Bisexualita cuckold+BULL

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
roy
Příspěvky: 75
Registrován: úte 04. zář 2018 1:23:57
Pár slov o nás: nastavuji zrcadlo hlavně sobě
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1950

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od roy »

Podle mne je to jen role,která se může měnit.
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Redtiel »

Hele ja nepopiram ze jsem bi. :-) tedy v predstavach, ale v predstavach bych sel se starou, s mladou .... Tim taky asi mejsem gerontofil, dle me je neco jineho predstava a realita. Predstavy byvaji casto zastrene, zidealizovane a v realu by se clovek zachoval jinak. Tim nerikam ze bych treba v realu s chlapem neco nemel, treba jo. Ale jistej si tim nejsem. Tim se nejak neobhajuju, nemam takovou potrebu, ale spis mam az moc bujnou fantazii a realne jsem v tomhle "zbabelec", nebo spis clovek zklamany z toho co se deje v realu, kdyz si to vysnil jinak...
A co je bull? Pro me dost subjektivni pojem, kazdy ho chape jinak. Nedavno jsme se jinde " zhadali" o tom, jake filmy jsou horory, jake psycho a thrilery. Kazdy by urcute filmy zaradil jinak. Ale za me:
Kanda je obycejny clovek, ktery rad nabizi zenu a nijak se u toho neponizuje, proste zena tu a jdem do ni.
Bull je clovek ktery je dominantnejsi, rad ma druhy parecek pod sebou, pripadne rad zenu hmm "pase" a ma ji za devku pro vsechny. A zde je to siroky pojem, od "zenu treba jen da a delejte si s ni co chcete" po zminovane paseni, urazeni, mlaceni atd. Vse logicky v ramci "hry" tedy potud, pokud to vsechny bavi. Kdyz zenu doma mlati proste jen tak tak je to kreten, ne bull.
A cuckold? Presnej opak bulla, ten se necha ovladat a treba i ojizdet. Tim vas neurazim, jen sem to vzal povrchne, vim ze tu kdysi bylo dost hadek ... Co ja se narozciloval nad tim, ze jste se byli schopny hadat o tom ze cuck je jedinej pravej kanda, vse ostatni kanda neni :-)
Ale jak jsem psal, tohle pojmenovani je jen takovy zakladni rys, hranice v podstate neexistuji a kazdy ma jine potreby, vsadim se ze nikdo z vas nema identicke choutky jako ten druhy. Ze nenajdem "parecek" ktery by sel do naprosto toho sameho.
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Redtiel »

No nevim jestli jsem v tom frmolu popsal dostatecne to deleni. Za me jsou tak nejak 3 skatulky - kanda obecny (takovy nadrazena skupina, do ktere zapadaji vsici a obcas nekdo plave mimo prirazenou skatulku) a kanda bull a kanda cuck.
roy
Příspěvky: 75
Registrován: úte 04. zář 2018 1:23:57
Pár slov o nás: nastavuji zrcadlo hlavně sobě
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1950

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od roy »

Ta představa, že předhodim tu svojí dominantnímu chlapovi, co jí divoce mrdá megapérem je mi dost blízká. Zároveň bych to samý dělal sám a dělám.Manželka je submisvní a nedala by to, i když každá potřebuje tu správnou příležitost. Někdy o tom mluvíme při mrdání, chce po mně ať jí řeknu co si přeju. Tuhle se mne zeptala, jestli bych si přál aby měla ještě někoho dalšího, když jí sjíždim dalším black umělákem:-)
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Golie »

roy píše:Ta představa, že předhodim tu svojí dominantnímu chlapovi, co jí divoce mrdá megapérem je mi dost blízká. Zároveň bych to samý dělal sám a dělám.Manželka je submisvní a nedala by to, i když každá potřebuje tu správnou příležitost. Někdy o tom mluvíme při mrdání, chce po mně ať jí řeknu co si přeju. Tuhle se mne zeptala, jestli bych si přál aby měla ještě někoho dalšího, když jí sjíždim dalším black umělákem:-)
Jo jo, představy jsou krásná věc, taky jsem je měl a mám, ale po té co se sešla sama s jiným s já jsem si představoval jak jí to bavilo víc než se mnou, to moc příjemné nebylo. Ale už je to pryč a představy zase mám a hned bych ji pustil znovu, kdyby chtěla
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Bull1987 »

Ja osobne jsem byl v situaci kdy subik svou zenu pridrzoval a zatim co ja jsem ji divoce prirazel do kundy a postupne ji navozoval orgasmus, dalsi bull zajel svym klackem do jeji pomalu cukajici kundy ke me..
Jsem bull a z muzu se mi nepostavi, ale nemuzu rict ze bych citil jakykoliv odpor.. Naopak bylo uzasny citit jak ji divoce zacal soulozit do jeji roztahle kundy.. To sevreni a treni se nasich pohlavi me dodelalo.. Sevrel jsem milfce v ruce jeji velky prso a zakousl jsem se ji do krku a zacal ji plnit semenem.. to dodelalo i drzeho mrdaka a ja citil jak prudce strika zaroven semnou v ni.. Ona se jen roztrasla a doslova rvala slasti a jeji sub ze sveho klaciku vydojil par kapek ejakulatu..
Maravilloso
Příspěvky: 11
Registrován: pon 21. kvě 2018 14:36:00
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull, ktereho jiz omrzeli A(a)materi ...

