Bisexualita cuckold+BULL

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Tuzexsex »

A na to si přišel jak?
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Tuzexsex »

Když se do své ženy jednou uděláš, tak na druhé číslo ho t už do vystrikane jako nezasunes, jo?
petulapk
Příspěvky: 16
Registrován: sob 01. pro 2018 15:34:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od petulapk »

jsem bisexual,libi se mi kourit curaky,ale chlap se mi nelibi, je super sukat a lizat kundicku vystrikanou jinym
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od seedLover »

petulapk píše:jsem bisexual,libi se mi kourit curaky,ale chlap se mi nelibi, je super sukat a lizat kundicku vystrikanou jinym
Taky se mi moc libi stojici penis a sperma nastrikane vsude mozne ale chlap jako takovy me moc nebere. Chtel bych libat velky a tvrdy penis a divat se, jak se na zaludu vytvori kapicka vzruseni a tu potom poslusne slizat.
Deus
Příspěvky: 35
Registrován: úte 23. srp 2016 20:24:50
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Deus »

Bisexual je ten, kterého přitahují obě pohlaví. Což znamená, že pokud si řeknu o chlapovi, že se mi líbí a chtěl bych s nim eventuálně i mít vztah (to samé samozřejmě o ženě), znamená to, že bisexuální nejspíš jsem. Je ovšem něco jiného, pokud bych chtěl kouřit péro, ale chlap jako takový mě absolutně nepritahuje. Když mě chlap jako takový nepřitahuje, těžko můžu být bisexual. Je to součást hry, ne sexuální orientace.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Domkanda »

Pravdu má samozřejmě Rošťák.
Ceed a Deus - odmítáte si přiznat realitu ...
Formulace "chci kouřit péro, ale chlap mě absolutně nepřitahuje" je směšná. Resp. dobře, jdete jen po sexu... To je jako kdybych řekl ženský mě absolutně nepřitahujou - jen je chci šukat :lol: :lol: :lol:
Vždyť je to směšné. Buď jste homo nebo bi, ale probůh netvrďte, že vás chlapi nerajcujou, když furt chcete kouřit péra a lízat mrdku ...
"Zoofil nejsem ... jen chci děsně ošukat kozu - ale jinak mě ta koza absolutně nepřitahuje" - vždyť to je směšné ...
Homosexualita u nás není trestná ...
Prostě tady je, třeba mně přijde nechutná (jinému přijde nechutný kandaulismus), pokud mi to nikdo nevnucuje, tak toleruji, ale tvrdit "Nejsem homo, ani bi, jen chci kouřit čůráky" je trochu schizofrenie
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od seedLover »

Děkuju za zastání. Já určitě nejsem homo protože jsem měl normálně vztah s holkou a přitahují mě holky a hned se mi z nich postaví. Hnusí se mi představa líbat se s chlapem. Fuj. Ale vzrušuje mě představa kouřit mu. Tak asi nejsem ani hetero ani homo ale bi. A taky jsem nikdy péro ještě nekouřil takže bych to možná v praxi skusil a nelíbilo by se mi to.
cuckkandapar
Příspěvky: 6
Registrován: úte 07. srp 2018 8:07:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: cuckold parik,paci sa nam ked ma manzelka milenca stara sa o nu ,zvadzaju ,drazdi,muz ju pozve na veceru,kino welnes a td, rad pozeram asistujem,rad oboch lizem,po case chceme stretnutia vo dvojici aj trojici muz musi mat svoj priestor,len okr Prievidza

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od cuckkandapar »

rad fajcim pred manzelkou alebo spolocne fajcime bozkavame sa zo zaludom v ustach striedame si ho olizujeme zalud spolocne ach jaj parada
sme manzelia ona 43 160 170 on 44 184 95 hladame symp,muza na dlhodobo s miestom len okr prievdza,,
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Redtiel »

Cus, predem zdravim rostaka a domkandu. :-) nick sice neznate, ale kdysi sme si psali. Jen sem debil zapomnel heslo a mail. :-) tak jen zdravim no.
Ale k veci, jsem kanda teoretik :-). Vsechni mam jen o fantazii a tim je to lehce zastreny. Nicmene jsem nejspis bi. Je dost na hlavu se branit nejakemu osloveni kdyz to je proste fakt. :-) jsem spis dominantni a dovedu si predstavit ze si beru oba partnery za "devky", ale obcas sou i fantazie ze jsem pred partnerkou zneuzit... A ted babo rad co jsem. :-) spis prevladaji dominantni choutky a rict mi chlap ze mu mam dojit pro pivo, nebo ze sem jeho otrok tak mu asi urazim hlavu. :-) ale fantazie takove mam. Nejsem si jist jestli jsem bi kdyz si to jen predstavuji ... Co myslite?
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Golie »

Abych to ještě více zkomplikoval, můžu popsat vlastní situaci. Kanda nejsem, to už jsem tu odhalil, a Bull taky ne, protože na to nemám fyzické možnosti. Psychické snad. Ženu už jsem půjčil, ale nemám z toho dobrý pocit. A teď už k věci. Asi se pro mě označení bisexuál hodí. S můžem bych vztah mít nechtěl a ženy mě přitahují. Při sexu s můžem jsem pouze aktivní v oralu a pasivní v análu. Z análu jsem se ještě nikdy neudělal. Aktivní být netoužím, polibky a mazlení s můžem mě jsou nepříjemné. Sám sebe bych asi spich charakterizoval jako heteráka schopného sexu s můžem, i když vím, že to je nesmysl. Jednou za rok či dva na zvířecí sex s mužem mám chuť. Ať si mě vezme. A muset mu podržet!!Takže ano jsem bi?!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Lojzikperko, R4wiel a 91 hostů