KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od petrhall »

Terdsa píše:Hmm, trochu se strhlo ot koukám. :-) jako tohle je spíš jako víra. Jeden věří na boha, druhej na přírodu. Tak nějak člověk chápe i tuto vědu, a nejspíš každý bude mít svoji pravdu. :-) něco si člověk přinese vrozené, něco se vypěstuje. Jak píše petrhall, že to má dcera asi vrozené. Jak to? Co když ti řeknu že to není vrozený, že to odkoukal od vás? Jak mi to vyvratis? :-) ale v dobrým, každý si může myslet co chce, o výsledcích se dá je filozofovat. Každopádně Bunčáku, myslím že bys hodně dobrýho psychologa neobelhal. Troufni si říct trochu neskromně že i já se dost v lidech význam a to jsem nic nestudoval, mám technickou školu, prostě z lidí něco cítím. Z pohybu, z mluvení ... A někdo kdo tohle studuje ... Ale psychologie není jen o nadrcení, to prostě musíš cítit, mít na to vlohy.
Já píšu že se přikláním spíše k tomu že je to výchovou a prostředím ve kterém dcera vyrůstala
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od fodel »

Terdsa píše: Jak píše petrhall, že to má dcera asi vrozené. Jak to? Co když ti řeknu že to není vrozený, že to odkoukal od vás? Jak mi to vyvratis? :-)
A kde tu submisi odkoukal petrhall?od otce nebo to má vrozený?Jeho manželka se chová stejně jako jeho matka ?
VINCAK77
Příspěvky: 81
Registrován: pon 07. bře 2016 14:30:16
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od VINCAK77 »

dark píše:
VINCAK77 píše:Jakoukoli psycholozku, psychologa a psychiatry vzdy v pohode obelzu. Prosel jsem i u kriminalky detekrorem lzi a mel z nich jeste legraci. Navic, kdyz jsem potřeboval psychofarmaka, sehral jsem divadlona modry recepty. Tyto vedy jsou k smichu
Nemyslím si, že zrovna ty musíš něco hrát, abys dostal recept na psychofarmaka.
A schopnost obelhat detektor lži s tím souvisí. Většinou ji mají lidé s psychickou poruchou. Třeba jako masový vrah necítí to, co normální člověk, protože má postižený mozek, respektive to centrum, které tohle řídí. Takže jestli jsi dostal léky na hlavu a prošel detektorem lži, vlastně jsi důkazem toho, že ta věda funguje :lol:

Problém je v systému, že se takoví lidé dnes mohou procházet mezi námi a nejsou v detenci. Ale to je jiná story.
Me to strašně bavi, hrat si s rádoby inteligentnima fizlama a smat se jim do xichtu, to samé s psychologama a psychiatry. Je to zabava, plus me bavi manipulovat s lidmi ve svůj prospěch. Zadne výčitky pri tom necitim. Jo a jeste se smeju idiotum, kteří věří na karmu. Karma existuje, ale je to vec na ohrev vody:-)
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od tarenor »

rostak píše:
VINCAK77 píše:Me to strašně bavi, hrat si s rádoby inteligentnima fizlama a smat se jim do xichtu, to samé s psychologama a psychiatry. Je to zabava, plus me bavi manipulovat s lidmi ve svůj prospěch.
Pokud sex je zábava chudých, co je potom tohle? :lol:
Já myslím, že pro ty policajty jsi docela solidní zábava ty, ale oni jsou během toho co se baví placení, ty jsi tam ve svém volném čase :roll:
No to je teda zábava. Prudit policii a nechat se tahat do blázince. Nejsi náhodou jeden z těch chytrých, kteří stále nadavaji, že v ČR nejsou na nic peníze?
VINCAK77
Příspěvky: 81
Registrován: pon 07. bře 2016 14:30:16
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od VINCAK77 »

rostak píše:
VINCAK77 píše:Me to strašně bavi, hrat si s rádoby inteligentnima fizlama a smat se jim do xichtu, to samé s psychologama a psychiatry. Je to zabava, plus me bavi manipulovat s lidmi ve svůj prospěch.
Pokud sex je zábava chudých, co je potom tohle? :lol:
Já myslím, že pro ty policajty jsi docela solidní zábava ty, ale oni jsou během toho co se baví placení, ty jsi tam ve svém volném čase :roll:

Js mam penize, krasnou zenskou a jsem pro mel Zodiak, tak mi ver, je jim spise delam starosti a ještě pridelam
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od tarenor »

VINCAK77 píše:
rostak píše:
VINCAK77 píše:Me to strašně bavi, hrat si s rádoby inteligentnima fizlama a smat se jim do xichtu, to samé s psychologama a psychiatry. Je to zabava, plus me bavi manipulovat s lidmi ve svůj prospěch.
Pokud sex je zábava chudých, co je potom tohle? :lol:
Já myslím, že pro ty policajty jsi docela solidní zábava ty, ale oni jsou během toho co se baví placení, ty jsi tam ve svém volném čase :roll:

Js mam penize, krasnou zenskou a jsem pro mel Zodiak, tak mi ver, je jim spise delam starosti a ještě pridelam
A co z toho máš? To tě baví, prudit policii? Nebo být zavřený na terapeutické izolaci? Nebo trávit noc na záchytce?
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od fodel »

rostak píše:
To nevypadá jako něco, co by ti šlo závidět.
Asi tak nějak to taky vidím.
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od Pedrossimo »

Je škoda, že se tu téma kastrace utlumilo moralizujícími a zesměšňujícími poznámkami. Ve fantazii jde o celkem rozšířené téma cuckoldingu a pokud u fantazie zůstaneme, nevidím důvod se tu nad ním pohoršovat nebo se zaklínat psychiatriem.

Sám jsem si takové představy, kdy mě manželka odvede na kliniku ke kastraci, za asistence lékařky sama udělá nůžkami poslední šmik a následně si moje varlata schová do sklenice jako památku, připustil - rozumím tomu, že to pro mnohé může být velmi vzrušující.

Obrázek


Obrázek
setrm
Příspěvky: 134
Registrován: ned 14. pro 2014 5:29:58
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: stř. čechy

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od setrm »

to je škoda že totu už skončilo.
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od cuckpig »

Po kastraci to většinou končí:)
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: istonasjevela, Pozeram69 a 91 hostů