teplý. No a cestou domů dostane chuť to otočit. Tak to domluví a jede se zpět. Zbytek na vaši fantazii
tmps
Příspěvky: 5
Registrován: stř 20. led 2021 23:31:37
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od tmps »

Mě se libí fantazie, kdy moje žena bude šukat s černochem, samozřejmě na ostro a on ji oplodní. Vždycky když mi to u sexu začne říkat, tak jediný výsledek je, že se do ní vystříkám já :-)
Uživatelský avatar
mira123
Příspěvky: 178
Registrován: stř 03. zář 2014 7:25:55
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: život je příliš krátký, abychom odkládali své sny na později
Bydliště: Praha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od mira123 »

co si budeme nalhávat, nejvíce vzrušující je to, když se nám do manželky někdo udělá pořádně naostro. BOhužel to není možné s každým, ale když k tomu dojde, tak je to best.
Obrázek
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od kanda77 »

tmps píše: pát 22. led 2021 23:26:49 Mě se libí fantazie, kdy moje žena bude šukat s černochem, samozřejmě na ostro a on ji oplodní. Vždycky když mi to u sexu začne říkat, tak jediný výsledek je, že se do ní vystříkám já :-)
jo takova fantazie je hodne vzrusujici
Bettoxen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 16. srp 2018 18:13:45
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Bettoxen »

U mna asi naj predstava je keby som doniesol totalne opitu priatelku k jej domov a jej bratovi by som pri odchode dal viagru do napoja. Celkom by ma zaujimalo čo by som našiel v skrytej kamere dalši den :D
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od marteza »

Bettoxen píše: sob 23. led 2021 22:39:30 U mna asi naj predstava je keby som doniesol totalne opitu priatelku k jej domov a jej bratovi by som pri odchode dal viagru do napoja. Celkom by ma zaujimalo čo by som našiel v skrytej kamere dalši den :D
Pokud mne bys nejspíš viděl, jak bratr využije toho, že je jeho sestra namol, a pozve si domu partu prostitutek.
roy
Příspěvky: 75
Registrován: úte 04. zář 2018 1:23:57
Pár slov o nás: nastavuji zrcadlo hlavně sobě
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1950

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od roy »

cuckpig píše: stř 04. lis 2020 16:46:37 No mně by zajímala předělávka na čuníka, když by přijel býček na návčtěvu, panička by mně šupla do chlívku abych nerušil:) Jak by asi mohla tahová Transformace vypadat, nucené vykrmení, plastické operace.
Hlavně zabíjačka by tě čekala. Něco do jitnic, jelita, tlačenka, sulc, tlačenka a ovar.
28kaudal28
Příspěvky: 11
Registrován: stř 21. říj 2020 14:07:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od 28kaudal28 »

Moje fantazie je, že moje žena šoustá s třema tlustým a a škaredýma cca šedesatnikama , kteří jí pořádně vystříkají pusinku.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fcelimedvidek a 109 hostů