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Maravilloso »

Ahoj, také přispěji něčím, co jsem zažil. Už v 19 jsem si našel na jednom konkurenčním webu začínající na A pár, se kterým jsem zažil první a nezapomenutelnou trojku. Od té doby jsem v tom. I když jsem nyní již téměř o 10 let starší, stále vyhledávám nějaká nová dobrodružství.
Jelikož jsem zadaný, nemám potřebu jít do každé bláznoviny, většinou si pečlivě vybírám a něco zrealizuji tak 1-2x za rok. vždy jsem byl dominantní, tak bylo otázkou času než se dostanu ke cuckold tématice. Měl jsem štěstí, že jsem šel postupně od soft verze až ke stupínku téměř nejvyššímu.
První cuckold pár byl takový, že chtěli klasickou trojku, ale během jejího průběhu se on postupně aktivně vytrácel a spíše sledoval mne a jeho hotwife. Byl to nesmírně zkušený pár výrazně přes 40 let starý s desítkami galerií na konkurenčním webu. Mé sebevědomí výrazně stouplo, když mne pochválili a řekli, že jako jedinému mi nabízí pravidelná setkání, jelikož jsem měl výdrž a úm. Nutno dodat, že k dalšímu setkání nedošlo, zejména kvůli mě, jelikož už jsem neměl motivaci - nechtěl jsem vztah, když jeden mám. Chtěl jsem jen vzrušení a něco nového. Toto povzbuzení ve mne ovšem vyvolalo zájem o tématiku cuckold, kterou jsem znal spíše jen tak okrajově.
Jelikož se mi to líbilo, načetl jsem si na takových to webech, co to znamená BULL, cuckold, hotwife apod. Snažil jsem se plně pochopit chemii takového vztahu, abych je maximálně uspokojil. Pochopil jsem, že nejde jen o fyzično, ale i o to všechno okolo (psaní, plánování, výběr prádla, atd.) - je to hra se vším všudy.
Další mé inzeráty tedy měly najít cuckolda, kterého vzrušuje být účasten během hrátek své Paní a plní rozkazy obou. Nebudu lhát, že se ihned zadařilo, přes desítky kecalů, a několik měsíců hledání jsem měl opět obrovské štěstí. Našel jsem skutečně super pár, kde oba byli velmi rozumní a fajn lidé. Jen měli prostě tuto tužbu, kterou zatím nezrealizovali, jen se o ní bavili a snili. Po první seznamovací schůzce jsme si začali psát všichni 3 dohromady velmi vzrušující texty. vybrali jsme termín, hodinový hotel (hodinové hotely v Praze to je téma samo pro sebe), scénář a šlo se na věc. Skutečně jsem se bál, abych mé silácké řeči o BULLovi, který nemá problém nařizovat, zrealizoval i v reálu. Nebudu lhát, že jsem si pomohl nějakým panáčkem. Alkohol mi dodal klid a sebedůvěru. Sám sebe jsem nepoznával, byl jsem takový, jaký jsem měl být. Pravdou je, že oni dva byli maximálně úžasní a večer se vydařil na maximum. Setkání s nimi proběhlo už jen jedno, poté prožili velkou krizi, která postihuje mnoho takových párů (někdy se rozepíšu, co jsem postřehl za typické problémy).
Následovala už jen tedy meta poslední a konečně k tématu bisex praktiky. Ač jsem heterák a dominantní, začalo mne to lákat, jako další meta, kterou chci zkusit. Opět jsem se zaregistroval na konkurenčním webu (měl jsem tak rok pauzu) a hledal. Cca po 2 měsících jsem našel pár, kde jsem si myslel, že to nemůže klapnout, jelikož ona byla dle fotek naprostá sexbomba. Udělaná luxusní prsa, pevný a utlý pas, nádherný kulatý zadeček, celé tělo vyfitkované, nádherná kundička, věk okolo 35 - prostě sen každého chlapa. Z mých zkušeností jsem si byl jistý, že jde o podvrh a nevěnoval jsem jim příliš pozornosti. Když jsme si dohodli termín a místo, začal jsem si říkat, že by to snad mohlo klapnout. Dorazil jsem tedy na místo a čekal. Otevřeli se mi dveře a tam stála ona, naprosto luxusní MILFka, přesně jak na fotkách. Její muž byl přesným opakem. Obtloustlý, nepříliš udržovaný pán v letech (dle značkového oblečení asi ovšem bohatý). Po dohodnuté sprše, kdy já byl první, on druhý a ona poslední jsme šli na věc. Bylo to naprosto fantastické a lepší než v představách. Tímto tapetováním zdi, tak vybízím, abyste to všichni zkusili, stojí to za to! Pokud by někdo chtěl nějaké detaily, rád se klidně podělím.
Negredo
Příspěvky: 30
Registrován: ned 01. led 2017 23:47:33
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Negredo »

