OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od lotos »

tmps píše: čtv 11. úno 2021 19:27:39 A on nekdo nechava sukat zenu s kondomem ?
to je mě taky divný..,
kinky_couple
Příspěvky: 2
Registrován: stř 18. lis 2020 5:34:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od kinky_couple »

dneska k nemu jede na celou noc.. zitra budu mit co vylizavat ma ted i nejplodnejsi dny..
jirkanch5
Příspěvky: 24
Registrován: sob 29. úno 2020 0:06:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od jirkanch5 »

jirkanch5 píše: čtv 16. črc 2020 20:32:39 Hele i pro mne je to vrchol. Ale nevím, jak bych toho docílil. Hledal jsem milence pro svojí ex, nikdo se pořádně nenašel (chápu). Uvědomil jsem si, že neznám odpověď na otázk, "proč by to nějaká měla chtít?". Proč by si tím měla komplikovat vztahy? Já myslím, že většina lidí/žen je rádo, že tak nějak zvládnou fungovat v obyčejném vztahhu, který se možná jednou zpestří sexem "bokem", ale proč do toho jít hned od začátku?
Já nejsem milionář. Jsem obyčejnej chlap s trochu lepším příjmem, ale ne milionář. I když tě žena podvede, tak to udělá na základě nějakého aktuálního pocitu. Nevím, která by šla do vztahu s tím, že já budu milovaný manžel, ale oplodnit se nechá jiným. Dostat jí do takového citového rozpoložení - a to hned na začátku - to si myslím, že je nemožný. J8 si to ani neumím představit, za jakých okolností by to měla chtít.
Cituji sám sebe :-) Na amaterech našel tenhle profil - https://www.**********/cs/lide/1802469/parikhlada -
Je tam uvedeno, cituji: " Naša spoločná slabosť pre cuckold životný štýl nás priviedla k tomu že priateľka otehotnela s iným počas nášho vzťahu .". Album s návem "7 mesiac z milencom" je asi to nejerotičtější, co jsem kdy viděl. Nejde o detail na přirození, jde o to že ta žena má milencovo dítě.
Asi nemám chuť nechat se doopravdy ponižovat nějakým milencem - prostě to je moje povaha. Ve skutečnosti se cítím tak, že 99,9% chlapů převyšuji jak mojí atraktivitou, tak i intelektem. Možná právě proto mne dráždí ta představa takového ultimátního ponížení. Dojde k tomu jen jednou (nebo párkrát), žena otěhotní. Já to dítě přijmu... už nikdy mi nikdo nebude zasahovat do života ani do vztahu. Ale ta připomínka mého ponížení, v podobě milencova dítěte, o kterém bych věděl jen já a žena, je prostě k zbláznění (muselo by mi být podobné).
Sám jsem teď single. TO co píšu je jeden důvod a možná k tomu přispívá i můj věk, ale to že má žena dítě z předchozího vztahu začínám podvědomě vnímat jako plus...

A prosím, vynechme ty řečičky o tom, kdo je ten pravý kandaulista a ten pravý cuckold, co to je, atd. . Jde mi jen o ten pocit z toho, že mu ze sebe odevzdala nejvíc co mohla... :-)
Cucák1
Příspěvky: 240
Registrován: úte 21. dub 2020 11:32:38

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Cucák1 »

@jirkanch5

Odkaz nefunguje. Napiš sem nick z těch amíků.
Naposledy upravil(a) Cucák1 dne pát 05. bře 2021 16:35:40, celkem upraveno 1 x.
thedr4gon
Příspěvky: 461
Registrován: čtv 28. úno 2019 10:32:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od thedr4gon »

Lollapalooza píše: pon 01. úno 2021 18:20:00
red píše: pon 01. úno 2021 17:24:40 Moje popisování z manželkou:-)
Obrázek

Obrázek
Celkově moc zajímavá konverzace, nechceš toho poustnout víc???
Taky mám rád takové konverzace..ideálně proloženy fotkama,kde se manželka kurví
Cucák1
Příspěvky: 240
Registrován: úte 21. dub 2020 11:32:38

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Cucák1 »

Zrovna tento týden mi manželka říkala, že jí její šéf v práci nabídnul, že jí klidně oplodní. Ona mu říkala že by ještě chtěla jedno dítě. Mame už dvě. Já jsem si nechal udělat vazošku, jsem neplodný. Nechtěli jsme už další dítě. Před tímto rozhodnutím jsme si dali rok na rozmýšlení. No a ona, teď už nějakou delší dobu mluví že by chtěla ještě jedno. Myslel jsem že mě jebne. Říkal jsem jí že jsme se přece domluvili že už žádné další. Nevím proč, jestli nějaký psychologický impuls, že je to už definitivní. Ona nad tím prostě tak intenzivně přemýšlela, že nakonec si řekla, že ještě jedno. Jenomže to už teď nejde. No a ona to říkala v práci a šéf jí řekl, že to klidně udělá, že není problém. No a ona mu řekla že prý by to doma neprošlo. No já jsem se jí k tomu nevyjádřil ale možná by to prošlo.
Staja
Příspěvky: 67
Registrován: ned 24. čer 2018 2:08:25
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Staja »

Cucáku, Cucáku ty jsi, ale ... .
jirkanch5
Příspěvky: 24
Registrován: sob 29. úno 2020 0:06:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od jirkanch5 »

Jmenujou se "parikhlada".
Jinak co se týče té vasektomie.... Sám bych se mrzačit nenechal. Sice tu píšu o ponížení a oplodnění. Ale moje geny už neoficiálně běhají po Slovensku, pak neoficiálně na jihu čech a je to tak 50/50, že i někde ve středních čechách (opět neofiko). Možná, že chci něco "vrátit" společnosti tím, že se postarám :)
PetrCuck
Příspěvky: 28
Registrován: pon 22. úno 2021 15:09:19
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: submisivni cuck, jinak normální chlap

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od PetrCuck »

Rozhodně si nemysli, že by dítě mělo být předmětem vzrušení. Nemělo by Te vzrusovat starat se o dítě, které není Tvoje.
Ferat
Příspěvky: 27
Registrován: ned 30. lis 2014 18:21:32
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Hledám mladší ženu na ultimátní cuckold vztah . Řízení našeho sexuálníh života , oplodnění partnerky atd .
Bydliště: Ostrava, Praha

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Ferat »

Pokud má manžel vasektomii nebo je neplodný z jiného důvodu , v tom případě je žádoucí mít schopného milence.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Cuckold87, Google [Bot] a 113 hostů