Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Mispulin »

:o Tohle už není cuckoldig, ale masochismus, tudíž jasná psychická úchylka zralá pro MUDr. Chocholouška :roll:
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od xcryten »

to je silna verze masochismu ... super!
Uživatelský avatar
steam
Příspěvky: 75
Registrován: ned 19. bře 2017 17:30:56
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: .... diskrétní, spolehlivý, empatický, prostě ideální :-)
Bydliště: Brno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od steam »

.. už chybí jen zrezaví mravenci :-))
mršky jedny malí kousaví
jojo
Příspěvky: 110
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: ona 45 madam on 39 otrok a cuckold
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od jojo »

Tak Chocholoušek by se zeptal zda tím někoho ohrožuju nebo někoho nutím. Pak by se zeptal zda dochází k poškození mého zdraví nebo běžného života a pak by mne poslal domu jako spokojeného člověka:-D
jojo
Příspěvky: 110
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: ona 45 madam on 39 otrok a cuckold
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od jojo »

Ale jinak jo je to silná verze :-D
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Domkanda »

Nixdorf22 píše:já bych radši, aby to nebyla jen fantazie. Takže, kdyby se tu nějaký borec z Prahy našel, co by věděl o něčem, co se dá dát ženě do pití a tak... jo proč ne. Na vzhledu nezáleží, jestli by po tom mrdala a užívala si to, je jedno, jak by vypadal, užil by si.
Musel jsem ten příspěvek najít :lol: :mrgreen:
Rubrika je to o fantaziích :lol:
Úmyslně jsem tedy vynechal první post, kde bylo něco se psem a cikánem - to teda fakt ne :evil: ¨

My máme první realizaci už dávno za sebou, tak by to nemělo smysl, ale v době, kdy jsme jen plánovali a občas jsem měl pocit, že budeme jen plánovat - tak bych o něčem podobném třeba taky byl schopen fantazírovat :roll: :mrgreen: Ono když někdo něco v sexu moc chce, tlačí mu sperma na mozek, uvolňují se mu zábrany udělat něco i méně běžného ...

Jen teda bacha - práškama na spaní se lze předávkovat - a pokud by se k tomu přidaly nějaké zdravotní problémy, nemuselo by to dopadnout dobře. To samé planí pro jakékoliv - nelegální drogy "zapomnění - povolnosti" - ano, existují.
Po použití jen jemně zvýšené dávky běžného prášku na spaní by pokus o sex ženskou jistě probudil :lol: :lol: :lol:

Takže co bych si kdysi asi mohl představit? (ale žádné prášky, drogy jsem nesháněl)
Ano, mohlo mi kdysi táhnout myslí se vzájemně přiopít, něco jí přidat do pití a nechat jí buď dojít do stavu, že by totálně ztratila zábrany nebo vlastně poloznásilnit někým předem domluveným. Tehdy by mi to asi stálo za to :oops: Ale rozum mi napověděl, že kdyby to prasklo, že jí ztratím a že odhadnout dávku nějakých farmak je bez vzdělání a praxe nemožné.
Ale uznám, že kdybych tehdy potkal někoho, kdo by byl znalý, že by mě to jako fantazie lákat jistě začalo. Ale tehdy snad existoval jen alkohol a prášky na spaní (nebo jsem měl špatné styky). Ale myšlenka, že tehdy třeba ještě jen přítelkyně je sťatá, ale nějak reaguje, sexu se ale nebrání, já to jako v opilosti sleduju - a pak jí to třeba ještě vyčtu - by mě tehdy asi mohla zaujmout :mrgreen: :mrgreen: :roll: :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Lucka »

fantasie o zneužití to má věčina holek ale musí to být dle jejich oblíbeného scénáře a reál si sebou nese moc nebezpečnýho proto zůstává u fantasií. podle mě i když po tom ve fantasiích toužíme dobrý konec má tak každý druhý zneužití a to plně vynechávám takové ty násilné přepadení.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Mispulin »

jojo, promiň, ale jen taková připomínka. Pokud bys byl zahrabaný v té jámě a mohl dýchat jen přes hadici od luxu, tak ti garantuji, že kdyby tě tam nechali třeba 2 hodiny, tak až by tě vyhrabali, byl bys exitus. :roll: Víš proč? Člověk vydechuje více kysličníku uhličitého než kyslíku a ten je těžší než-li kyslík, takže by se ten plyn více a více hromadil v té hadici až by jsi se udusil. Toto je třeba nebezpečné při kopání hlubokých studní, kam je nutno hadicí pouštět vzduch, jinak se dole začne hromadit ten kysličník uhličitý a kopáč by dokopal. Pokud by to tedy milenec a tvá žena s tebou učinili, bylo by to posuzováno jako vražda zvláště trýznivým způsobem a nikdo by jim nevěřil, že tys to tak chtěl. :mrgreen: Oba vy vyfásli dvacku né-li rovnou doživotí a měli by spolu došukáno. Ona by se mohla tak max. lesbit se spoluvězeňkyněmi a milenec by mohl být vězňům za prckozu :lol:
jojo
Příspěvky: 110
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: ona 45 madam on 39 otrok a cuckold
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od jojo »

Ano máš pravdu. A to platí na všechny tvé minulé i budoucí posty k mé fantazii. Jsi inteligentní a dostal jsi mne na kolena. Svou fantazii upravím abych se v ní nedusil. Dík...
Jann
Příspěvky: 27
Registrován: úte 05. úno 2019 12:28:27
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Jann »

Kdyby manzelka sukala se psem a ja zamceny se musel koukat jak si uziva a poslouchat jak je to s nim lepsi nez se mnov.
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT a 100 hostů