Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
horacio
Příspěvky: 180
Registrován: sob 22. srp 2015 17:55:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od horacio »

Má niekto skúsenosť s liekmi na spanie? Potrebujem vedieť ako tuho človek spí po nich, píšte aj súkromne ďakujem
Nixdorf22
Příspěvky: 38
Registrován: stř 09. srp 2017 20:08:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Nixdorf22 »

rostak píše:
Nixdorf22 píše:Tak tu rostacku nepiš a jdi hledat. Prdel si můžeš vzít sebou.
Rád bych pomohl, ale nejsem z Prahy, musíš oslovit někoho místního.
To je v pohodě rostacku pomáhás sobě... Takže je jedno, že nejsi z Prahy. Budu držet pěstičky, abys tu pomoc našel ;-)
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Retistran »

A víte, chlapci, že tu veřejně hledáte pomoc pro znásilňení?
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od exkandaulista »

Retistran píše:A víte, chlapci, že tu veřejně hledáte pomoc pro znásilňení?
Přesně tak, v podstatě tady plánují trestný čin a každý práva znalý občan by měl konat. Už v zájmu té chuděry, která asi důvěřuje svému manželovi, který ji chce nechat znásilnit. Taky mi to připadá jako ze špatného horroru. Defektní vztah a zřejmě nějaká porucha osobnosti. Úchyl je tady každý druhý, ale tohle se může vymknout a té holčině to zničí život. Pro potěšení jednoho perverzního prasete.
Nixdorf22
Příspěvky: 38
Registrován: stř 09. srp 2017 20:08:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Nixdorf22 »

Já se musím smát. Jsme v diskuzi, nejzrvrhlejší fantazie, tak jí tu člověk napíše a hned je tu spousta chytráků, co už tu vidí dokonaný trestný čin :-D možná by pomohlo, kdyby vám rodičové vysvětlili význam slova fantazie ;-) Dobrou noc milé děti.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Retistran »

Nixdorf22 píše:Já se musím smát. Jsme v diskuzi, nejzrvrhlejší fantazie, tak jí tu člověk napíše a hned je tu spousta chytráků, co už tu vidí dokonaný trestný čin :-D možná by pomohlo, kdyby vám rodičové vysvětlili význam slova fantazie ;-) Dobrou noc milé děti.
Hele, jako právník z praxe to s Tebou myslím dobře. Toto by nikdo za fantazii již nebral: “já bych radši, aby to nebyla jen fantazie. Takže, kdyby se tu nějaký borec z Prahy našel, co by věděl o něčem, co se dá dát ženě do pití a tak... jo proč ne. Na vzhledu nezáleží, jestli by po tom mrdala a užívala si to, je jedno, jak by vypadal, užil by si.”

Vůbec tě nesoudím, ale když vidím občas ty procesy kvůli internetu, říkám si, raději si dávat pozor a nepokoušet, že mezi těmi 2.5% co se dostanou před soud, budu :D
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od exkandaulista »

Nixdorf22 píše:Já se musím smát. Jsme v diskuzi, nejzrvrhlejší fantazie, tak jí tu člověk napíše a hned je tu spousta chytráků, co už tu vidí dokonaný trestný čin :-D možná by pomohlo, kdyby vám rodičové vysvětlili význam slova fantazie ;-) Dobrou noc milé děti.
§ 185

Znásilnění
(1) Kdo jiného násilím nebo pohrůžkou násilí nebo pohrůžkou jiné těžké újmy donutí k pohlavnímu styku, nebo

kdo k takovému činu zneužije jeho bezbrannosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až pět let.
(5) Příprava je trestná.
Jak už citoval Retistran, pokud bys zůstal u fantazií, myslel bych si o tobě, že jsi jenom úchyl, ale těmi dalšími větami jsi překročil tenkou hranici.
Jsem co se týče úchylek hodně tolerantní, ale to co tady plánuješ je hodně silný tabák. A kecy o dětech si nechej pro své kamarády ;)
Jawatar
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 04. dub 2019 1:30:01
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1701

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Jawatar »