Maravilloso píše:Ahoj, také přispěji něčím, co jsem zažil. Už v 19 jsem si našel na jednom konkurenčním webu začínající na A pár, se kterým jsem zažil první a nezapomenutelnou trojku. Od té doby jsem v tom. I když jsem nyní již téměř o 10 let starší, stále vyhledávám nějaká nová dobrodružství.
Jelikož jsem zadaný, nemám potřebu jít do každé bláznoviny, většinou si pečlivě vybírám a něco zrealizuji tak 1-2x za rok. vždy jsem byl dominantní, tak bylo otázkou času než se dostanu ke cuckold tématice. Měl jsem štěstí, že jsem šel postupně od soft verze až ke stupínku téměř nejvyššímu.
První cuckold pár byl takový, že chtěli klasickou trojku, ale během jejího průběhu se on postupně aktivně vytrácel a spíše sledoval mne a jeho hotwife. Byl to nesmírně zkušený pár výrazně přes 40 let starý s desítkami galerií na konkurenčním webu. Mé sebevědomí výrazně stouplo, když mne pochválili a řekli, že jako jedinému mi nabízí pravidelná setkání, jelikož jsem měl výdrž a úm. Nutno dodat, že k dalšímu setkání nedošlo, zejména kvůli mě, jelikož už jsem neměl motivaci - nechtěl jsem vztah, když jeden mám. Chtěl jsem jen vzrušení a něco nového. Toto povzbuzení ve mne ovšem vyvolalo zájem o tématiku cuckold, kterou jsem znal spíše jen tak okrajově.
Jelikož se mi to líbilo, načetl jsem si na takových to webech, co to znamená BULL, cuckold, hotwife apod. Snažil jsem se plně pochopit chemii takového vztahu, abych je maximálně uspokojil. Pochopil jsem, že nejde jen o fyzično, ale i o to všechno okolo (psaní, plánování, výběr prádla, atd.) - je to hra se vším všudy.
Další mé inzeráty tedy měly najít cuckolda, kterého vzrušuje být účasten během hrátek své Paní a plní rozkazy obou. Nebudu lhát, že se ihned zadařilo, přes desítky kecalů, a několik měsíců hledání jsem měl opět obrovské štěstí. Našel jsem skutečně super pár, kde oba byli velmi rozumní a fajn lidé. Jen měli prostě tuto tužbu, kterou zatím nezrealizovali, jen se o ní bavili a snili. Po první seznamovací schůzce jsme si začali psát všichni 3 dohromady velmi vzrušující texty. vybrali jsme termín, hodinový hotel (hodinové hotely v Praze to je téma samo pro sebe), scénář a šlo se na věc. Skutečně jsem se bál, abych mé silácké řeči o BULLovi, který nemá problém nařizovat, zrealizoval i v reálu. Nebudu lhát, že jsem si pomohl nějakým panáčkem. Alkohol mi dodal klid a sebedůvěru. Sám sebe jsem nepoznával, byl jsem takový, jaký jsem měl být. Pravdou je, že oni dva byli maximálně úžasní a večer se vydařil na maximum. Setkání s nimi proběhlo už jen jedno, poté prožili velkou krizi, která postihuje mnoho takových párů (někdy se rozepíšu, co jsem postřehl za typické problémy).
Následovala už jen tedy meta poslední a konečně k tématu bisex praktiky. Ač jsem heterák a dominantní, začalo mne to lákat, jako další meta, kterou chci zkusit. Opět jsem se zaregistroval na konkurenčním webu (měl jsem tak rok pauzu) a hledal. Cca po 2 měsících jsem našel pár, kde jsem si myslel, že to nemůže klapnout, jelikož ona byla dle fotek naprostá sexbomba. Udělaná luxusní prsa, pevný a utlý pas, nádherný kulatý zadeček, celé tělo vyfitkované, nádherná kundička, věk okolo 35 - prostě sen každého chlapa. Z mých zkušeností jsem si byl jistý, že jde o podvrh a nevěnoval jsem jim příliš pozornosti. Když jsme si dohodli termín a místo, začal jsem si říkat, že by to snad mohlo klapnout. Dorazil jsem tedy na místo a čekal. Otevřeli se mi dveře a tam stála ona, naprosto luxusní MILFka, přesně jak na fotkách. Její muž byl přesným opakem. Obtloustlý, nepříliš udržovaný pán v letech (dle značkového oblečení asi ovšem bohatý). Po dohodnuté sprše, kdy já byl první, on druhý a ona poslední jsme šli na věc. Bylo to naprosto fantastické a lepší než v představách. Tímto tapetováním zdi, tak vybízím, abyste to všichni zkusili, stojí to za to! Pokud by někdo chtěl nějaké detaily, rád se klidně podělím.
Napiš detaily zní to super!
Maravilloso
Příspěvky: 11
Registrován: pon 21. kvě 2018 14:36:00
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull, ktereho jiz omrzeli A(a)materi ...

