Podvazování prsou

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Danka
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 16. dub 2020 12:32:25
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Svou ženu jen ukazuji, nikoho nehledáme.

Re: Podvazování prsou

Příspěvek od Danka »

On: To je super, kozy pod tričkem jsou pak magnetem pro oči chlapů. Taky tu svou tak rád vystrojím na procházku.
Ona: Napřed vyzkoušíme doma, jak v tom budu vypadat.
Jsme pár a tady občas oba.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvazování prsou

Příspěvek od KarelK1968 »

cuckpig píše: sob 14. bře 2020 21:22:13 Taky by se mi líbilo, kdyby panička přišla domů s podvázanými ňadry. Problém je jiný, Líbilo by se to jí?
My hodní volové moc přemýšlíme co by se těm našim královnam líbilo nebo hlavně nelíbilo.
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Podvazování prsou

Příspěvek od cuckpig »

KarelK1968 píše: pon 24. srp 2020 10:10:40
cuckpig píše: sob 14. bře 2020 21:22:13 Taky by se mi líbilo, kdyby panička přišla domů s podvázanými ňadry. Problém je jiný, Líbilo by se to jí?
My hodní volové moc přemýšlíme co by se těm našim královnam líbilo nebo hlavně nelíbilo.
Beru to jako hru, která neustále rozvíjí představivost.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvazování prsou

Příspěvek od KarelK1968 »

cuckpig píše: pon 24. srp 2020 10:31:45
KarelK1968 píše: pon 24. srp 2020 10:10:40
cuckpig píše: sob 14. bře 2020 21:22:13 Taky by se mi líbilo, kdyby panička přišla domů s podvázanými ňadry. Problém je jiný, Líbilo by se to jí?
My hodní volové moc přemýšlíme co by se těm našim královnam líbilo nebo hlavně nelíbilo.
Beru to jako hru, která neustále rozvíjí představivost.
Jo tu máme
dvajentak
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20. dub 2017 7:37:40
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Vysočina

Re: Podvazování prsou

Příspěvek od dvajentak »

Souhlas
Uživatelský avatar
zkouska
Příspěvky: 142
Registrován: úte 26. lis 2019 4:42:24
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Podvazování prsou

Příspěvek od zkouska »

moje maxtaky velky kozy ale nechce pofvazovani achjo
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Podvazování prsou

Příspěvek od MlsnáKoza »

Pixar píše: pát 06. bře 2020 23:47:26 No, asi by bylo fajn, kdyby se vyjádřila nějaká žena :-) třeba MlsnáKoza :-)
To by mě taky někdo musel upozornit a ne jen hodit poznámku do placu :lol: Jsou některá témata, kterým se v zájmu zachování svého duševní zdraví vyhýbám :lol:

V tomto případě bych řekla, že jde o kombinaci silného stisku a bezmoci. Takže aktivita pro D/s páry.
Podvázání prsou zvýší jejich citlivost ( podobně jako stisk penisu nebo varlat), takže další hrátky jsou kombinací příjemného s nepříjemným. Ale jako u všeho platí- s mírou! Ne s Mírou.... No s tím možná taky, ale i Míra s mírou, aby ženě nebylo ublíženo ;)
Blacksmith
Příspěvky: 127
Registrován: ned 02. dub 2017 17:02:53
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1390
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvazování prsou

Příspěvek od Blacksmith »

Tady něco z našich hrátek.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvazování prsou

Příspěvek od KarelK1968 »

cuckpig píše: sob 14. bře 2020 21:22:13 Taky by se mi líbilo, kdyby panička přišla domů s podvázanými ňadry. Problém je jiný, Líbilo by se to jí?
To je problém můžu kteří moc myslí na to co by se jí mohlo ještě líbit nebo ne. A takový si nic neužije
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Podvazování prsou

Příspěvek od cuckpig »

Inu, není třeba si užívat za každou cenu, někdy stačí představa. Občas se ale zeptám, jestli bych to lechce nemohl zkusit. Zatím se mi to alespoň daří uhrát u masáže, kdy jedno ňadro po druhém podvážu jakoby v rukou. Taky dobrý:)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Miky123456789, nunak95, tomidl a 104 hostů