Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
M1C
Příspěvky: 32
Registrován: stř 19. srp 2015 5:07:35

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od M1C »

Tms0411 píše: ned 22. dub 2018 23:47:52
francikopus píše:
Tms0411 píše:Páni to je super. Hodně zvrhlé a rajcovní.=) Díky za sdílení tvé fantazie. Klidně pokračuj dál. Určitě to tu ocením nejen já a třeba někoho inspirujeme.=)
Ďakujem :) Škoda len, že sa až do takejto miery moja predstava asi nikdy nenaplní. A aká je tvoja predstava?
Třeba tě ta tvá překvapí a splní to tvůj sen.=)

No já vlastně všechny trošku reálné představy popsal ve svých povídkách, no ale pokud jde o tu zvrhlou tak mám silnou touhu být ponížen tím že má láska mě podvede ve svatební den před obřadem. Naši svědci jí vystříkají kundičku semenem a postříkají jí obličej, abych pak při novomanželském polibku viděl jaká je coura a olizoval jejich semeno z jejího obličeje. Pak po obřadu bych musel sledovat jak každý muž co byl na svatbě tvrdě opíchá mou nevěstu ve svatebních šatech přímo přede mnou a vrcholem by pak bylo, že bych dostal pás cudnosti a na svatební cestě by má žena každý den mrdala s jiným chlapem.=)
Jo, taky by se mi moc líbilo. Ty povídky se dobře četly.
Ale asi jsme se narodili do špatné kultury. :D :D :D Viz článek cestovatele Stingla. (Ale o tématu v tom článku není nic. Jen ten titulek. Škoda.)
Třeba inspirace pro novou povídku - Kulturní rozdíly... :D

Stingl o Markézách: Nevěsta musí uspokojit všechny muže na svatbě
https://www.idnes.cz/cestovani/kolem-sv ... -sveta_ven
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Mispulin »

Jenže hoši, oni jsou na to zvyklí, oni v tom vyrůstají, takže by vás to nijak na jejich místě asi nevzrušovalo jako kandy. Oni na tom nic kandaulistického nevidí.
Třeba v Kenyi a Tanzánii jsou mezi Masajci zvyky, že ženatý muž dává k dispozici svým svobodným kamarádům manželku na sex. Když byl sám svobodný, také byl takto "pohoštěn" mnoha ženatými kolegy. Pak asi je taková masajská vesnice jedna velká rodina a nikdo neví, které dítě je čí. pak se ovšem asi často stává, že biologický otec ošuká a třeba i oplodní za pár let biologickou dceru, aniž o tom ví. Ale jak říkám, oni to neberou jako my.
Já bych třeba chtěl coby patnáctiletý puberťák v SSSR v roce 1945 žít v nějaké děrevni na Urale. Naprostá většina chlapů se z války nevrátila a tak bych se stal žádaným a takovým otcem všech dětí z vesnice. Četl jsem takový příběh a nebyla to erotická povídka, nýbrž autentické vyprávění dotyčného.
SweetCheating
Příspěvky: 4
Registrován: pát 16. črc 2021 12:13:20
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od SweetCheating »

Mám velice vybíravou a řekl bych i atraktivní partnerku, okonce občas poměrně povýšenou, či lépe řečeno arogantní. Mám velké množství různých zvrhlých fantazií. Třeba bych někomu za pár drobných nechal vymrdat ji krk..jednou jsem se s bullem, pro kterého měla slabost, domluvil, aby si před schůzkou neumím ocas. Dopadlo to tak, že byl před tím na půldenním cyklovýletě, ona to samozřejmě nevěděla, dál si ho vykouřit a jako bonus si od ní nechal vylizat anal.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od marteza »

SweetCheating píše: čtv 29. črc 2021 14:36:08 Mám velice vybíravou a řekl bych i atraktivní partnerku, okonce občas poměrně povýšenou, či lépe řečeno arogantní. Mám velké množství různých zvrhlých fantazií. Třeba bych někomu za pár drobných nechal vymrdat ji krk..jednou jsem se s bullem, pro kterého měla slabost, domluvil, aby si před schůzkou neumím ocas. Dopadlo to tak, že byl před tím na půldenním cyklovýletě, ona to samozřejmě nevěděla, dál si ho vykouřit a jako bonus si od ní nechal vylizat anal.
Jako extrem by mi přišlo, pokud by si nechal vylízat anál po návštěvě záchodu a neutření zadku.
SweetCheating
Příspěvky: 4
Registrován: pát 16. črc 2021 12:13:20
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od SweetCheating »

To dělám já ji...když má naladu
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od marteza »

Mispulin píše: stř 14. črc 2021 10:45:29 Jenže hoši, oni jsou na to zvyklí, oni v tom vyrůstají, takže by vás to nijak na jejich místě asi nevzrušovalo jako kandy. Oni na tom nic kandaulistického nevidí.
Třeba v Kenyi a Tanzánii jsou mezi Masajci zvyky, že ženatý muž dává k dispozici svým svobodným kamarádům manželku na sex. Když byl sám svobodný, také byl takto "pohoštěn" mnoha ženatými kolegy. Pak asi je taková masajská vesnice jedna velká rodina a nikdo neví, které dítě je čí. pak se ovšem asi často stává, že biologický otec ošuká a třeba i oplodní za pár let biologickou dceru, aniž o tom ví. Ale jak říkám, oni to neberou jako my.
Já bych třeba chtěl coby patnáctiletý puberťák v SSSR v roce 1945 žít v nějaké děrevni na Urale. Naprostá většina chlapů se z války nevrátila a tak bych se stal žádaným a takovým otcem všech dětí z vesnice. Četl jsem takový příběh a nebyla to erotická povídka, nýbrž autentické vyprávění dotyčného.
To taky není kandaulistické, pokud tam ty ženské nemají žádné manžele nebo partnery. To je fantazie erotomana.
memodes
Příspěvky: 70
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od memodes »

Jooo. T kdyby někdo z Prahy půjčil manželku a jako dezert nabídnul i dospělou dceru. 🤞😁
portos
Příspěvky: 4
Registrován: ned 01. srp 2021 11:50:31
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od portos »

Ahoj mam jednu taku ktoru tyram a mucim pred manzelom mozem sa ujat aj tej tvojej ak by si chcel
cubkasexi
Příspěvky: 60
Registrován: stř 30. čer 2021 19:03:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od cubkasexi »

portos píše: úte 03. srp 2021 14:34:54 Ahoj mam jednu taku ktoru tyram a mucim pred manzelom mozem sa ujat aj tej tvojej ak by si chcel
ako ju mucis a tyras?
portos
Příspěvky: 4
Registrován: ned 01. srp 2021 11:50:31
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od portos »

Zvyknem jej podviazat vemena kym nie su uplne fialove nosim ju von vyvencit kde dostava vyprask napr zihlavou ak niekam ideme a potrebujem curat mezastavujem iba pozriem na nu a vie co ma robit
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: gurko, Lojzikperko, R4wiel a 111 hostů