V těhotenství..

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
LPJK
Příspěvky: 28
Registrován: stř 28. zář 2016 19:18:53
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: V těhotenství..

Příspěvek od LPJK »

velice sexy fotka
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: V těhotenství..

Příspěvek od nasabi »

levandula83 píše:Obrázek
Parádna tehulka, napumpoval by som to do nej!
Uživatelský avatar
kmsex
Příspěvky: 105
Registrován: sob 15. srp 2015 13:42:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: V těhotenství..

Příspěvek od kmsex »

Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: V těhotenství..

Příspěvek od Kandaulista531 »

nasabi píše:
levandula83 píše:Obrázek
Parádna tehulka, napumpoval by som to do nej!
Vuaaaau nádhera!
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: V těhotenství..

Příspěvek od kohout50 »

Kandaulista531 píše:
nasabi píše:
levandula83 píše:Obrázek
Parádna tehulka, napumpoval by som to do nej!
Vuaaaau nádhera!
Nádherná samička na vypuštění - napuštění semene
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: V těhotenství..

Příspěvek od Pedrossimo »

eLy píše:Mohl jsem video přiřadit do příslušné kategorie, ale spíš jsem chtěl rozjet téma nevěra v těhotenství. Užívat si s jiným během vztahu je jedna věc, ale tolerovat nevěru, když manželka nosí vaše dítě? Máte někdo nějaké zkušenosti, vzrušuje vás to, umíte si to představit? Zde je pro představu jedno video. :P

http://www.agresori.com/vd/20180412/lol ... evatem.mp4
Ano, mám takovou reálnou zkušenost se svou bývalou manželkou, která soulozila celkem často s milencem až do poloviny osmého měsíce.
Pro mě osobně to bylo velmi rajcovní.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: V těhotenství..

Příspěvek od muf75 »

eLy píše:Mohl jsem video přiřadit do příslušné kategorie, ale spíš jsem chtěl rozjet téma nevěra v těhotenství. Užívat si s jiným během vztahu je jedna věc, ale tolerovat nevěru, když manželka nosí vaše dítě? Máte někdo nějaké zkušenosti, vzrušuje vás to, umíte si to představit? Zde je pro představu jedno video. :P

http://www.agresori.com/vd/20180412/lol ... evatem.mp4
Tak moje žena dělala v těhotenství vše jako před tím,včetně sexu.Chodila se mnou na swingers (už jsem zde psal),opalovala se na nuda pláži a sem tam někdo skončil na trojku i u nás v posteli.Šukala aktivně až skoro do porodu.
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: V těhotenství..

Příspěvek od Tuzexsex »

muf75 píše:
eLy píše:Mohl jsem video přiřadit do příslušné kategorie, ale spíš jsem chtěl rozjet téma nevěra v těhotenství. Užívat si s jiným během vztahu je jedna věc, ale tolerovat nevěru, když manželka nosí vaše dítě? Máte někdo nějaké zkušenosti, vzrušuje vás to, umíte si to představit? Zde je pro představu jedno video. :P

http://www.agresori.com/vd/20180412/lol ... evatem.mp4
Tak moje žena dělala v těhotenství vše jako před tím,včetně sexu.Chodila se mnou na swingers (už jsem zde psal),opalovala se na nuda pláži a sem tam někdo skončil na trojku i u nás v posteli.Šukala aktivně až skoro do porodu.
To muselo být velmi rajcovni
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Re: V těhotenství..

Příspěvek od Bull1987 »

Ktera fotka je nejlepsi a proc te vzrusuje nejvic???



Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: V těhotenství..

Příspěvek od Domkanda »

Pro každého je extrémní něco jiného. Pokud se jedná o prověřeného člověka, tak mi tohle téma přijde jako mírný extrém ano, jako prasárna teda ne, spíš jako trochu logické vyústění situace.

Když jsme čekali první dítě, tak jsme byli ještě ve stadiu příprav - a tak jsme ty přípravy přirozeně odložili. Ale i během těhotenství jsme se během sexu o trojce bavili.
V době druhého těhotenství jsme v "tom už jeli". Takže jsme přestali, aby i druhé dítě bylo moje (naprosto jsme se o tom nebavili). Jakmile naskočily dvě čárky, tak jsme se o tom po chvíli zase začali bavit a šli jsme do toho. Nějaké vtipy o šťouchání do hlavičky jsou samozřejmě trapné a nesmyslné.
Poprvé jsme to dali s prezervativem, ale pro mě to opticky není ono, žena chtěla sperma a orál po sundání gumy jí nechutnal. Takže jsme potom kontaktovali prověřeného kluka, který dokázal vyhovět a byl pravidelný dárce krve. Řekli jsme mu to, když to ještě na manželce nebylo vidět. Vzal to v pohodě, když bylo vidět břicho, říkal, že se mu to líbí a váží si toho, že jsme ho přibrali a dělal si legraci, že může poprvé stříkat dovnitř opravdu bezstarostně. Stal se tehdy vyloženě naším "rodinným přítelem". Jde jen o to, aby měl respekt a byl opatrný.
Žena ho měla naposledy tak asi 2-3 týdny před porodem, já se s ní miloval večer a nad ránem jsem jí vezl do porodnice.
Žena zpětně prohlásila, že v době druhého těhotenství byla asi nejnadrženější v životě.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mason a 107 hostů