Stříkání do použitého kondomu

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od antimusculus »

RemusA4 píše:Nekdo z plzne kdo mi daruje kondom s poradnou davkou mrdky??piste do sz.jen plzen
Chceš aby to bylo ještě živé, že? :D
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od RemusA4 »

antimusculus píše:
RemusA4 píše:Nekdo z plzne kdo mi daruje kondom s poradnou davkou mrdky??piste do sz.jen plzen
Chceš aby to bylo ještě živé, že? :D
Nechci na oplodneni ale na telo
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od Pria »

ojedute81 píše:Jsme z Kralovehradecka . chtel bys aby tvoje semeno co melo patrit tvoji mlady byli napecho ano do te moji ? Propichnuti bych nechal na tobe bud udelas dirku nebo ne o to to je vic vzrusivejsi a poznam to az ho vytahnu z mlady
Vzhledem k tomu, že má žena je teď celkem nefunkční, tak se honím téměř každý den... Není problém si nasadit kondom a vystříkat se do něho... Pak ho mohu poskytnout případným cuckoldům...
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od RemusA4 »

Pria píše:
ojedute81 píše:Jsme z Kralovehradecka . chtel bys aby tvoje semeno co melo patrit tvoji mlady byli napecho ano do te moji ? Propichnuti bych nechal na tobe bud udelas dirku nebo ne o to to je vic vzrusivejsi a poznam to az ho vytahnu z mlady
Vzhledem k tomu, že má žena je teď celkem nefunkční, tak se honím téměř každý den... Není problém si nasadit kondom a vystříkat se do něho... Pak ho mohu poskytnout případným cuckoldům...
Ahoj a odkud jsi?
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od seedLover »

Mohly byjste nechat kondom nekde ukryty a potom tady napsat kde je ukryty aby si ho cuckold mohl najit. To by bylo anonymni pro obe strany. Fotka mista s ulozenym kondomem by byla moc hezka a vzrusujici.
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od antimusculus »

seedLover píše:Mohly byjste nechat kondom nekde ukryty a potom tady napsat kde je ukryty aby si ho cuckold mohl najit. To by bylo anonymni pro obe strany. Fotka mista s ulozenym kondomem by byla moc hezka a vzrusujici.
To vůbec není špatný nápad. A potom sem dát fotku, co se s kondomem a jeho obsahem stalo :D
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od RemusA4 »

antimusculus píše:
seedLover píše:Mohly byjste nechat kondom nekde ukryty a potom tady napsat kde je ukryty aby si ho cuckold mohl najit. To by bylo anonymni pro obe strany. Fotka mista s ulozenym kondomem by byla moc hezka a vzrusujici.
To vůbec není špatný nápad. A potom sem dát fotku, co se s kondomem a jeho obsahem stalo :D
Tak ja vim co bych s tim udelal :)
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od kohout50 »

ojedute81 píše:me by se libilo kdyby tvoje vzperma mohlo teci kundou mlady
To mohu Ti pomohu splnit.Napiš do sz,kam ho mám poslat ;)
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od RemusA4 »

ojedute81 píše:me by se libilo kdyby tvoje vzperma mohlo teci kundou mlady
Ja bych ji ho vypustil na telo kdyby spala a jen bych sledoval jak se po ni rozleje
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od Domkanda »

rostak píše:Hoši jakkoliv chápu Vaši motivaci k tomu, se tímhle vzrušovat, tak fakt mi chcete říct, že byste se byli schopní a ochotní hrabat v kondomu úplně neznámého člověka? Nebo si ho dokonce narazit na ptáka? Uvědomujete si, že toho člověka absolutně neznáte? Že nevíte, co má za nemoci, jestli nebere drogy, není to polobezdomovec, prase, co si nemyje péro, atd?
Vždyť to pak můžete rovnou čurákem olizovat zdi na veřejných záchodcích. Když už je člověk trochu prase a má zvrácené úchylky, alespoň nějaký respekt k vlastnímu zdraví by byl na místě. Tohle není milenec, kterého vy, nebo vaše manželka znáte face to face a víte o něm aspoň to, že nemá plíseň za ráfkem.
potlesk ....
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kartagos, Ledus, Miky123456789, tomidl a 100 hostů