Domina hledá subíky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Uživatelský avatar
eev
Příspěvky: 81
Registrován: ned 30. dub 2017 6:41:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Na sever od Olomouce

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od eev »

pepe píše:Libi se mi byt ponizovany od slecny. A kdyz me ponizuje tim, ze si vyjde s jinym muzem, co je na tom spatneho? Ja si myslim ze masochismus, submisivita, cuckold, ze to spolu souvisi, proc by nemohlo. Takze by se mi libilo byt otrokem dominantni slecny, ktera by mi nedovolila mit s ni sex a pritom by si ho uzivala s poradnymi muzi. Vzdyt vztahy kde muz je stale v pasu cudnosti a manzelka ma sex s jinymi muzi? No vzdyt to je stejne
Na tom, že si žena vyjde s jiným mužem, nevidím nic špatného, a proto tohle ani nepovažuji za ponižování. Jako ponižování beru např. to, když žena muže uráží, zesměšňuje ho kvůli velikosti penisu, kvůli jeho schopnostem v sexu...
Mně se líbí třeba vztah tak, jak ho popisuje Pujcovanimanzelky ve svém vlákně.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od pepe »

Tak kdyz si manzelka vyjde s jinym muzem a ja pritom od ni mam zakazany sex a nosim stale klicku tak to ponizujici asi je. To asi jako zena nemuzes pochopit.
Uživatelský avatar
eev
Příspěvky: 81
Registrován: ned 30. dub 2017 6:41:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Na sever od Olomouce

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od eev »

pepe píše:Tak kdyz si manzelka vyjde s jinym muzem a ja pritom od ni mam zakazany sex a nosim stale klicku tak to ponizujici asi je. To asi jako zena nemuzes pochopit.
Nejsi první, kdo mi tohle říká... No jo, každý to máme nastavené a vnímáme jinak ;-)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od pepe »

Tak hlavne ty jsi zena a tak to vnimas uplne jinak, ze. Tobe manzel nechodi s jinou na rande, to ty chodis. Takze to nemuzes proste chapat. To mas jako bych tady mluvil o menstruaci. Asi by te to taky zvedalo ze zidle, jak popisuju, ze to neni nic hrozneho a ze je to jen uhel pohledu, ne?
Uživatelský avatar
eev
Příspěvky: 81
Registrován: ned 30. dub 2017 6:41:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Na sever od Olomouce

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od eev »

pepe píše:Tak hlavne ty jsi zena a tak to vnimas uplne jinak, ze. Tobe manzel nechodi s jinou na rande, to ty chodis. Takze to nemuzes proste chapat. To mas jako bych tady mluvil o menstruaci. Asi by te to taky zvedalo ze zidle, jak popisuju, ze to neni nic hrozneho a ze je to jen uhel pohledu, ne?
:) ;) :) Nechci se s tebou hádat :-)
Můj vztah s partnerem je trochu jiný, než mají kandaulisti a cuckoldi, co jsou tady. On má ode mě rande s jinou dovoleno, ale myslím si, že toho nikdy nevyužil. A i kdyby - já to ani nechci vědět a nepátrám po tom. Kdyby ale na rande chodil a já bych se to náhodou dozvěděla, tak by mě to bolelo (přestože jsem mu to dovolila), ale nebylo by to pro mě ponížení. Tak to vnímám já. Určitě se to nedá zobecnit, že to tak mají všechny ženy.
O tom, že je menstruace hrozná se spolu asi bavit nemůžeme, protože já ji nevnímám jako něco hrozného. Naopak. Je to to, co dělá ženu ženou. Bez toho bych nemohla mít děti ;-) Je to součást mě samotné. Joo, občas mě to omezuje v sexu :roll: , ale to se dá těch pár dnů vydržet :D
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od pepe »

No, ty mi asi nechces rozumet. Ten priklad s menstruaci byl jen priklad, abys chapala, ze ja jako chlap nemuzu posuzovat jaka menstruace je, kdyz ji nemam a mit nebudu.
Stejne jako ty nemuzes posuzovat jak se citim kdyz moje manzelka by sla na rande s jinym chlapem. Kdyz mi nechtela doprat sex protoze ho semnou nechce treba mit a pak by sla na rande s jinym chlapem a tesila by se na to, jiste by to bylo ponizujici. Ale chapu ze mame kazdy jiny nazor a ty to muzes povazovat za neco normalniho, me to ponizuje a to se mi libi.
Uživatelský avatar
eev
Příspěvky: 81
Registrován: ned 30. dub 2017 6:41:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Na sever od Olomouce

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od eev »

pepe píše:No, ty mi asi nechces rozumet. Ten priklad s menstruaci byl jen priklad, abys chapala, ze ja jako chlap nemuzu posuzovat jaka menstruace je, kdyz ji nemam a mit nebudu.
Stejne jako ty nemuzes posuzovat jak se citim kdyz moje manzelka by sla na rande s jinym chlapem. Kdyz mi nechtela doprat sex protoze ho semnou nechce treba mit a pak by sla na rande s jinym chlapem a tesila by se na to, jiste by to bylo ponizujici. Ale chapu ze mame kazdy jiny nazor a ty to muzes povazovat za neco normalniho, me to ponizuje a to se mi libi.
Jasně, nevím, jak se cítíš. Nazvěme to jakkoliv. Třeba ponižování.
Když budu vědět, že to mému partnerovi dělá dobře, že se mu to líbí, tak mě to bude těšit. A o to víc mě to bude "povzbuzovat" v chození na rande s někým jiným a ráda pak mému partnerovi povykládám, jaké to bylo super a co se dělo. Ale kdyby můj partner chtěl, abych ho urážela, říkala mu, jaký je ubožáček ve srovnání s bullem..., tak to mi asi z pusy moc nepůjde. To pak možná vyvstává otázka, jestli jsem nebo nejsem ta správná hotwife.... :-)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od pepe »

Podle fotky jsi ta nejlepsi hotwife :-) A kazdy to vnima jinak, tim se netrap. Pro me je to ponizujici a nikdo me nemusi urazet slovne. Muze, ale nemusi. Hotwife neni o urazeni, si myslim. Ale hodne cuckoldu se to libi a ja jsem mezi nimi
zuzana
Příspěvky: 22
Registrován: pát 19. srp 2016 10:50:10
Pár slov o nás: spoznávam sa

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od zuzana »

fajn debatka ;)
Uživatelský avatar
eev
Příspěvky: 81
Registrován: ned 30. dub 2017 6:41:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Na sever od Olomouce

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od eev »

pepe píše:Podle fotky jsi ta nejlepsi hotwife :-) ....
Děkuji :-) To víš, snažím se za každých okolností vypadat dobře :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anupev, Jogy111, Lemurx, Lucifer66, Pozeram69 a 100 hostů