KarelK1968 píše:
Lucka píše:
SeriousOne píše:Kecy. Kdyz ne hned, tak pozdeji jde vzdy neco udelat.
pak bych ti to moc přála zažít v tomhle jsou chlapy vždy děsně chytrý :lol: :lol: :lol:
Kam to chodíte se bavit že jste se nechali x krát nadopovat. Vám se to asi líbí být jen loutkou na sex.
Taky si rikam. :)) Jednou se treba stane, ale pak si holka da snad pozor a uz nebere napoje od nekoho jen tak. Jinak plno holek ani nemusi brat nejaky nebezpecny drogy a jsou hotove i po alkoholu. Rada chlapku na tom ma zalozeno balicskou karieru odjakziva, jaka je trestni odpovednost takoveho chovani netusim, ale soudna holka, ktera se zlije a pak jde s nekym domu a krome sexu, ktery si nepamatuje se ji fyzicky nic nestane, to snad ani neresi.
Nixdorf22
Příspěvky: 38
Registrován: stř 09. srp 2017 20:08:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Nixdorf22 »

exkandaulista píše:
Nixdorf22 píše:Já se musím smát. Jsme v diskuzi, nejzrvrhlejší fantazie, tak jí tu člověk napíše a hned je tu spousta chytráků, co už tu vidí dokonaný trestný čin :-D možná by pomohlo, kdyby vám rodičové vysvětlili význam slova fantazie ;-) Dobrou noc milé děti.
§ 185

Znásilnění
(1) Kdo jiného násilím nebo pohrůžkou násilí nebo pohrůžkou jiné těžké újmy donutí k pohlavnímu styku, nebo

kdo k takovému činu zneužije jeho bezbrannosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až pět let.
(5) Příprava je trestná.
Jak už citoval Retistran, pokud bys zůstal u fantazií, myslel bych si o tobě, že jsi jenom úchyl, ale těmi dalšími větami jsi překročil tenkou hranici.
Jsem co se týče úchylek hodně tolerantní, ale to co tady plánuješ je hodně silný tabák. A kecy o dětech si nechej pro své kamarády ;)
ty moc o toleranci nepiš. Protože z tvých dalších příspěvků ta netolerance ke kandaulismu je docela hodně patrná. O přípravě v mém případě není ani řeč. Příprava by byla, až by se někdo ozval a já to dál plánoval. Nicméně to se nestane. Napsal jsem svou fantazii do diskuze o fantazii a tím to hasne a končí. Doufám, že tím ty spekulace o přípravách utichnou a ty budeš moci dál v klidu spinkat.

pro ostatní... vše výše napsané bylo jen v rámci fantazie a má osoba tu nikdy nic takového neplánovala.
jojo
Příspěvky: 110
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: ona 45 madam on 39 otrok a cuckold
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od jojo »

Fantazie: Moje paní a její bull (můj pán) pojedou na houby a mne vezmou s sebou.

Někde v lese mne donutí vykopat díru. Na hlavu mi dají kuklu a do pusy hadici od vysavače. Na dno díry dají kolík a k tomu mi přivážou krk. Ruce sváží za záda. Hlavu zasypou zeminou a ven vytáhnou jen hadici. Sdělí mi že když se mi jen jednou postaví tak odjedou na hotel a mne takhle prodají komukoliv kdo je sadista.

Paní mi pak nožkou bude dráždit penis až se opravdu vzruším. Pán mi pak do hadice namočí. Ztříská mi zadek a koule a s mojí paní odjede do hotelu kde se budou milovat.

Mezitím mne prodají teplému sadistovy který mne bude týrat a znásilňovat celou noc.

Pak si pro mne paní s bullem přijedou a vykopou mne. Paní mne nechá jí vítat jako pejsek načež mi zajede nožkou do rozkroku a opět mne vzruší. Bull zařve že jsem porušil zákaz a tentokrát musím vykopat díru tak aby mi vykulovala naopak jen hlava.

Pak se milují zatímco já mám hlavu pod dekou na piknik. Pak si dají piknik a já musím zubama otvírat pivo pánovy. Oni se líbají a milují. Pak mne opět prodají jako orální robertek a zatím co se milují v hotelu (on má rád orální slast) tak mne si dopřává parta gayů v ráži jako stroj na orál.

Druhý den mi bull oznamuje že tu budu instalován v kleci na stálo. Že je to jeho pozemek a bude mne takhle pronajímat celé léto zatím co s paní pojede k moři. A když prý budou kladné recenze mých orálních služeb přijedou za odměnu na piknik. Pokud ne nechá mne tu do zimy dokud se nenaučím kouřit pořádně....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 116 hostů