Bisexualita cuckold+BULL

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od tribiany »

Mě předevčírem manželka překvapila. Při našich nočních radovánkách, kdy jsme si mimo jiné povídali o tom, co nám napsal někdo na amatérech, měla mega orgasmus při představě, že já jsem jí a jejím milencem donucen vzít ho do pusy a očistit po tom co se do ní udělal. Podle jejích slov, by to bylo snad to největší moje ponížení na které by se s radostí koukala. Prý bych byl už jen obyčejný poslušný pejsek, co by plnil příkazy pro jejich pobavení. A prý by si asi dali oba záležet. Nutno podotknout, že tahle situace mne vzrušuje pouze z pohledu toho donucení a ponížení od vlastní manželky a jejího milence, nikoliv proto, ze bych měl v puse péro jiného chlapa.
exkandaulista
Příspěvky: 1849
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od exkandaulista »

Vždy si kladu otázku, co ty ženy na tom vzrušuje, že je jejich chlap ponížený? Dokázala by nám to nějaká zdejší uživatelka vysvětlit?
měla mega orgasmus při představě, že já jsem jí a jejím milencem donucen vzít ho do pusy a očistit po tom co se do ní udělal. Podle jejích slov, by to bylo snad to největší moje ponížení na které by se s radostí koukala. Prý bych byl už jen obyčejný poslušný pejsek, co by plnil příkazy pro jejich pobavení
codms
Příspěvky: 161
Registrován: pát 28. lis 2014 0:34:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem sub s malym
Kontaktovat uživatele:

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od codms »

ja ho jednou kouril amaterovi zatim co si on v mobilu prohližel fotky moji béjvalky a ponižoval mě že mi utekla s jinym :) bylo to nadherny hlavne ta jeho velka vybava a nadrazenost
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od tribiany »

exkandaulista píše: pon 28. zář 2020 11:59:24 Vždy si kladu otázku, co ty ženy na tom vzrušuje, že je jejich chlap ponížený? Dokázala by nám to nějaká zdejší uživatelka vysvětlit?
měla mega orgasmus při představě, že já jsem jí a jejím milencem donucen vzít ho do pusy a očistit po tom co se do ní udělal. Podle jejích slov, by to bylo snad to největší moje ponížení na které by se s radostí koukala. Prý bych byl už jen obyčejný poslušný pejsek, co by plnil příkazy pro jejich pobavení
Tak ta moje v sobě našla sklony k dominanci vůči mě. Sama je ráda spíš v submisivní roli. Máme to doma tak trochu ma střídačku. Jednou jsem dom já, pak zase ona. Ale čím dál častěji se jí líbí představa právě toho jak mě spolecne s někým jiným ponižuje. Líbí se ji na tom právě ten kontrast, že zatímco v normálním životě jsem spíš vůdčí typ, tak v sexu v danou chvíli, jen poslušný pejsek plnící všechny přání.
Cucák1
Příspěvky: 240
Registrován: úte 21. dub 2020 11:32:38

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Cucák1 »

tribiany píše: pon 28. zář 2020 12:42:54
exkandaulista píše: pon 28. zář 2020 11:59:24 Vždy si kladu otázku, co ty ženy na tom vzrušuje, že je jejich chlap ponížený? Dokázala by nám to nějaká zdejší uživatelka vysvětlit?
měla mega orgasmus při představě, že já jsem jí a jejím milencem donucen vzít ho do pusy a očistit po tom co se do ní udělal. Podle jejích slov, by to bylo snad to největší moje ponížení na které by se s radostí koukala. Prý bych byl už jen obyčejný poslušný pejsek, co by plnil příkazy pro jejich pobavení
Tak ta moje v sobě našla sklony k dominanci vůči mě. Sama je ráda spíš v submisivní roli. Máme to doma tak trochu ma střídačku. Jednou jsem dom já, pak zase ona. Ale čím dál častěji se jí líbí představa právě toho jak mě spolecne s někým jiným ponižuje. Líbí se ji na tom právě ten kontrast, že zatímco v normálním životě jsem spíš vůdčí typ, tak v sexu v danou chvíli, jen poslušný pejsek plnící všechny přání.
Máte to parádní. Pokud vám i vše ostatní funguje výborně, tak to je sen!
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od boardx »

Nedovedu si představit větší ponížení a na druhé straně možnost sloužit bullovi před paní. A ačkoliv jsem heterosexuál, tak jsme měli takového milence, se kterým toto probíhalo. Jsem proti muži s větším pérem v posteli submisivní.
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od tribiany »

Cucák1 píše: pon 28. zář 2020 12:58:49
Máte to parádní. Pokud vám i vše ostatní funguje výborně, tak to je sen!
V civilu všechno v pohodě tak snad to tak i zůstane :-)
codms
Příspěvky: 161
Registrován: pát 28. lis 2014 0:34:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem sub s malym
Kontaktovat uživatele:

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od codms »

boardx píše: pon 28. zář 2020 13:20:55 Nedovedu si představit větší ponížení a na druhé straně možnost sloužit bullovi před paní. A ačkoliv jsem heterosexuál, tak jsme měli takového milence, se kterým toto probíhalo. Jsem proti muži s větším pérem v posteli submisivní.
bull s vetšim penisem je nejlepši :3
parckcb
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 12. bře 2015 0:07:47

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od parckcb »

Jsme zkušený kanda par,ale ne promiskuitni,vždy jsme měli staleho milence.Manzelka má ráda mladší kluky se sportovní postavou.Nas poslední vztah který trval rok s mladším bullem ale přerostl ve vztah bull-hotwiffe-cuckold. Skoro po celou dobu ji pichal pouze on,já byl často uzamceny v klicce. Před jejich milováním jsem ji připravil pusou muslicku a jeho rozkourit, když bylo po tak jsem musel oba očistit pusou,proste v takovém vztahu vám to připadá zcela prirozene
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od seedLover »

parckcb : krása, sám od sebe jsi přijal svou novou roli, nebo probíhala nějaká postupná převýchova? Dožadoval ses sexu u své paničky a ona tě rázně odmítla? A co pán, nebo lépe bull. Jak se k tobě choval? Dával ti od začátku najevo svou nadřízenost a choval se k tobě povýšeně? Říkal ti, že jsi paroháč, že nesmíš se svou paničkou šukat, že na to má jeho, atd?
Když jsi mu rozkuřoval péro, byl jsi u toho nahý? Smál se ti? Ponižoval tě nějak on sám? Psali jste si třeba a dával ti nějaké úkoly i když nebyl u vás? Nebo si tě nevšímal, dokud jste se nesešli?

A byl jsi vždy u toho? Nebo byla někdy tvá panička s vašim bullem sama a pak ti přinesla domů vystříkanou kundičku na úklid a očištění?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bobkobb, juras, manzelparohac, Manžel s velkým M, Ostrekovac07, Pozeram69 a 60 hostů