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Maravilloso »

Pro Negreda:

Předpokládám, že chceš detaily mé poslední schůzky s bisex cuckold párem.

Poté co jsme se všichni postupně osprchovali jsme já o SUB čekali v ložnici a ona se ještě šlechtila v koupelně. Erotické dusno by se dalo krájet, pomyslná HRA právě začala. Nařídil jsem mu, aby si kleknul před postel a tiše čekal na Paní. Paní se šlechtila ještě pár minutek a na Subovi bylo znát napětí.

Konečně vylezla ze sprchy. Na sobě měla dle dohody luxusní komplet s korzetem černé barvy. Krásná tanga ve kterých se vyjímal její pevný a kulatý zadeček. Z korzetu se drala umělá, luxusní prsa. Na ty jsem byl velmi zvědavý, jelikož jsem nikdy silikony v ruce neměl. Slaďoučkým hlasem řekla Subovi, že je moc hodný a ať si teď užije Pána.

Nevydržel jsem to a přitáhnul jí k sobě. Ona na nic nečekala a začala mě neskutečně líbat. Dalo by se říci, spíše lízat. Byla naprosto v extázi a nemohla se nabažit mých doteků. Subovi jsem nařídil ať Paní líže prsty u nohou. Bylo na ní znát, že sex neměla strašně dlouho a chovala se jako by to měl být její poslední v životě. Její ruce zkoumali v obrovské rychlosti celé mé tělo a její jazyk jsem měl hluboko v krku.

Dle komunikace před schůzkou jsem věděl, že má ráda tvrdší zacházení. Plácnul jsem jí tedy tvrdě přes zadek a řekl, že je to moje Kurva. Její reakci jsem nečekal, zaklonila hlavu a zřejmě prožila orgasmus - absolutně neskutečné to jsem nikdy nezažil ani neslyšel! Následoval její přesun na kolena, v mžiku mi sundala boxerky a kochala se mým penisem. Malinko se usmála a začala s divokou kuřbou, mel jsem co dělat abych to ustál a neupadnul. Nyní přešlo na to, co jsem chtěl zkusit, Paní chytla Suba za vlasy a přesunula ho k sobě. Vzala můj penis a násilím jej narvala jemu do pusy. On začal poslušně kouřit. Samozřejmě jsme ho ponižovali výroky o mé a jeho velikosti, že Paní má konečně chlapa atd. Vyndal jsem mu ho z úst a nechal se zase kouřit od ní. Jemu jsem nařídil aby lízal koule a hrazdičku mezi análkem a koulema. Evidentně mu to nebylo příliš po chuti, ale okamžitě se pustil do práce a nyní jsme byl v extázi já!

Následoval přesun na postel, kde jsem nejdříve donutil Suba, aby mi pusou nasadil kondom (to byla tedy spíše komediální vložka, jelikož mu to fakt nešlo) a poté jsem Paní šukal tvrdě a sprostě. Suba jsme využívali jako orálního uspokojovače a často jsem se od něj nechal očistit. Zkrátím krásné šukání (cca 10 minut, více jsem fakt nedal) a nahlásil jsem, že budu stříkat. Měli jsme domluveno několik variant, ale nechal jsem to na nich. Ona si klekla zády ke mne a vystrčila zadeček. Začal jsem jí výstřiky zkrášlovat záda a análek. Bylo jasné, jak toto setkání skončí. Sub přes svůj odpor musel vše slízat a nakonec se podělit s Paní.

dali jsme si sprchu, vzájemně si poděkovali a pochválili a rozešli jsme se. Od té doby jsem s nimi nebyl v kontaktu. Jelikož mám při této nedávné vzpomínce zase obří bouli v kalhotách, asi je zkusím vyhledat :-)

Ps.: vše se skutečně událo.
Ps.: psal jsem to v rychlosti a vzrušen tou vzpomínkou, text může být neučesaný a slohově netvárný
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od cuckpig »

Tohle téma je velmi vzrušující.
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: istonasjevela, Pozeram69, subik97 a 83 hostů