KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od Mispulin »

Přátelé, proti gustu žádný dišputát... Ale chtěl bych říci, že to je sebepoškozování a sebepoškozování je úchylka kvůli níž se chodí na měsíc na psychiatrii na pozorování a pak se léčí léky. Já osobně jsem názoru, že je to moje tělo, můj majetek a já jsem svůj a né majetkem státu, tudíž pokud chci třeba spáchat sebevraždu, je to moje věc. Jenže bohužel, z lékařského hlediska tomu tak není a kdo si chce sám sáhnout na život nebo se nějak zmrzačit, a kastrace je zmrzačení, jde o nenormální chování, je to psychiatrická diagnoza automutilace a je to práce pro psychoterapeuty.
Měli by jste si uvědomit, že kastrovaných jedinců je snížena sexuální apetence i potence. Ale jestli chcete být volové... Nakonec když se chlap nechá o něčem takovém přesvědčit od ženy, je vůl už tak.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od seedLover »

Pedrossimo píše: pát 14. čer 2019 11:05:42

Obrázek
Vzrušující obrázek. Jestli to někoho nevzrušuje, nechápu, proč má potřebu tady psát.
Kastraci bych si udělat nenechal ale líbí se mi fantazírovat o tom a sbírat informace.
setrm
Příspěvky: 134
Registrován: ned 14. pro 2014 5:29:58
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: stř. čechy

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od setrm »

Jo kastrace je asi moc, ale takova Vasektomie je jen ,,mužská antikoncepce"a dá se to vrátit ,a to mě docela láká
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od dr25 »

Vasektomie není úplně antikoncepce s možností návratu. Ano lze nechat obnovit chámovod, ale už to není 100%, že se vrátí funkčnosti. Mám za to, že je to 50 na 50 ;)
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od lubo »

Kastracia má grády. Ak by som sa ocitol v situácii a v zoskupení sexi žien, ktoré by ma vyhecovali do silného vzrušenia a chceli by ma naozaj vykastrovat v rámci zabavy ( čo v mojom prípade je nenáročná vec) tak by som poslušne roztiahol stehná a podržal. A to aj bez anestézie. Lenže toto je priam nemožné, ktorá žena alebo ženy po takom niečom túžia? Nepoznám ani jednu. Takéto úchylky máme len my.
Je mi aj jasné, že po zákroku by som ľutoval. A preto vďaka bohu, že ma napríklad tá moja nechce vykastrovať.
Tiež keď vidim sexi kosť v obtiahnutých legínach predstavujem si, ako ma za ruku vedie do ordinácie k nekompromisnej kastrácii. Zaklope na dvere ordinácie a keď mladučká sestrička otvorí dvere nahlas a zrozumiteľne sa spýta "vy ste prišli s manželom na kastráciu? Počkajte prosím, o chvíľu vás zavolám." A keď sestrička zatvorí dvere, manželka ma jemne pohladí po tvári a povie "neboj, zvládneme to spolu, zlatko"
No a potom, čo ma budú sistričky zbavovať guliek, bude moja wife hlasito šukať s doktorom hneď vedľa.

Pri takýchto predstavách sa mi vždy postavý.
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od bozihovadko »

Kastrace je pro někoho jistě vzrušující téma, ale dne mého názoru vhodné maximálně do povídek. Je potřeba si uvědomit, jak už zde někdo psal, že tím vše končí. Co dál pak bude hybnou silou pro podobné choutky?
Lze předpokládat, že po kastraci sní velmi submisivní cuckold, masochista, který doufá, že jej jeho dominantní žena vykastruje. Jenže je potřeba si uvědomit i druhou stránku věci. Co by z toho vaše žena měla? Buďme rádi, že si ráda užívá sex s jinými muži a ty naše koule má jen pro pobavení. Vždyť takhle je může kdykoliv drtit ve svých rukách, mlátit je, tahat za ně, kopat do nich a bolestí neustále připomínat, že tyto koule nejsou pro ní důležité, že k nim a jejich nositeli nehodlá být něžná jako je k jiným. Když je nechá uříznout, s čím si pak bude hrát?
I já se mezi ně řadím mezi submisivní cuckoldy, ale kastraci bych rozhodně nepodstoupil. Raději si užívám pocit plných koulí, které neznají jaké to je když je žena něžně drží, hladí či líbá. To dělá jiným, moje mačká, bije, šlape po nich a způsobuje mi tím neskutečnou bolest, bolest jistě podobnou kastraci bez umrtvení. Ale jen takto to můžu prožívat znovu a znovu a také neustále znovu a znovu sledovat ten vítězný výraz v jejích očích, když mi může mučit koule.
Být vykastrovaný, už by si neměla s čím hrát, už bych byl jen kamarád, který už by neměl žádné touhy. Takhle je to lepší a z hrůzou se těšit na další chvilky, které mi věnuje.
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: KASTRACE

Příspěvek od lubo »

Ondra píše: čtv 10. lis 2016 18:29:24 To by na mě nebylo. Žena mi je sice podvazuje, ale když by se to ,,náhodou přehnalo'' a musel jsem s tím někam jít, tak bych se asi propad hanbou
Ja som si pichal do semennikov ihly a neskôr pri ejakulacii bola v semene krv. Vtedy som mal zmiešaná pocity. Vzrušovalo ma, že možno budem neplodný sterilný a bál som sa, že krvacam a budem musieť ísť k lekárovi a tá hanba a tak.
p.s. Keby mi to aj tá moja chcela poriadne podviazať. Keby vedela ako sa potajme tyram zhrozila by sa. Som proste Masochysticka Subka tak čo.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od Domkanda »

lubo píše: pát 25. říj 2019 8:59:15 A to aj bez anestézie.
Bych chtěl vidět :lol: :lol: :lol:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Astrozeta
Příspěvky: 4
Registrován: sob 23. lis 2019 22:46:10
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem bisex sub, který rád experimentuje...a v této oblasti se dost našel.

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od Astrozeta »

Tohle téma mne a moji dominantní Paní v poslední době hodně zaujalo. Chtěl bych, aby mne nejdřív zamknula do pásu cudnosti, pak mne začala převychovávat na gay-děvku a lízacího otroka a až mi oboje skvěle půjde, ráda by mne vykastrovala. Jako znamení toho, že už jsem jako chlap skončil a jsem jenom hračka pro ostatní pány a na lízání pro Ni.
maser
Příspěvky: 5
Registrován: stř 03. črc 2019 6:00:37
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Hledáme pár, kluka, holku na seznámení
Bydliště: Praha-západ

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od maser »

Po kastraci ti klesne libido, nebudeš mít zájem o sex, žádné vzrušení, touhy ...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 113 hostů