Bisexualita cuckold+BULL

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od poslusnymuz74 »

To jsou krásné otázky. Pěkne "na tělo"
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od seedLover »

Ano, velice mě vzrušuje už jejich pokládání, protože si představuji, jak takový vývoj u nich musel probíhat. Proto pevně věřím, že odpoví, abychom to mohli pěkně rozebrat a i když to většina z nás nezažije, můžeme si o tom nechat zdát v barvách :-) Nesmírně mě vzrušuje, že bych byl v podobné pozici, submisivní vůči mladému bullovi, který by mi sebral ženu a zcela řídil život i sexualitu.
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od poslusnymuz74 »

To mi povídej...
parckcb
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 12. bře 2015 0:07:47

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od parckcb »

Měli jsme více jak rok vztah bull-hotwife-cuckold s mladým bullem a bylo naprosto normální jim oběma pomáhat při jejich souloži,jeho rozkourit před zasunem a poté co se do ní vystříkal tak ji očistit pulinku pusou,proste jsme to brali jako přirozené chování u cuckolda, i dominantní bull který byl čistě hetero to vyžadoval
parckcb
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 12. bře 2015 0:07:47

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od parckcb »

Když jsme hledali kluka k nám do trojky tak že začátku to mela byt klasická trojka,ale během krátké doby to přerostlo do ultimate vztahu bull-hotwife-cuckold,byl to dominantnejsi a inteligentní mladý sportovec,ano psal mi co se mu líbí a kam chce ten vztah posouvat ,velice záhy mě úplně odstavil,pichat ji směl pouze on,pouze jeho semeno přijímala,mě za odměnu manželka vyhonila ale vždy byl u toho on.Da se říci že jsme skoro žili ve třech,spal u nás třikrát až čtyřikrát do týdne,bylo to tak 50na 50 někdy jsem byl u jejich milování někdy byli sami dva.Jinak v ložnici spal s ní pouze bull já spal ve vedlejším pokoji
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od poslusnymuz74 »

parckcb píše: pon 08. úno 2021 11:35:05 Když jsme hledali kluka k nám do trojky tak že začátku to mela byt klasická trojka,ale během krátké doby to přerostlo do ultimate vztahu bull-hotwife-cuckold,byl to dominantnejsi a inteligentní mladý sportovec,ano psal mi co se mu líbí a kam chce ten vztah posouvat ,velice záhy mě úplně odstavil,pichat ji směl pouze on,pouze jeho semeno přijímala,mě za odměnu manželka vyhonila ale vždy byl u toho on.Da se říci že jsme skoro žili ve třech,spal u nás třikrát až čtyřikrát do týdne,bylo to tak 50na 50 někdy jsem byl u jejich milování někdy byli sami dva.Jinak v ložnici spal s ní pouze bull já spal ve vedlejším pokoji
to je sen ,krasaaa,uzasne
auton
Příspěvky: 457
Registrován: stř 24. pro 2014 14:15:46
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od auton »

parckcb píše: pon 08. úno 2021 11:25:52 Měli jsme více jak rok vztah bull-hotwife-cuckold s mladým bullem a bylo naprosto normální jim oběma pomáhat při jejich souloži,jeho rozkourit před zasunem a poté co se do ní vystříkal tak ji očistit pulinku pusou,proste jsme to brali jako přirozené chování u cuckolda, i dominantní bull který byl čistě hetero to vyžadoval
Kdyby byl čistě hetero jak píšeš tak by si nenechal kouřit ocas od muže.
Anpoenitet
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Anpoenitet »

parckcb píše: pon 08. úno 2021 11:35:05 Když jsme hledali kluka k nám do trojky tak že začátku to mela byt klasická trojka,ale během krátké doby to přerostlo do ultimate vztahu bull-hotwife-cuckold,byl to dominantnejsi a inteligentní mladý sportovec,ano psal mi co se mu líbí a kam chce ten vztah posouvat ,velice záhy mě úplně odstavil,pichat ji směl pouze on,pouze jeho semeno přijímala,mě za odměnu manželka vyhonila ale vždy byl u toho on.Da se říci že jsme skoro žili ve třech,spal u nás třikrát až čtyřikrát do týdne,bylo to tak 50na 50 někdy jsem byl u jejich milování někdy byli sami dva.Jinak v ložnici spal s ní pouze bull já spal ve vedlejším pokoji
Takhle nějak by to mělo být
marty634
Příspěvky: 46
Registrován: pát 20. bře 2015 14:38:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme pár, on cuckold, ona nežná hotwife. Cuckolding provozujeme jiz pres 20 let, takže víme o co jde. Hlkedáme pouze spolehlivé a dlouhodobé partnery/bully
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1680

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od marty634 »

auton píše: úte 09. úno 2021 7:45:06
parckcb píše: pon 08. úno 2021 11:25:52 Měli jsme více jak rok vztah bull-hotwife-cuckold s mladým bullem a bylo naprosto normální jim oběma pomáhat při jejich souloži,jeho rozkourit před zasunem a poté co se do ní vystříkal tak ji očistit pulinku pusou,proste jsme to brali jako přirozené chování u cuckolda, i dominantní bull který byl čistě hetero to vyžadoval
Kdyby byl čistě hetero jak píšeš tak by si nenechal kouřit ocas od muže.
Úplně s tebou nesouhlasím. Náš dlouholetý bull je jednoznačně hetero, kouřit ode mne sice nechce (ani bych to asi nedal), ale skoro vždy mi na závěr přikáže, abych si lehnul pod ně když šuká manželku zezadu a lízal mu koule dokud se do ní neudělá. A vylizování a polykání jeho semena z ní je také samozřejmostí. Myslím, že při určitém stupni vzrušení člověk udělá věci, o kterých ve stavu klidu a rozumu ani nepřemýšlí.
parckcb
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 12. bře 2015 0:07:47

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od parckcb »

U nás je to tak že jsme zkušený kanda par,ale ne promiskuitni,vždy měla manželka stále milence,ale vždy to bylo buď o trojce nebo ona se scházela sama s milencem.Prvniho milence měla když ji bylo 22let, dnes ji je 37.Je fakt že jsem ji nestačil v posteli,nemám takovou vydrz...ale protože ji miluji a máme skvělý vztah a jsem rád když se vrátí domů krásně uvolnena a spokojená. Jinak podotýkám že manželka je náročná a milence vždy měla stejně staré nebo mladší atraktivní kluky,většinou sportovce.Jinak co se týče penisu já mám 18/5 a milenci měli buď stejnou velikost ale většinou větší,jeden její milenec se kterým byla tři roky měl 22/7
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bobkobb, manzelparohac, Manžel s velkým M, Ostrekovac07, Pozeram69 a 54 hostů