OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Janisub
Příspěvky: 82
Registrován: ned 14. črc 2019 9:37:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Janisub »

CuckCZ píše:Mám spoustu fantazií jako každý, ale tady rád se pobavím se stejně "postiženými" zcela reálně, protože zkušenosti jiných mě zajímají. A tohle téma je hodně častým tématem fantazií, ale zároveň, když někdo takhle skutečně žije, nemohl se ho nedotknout. U nás kolem toho bylo hodně diskutování a probírání ze všech stran.
Ahoj, uplnej souhlas, když takto člověk žije musí přijít na toto téma, které je citlivé ale prostě k tomu patří. Pokud nějaká studie přišla s tim že asi každé 10. dítě je nemanželské, tak u párů co se pohybují kolem kandaulismu je nemanželské možná každé čtvrté....:-)
TvujBull
Příspěvky: 151
Registrován: pát 07. čer 2019 12:34:25
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od TvujBull »

Janisub píše:
CuckCZ píše:Mám spoustu fantazií jako každý, ale tady rád se pobavím se stejně "postiženými" zcela reálně, protože zkušenosti jiných mě zajímají. A tohle téma je hodně častým tématem fantazií, ale zároveň, když někdo takhle skutečně žije, nemohl se ho nedotknout. U nás kolem toho bylo hodně diskutování a probírání ze všech stran.
Ahoj, uplnej souhlas, když takto člověk žije musí přijít na toto téma, které je citlivé ale prostě k tomu patří. Pokud nějaká studie přišla s tim že asi každé 10. dítě je nemanželské, tak u párů co se pohybují kolem kandaulismu je nemanželské možná každé čtvrté....:-)
souhlas, taky sem poznal páry co je děsně bralo to riskování a riskovali čim dál víc že s toho bylo cílené oplodnění bullem...
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Domkanda »

Janisub píše:
CuckCZ píše:Mám spoustu fantazií jako každý, ale tady rád se pobavím se stejně "postiženými" zcela reálně, protože zkušenosti jiných mě zajímají. A tohle téma je hodně častým tématem fantazií, ale zároveň, když někdo takhle skutečně žije, nemohl se ho nedotknout. U nás kolem toho bylo hodně diskutování a probírání ze všech stran.
Ahoj, uplnej souhlas, když takto člověk žije musí přijít na toto téma, které je citlivé ale prostě k tomu patří. Pokud nějaká studie přišla s tim že asi každé 10. dítě je nemanželské, tak u párů co se pohybují kolem kandaulismu je nemanželské možná každé čtvrté....:-)
Určitě ne.

Ano, byly články, že 10 % dětí, kdy si někdo nechal udělat DNA testy, tak k testu nebyli dodáni oba rodiče.
Ale: zaprvé ty články pocházely od společností, které ty testy původně za dost draho prováděly, takže měly motivaci shánět další zákazníky.
Potom 7,6 % lze označit jako "skoro 10 %" a v dalším článku to "skoro" vypustit.
Ale hlavně - jednalo se o první vlnu těchto testů, kdy si testy šli dělat hlavně ti muži, kteří měli dost velké pochybnosti, případně byli jen osočeni.
Ten vzorek prostě nebyl reprezentativní.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Janisub
Příspěvky: 82
Registrován: ned 14. črc 2019 9:37:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Janisub »

asi se nebudu přít o procenta ale je to poměrně časté, a v komunitách kde manžel rád vidí manželku s jinými a hlavně plnou semene je to prostě výrazně častější. Znám i nejeden co něco podobného prožili...
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Lucka »

Janisub píše:asi se nebudu přít o procenta ale je to poměrně časté, a v komunitách kde manžel rád vidí manželku s jinými a hlavně plnou semene je to prostě výrazně častější. Znám i nejeden co něco podobného prožili...
Ahoj je to tak, muži to neradi slyší, ale často to ženu přitahuje být oplodněná mužem na úrovni dominantním, spíš než doma subíkem který jí nabízí tem dominantám.... a co jsem poznala tak i dost mužů to bere že to tak asi má být a i je to přitahuje….
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Domkanda »

Lucka píše:je to tak, muži to neradi slyší, ale často to ženu přitahuje být oplodněná mužem na úrovni dominantním, spíš než doma subíkem který jí nabízí tem dominantám.... a co jsem poznala tak i dost mužů to bere že to tak asi má být a i je to přitahuje….
Tímhle pohledem jsem se na to nedíval.
Dokážu pochopit, že nějaký "submisivní chcípáček" ženské neimponuje a má pocit, že může cokoliv někde jinde.

Já submisivní nijak nejsem, když jsem se rozmnožoval, tak jsem byl vysoký, chytrý, potentní, kvalitní a dobrá erekce, s dobrou postavou, při penězích, vůči milencům většinou spíš dominantní :lol: Některé z těch parametrů se v poslední době zhoršují, ale zase se už rozmnožovat neplánuju :mrgreen:

Uznám, že je to - pro mě asi i trochu pochopitelné riziko extrémního cuckoldingu.
Stejně si ale myslím, že většina cuckoldů o tom jen přemýšlí a představa alimentů na cizí dítě je tak úplně nebere, ale nevidím jim do hlavy
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
TvujBull
Příspěvky: 151
Registrován: pát 07. čer 2019 12:34:25
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od TvujBull »

Ahoj, tohle je zajímavé téma, ale hodně lidí se o tom stydí mluvit, je někdo kdo má také reálné zkušenosti a podělí se?
Vencl33
Příspěvky: 83
Registrován: stř 28. úno 2018 17:12:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Vencl33 »

Mě by to taky zajímalo. Už hodně dlouho se snažíme otěhotnět a nejde nám to. Pomalu se začínáme bavit o tom, že by to zkusil někdo jiný. Má někdo vážně zkušenost?
Cuckold75
Příspěvky: 6
Registrován: stř 24. črc 2019 21:29:57
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Cuckold75 »

Tak my děti máme dvě ale třetimu bych se nebránil když budu vědět že neni moje
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Domkanda »

Vencl33 píše:Mě by to taky zajímalo. Už hodně dlouho se snažíme otěhotnět a nejde nám to. Pomalu se začínáme bavit o tom, že by to zkusil někdo jiný. Má někdo vážně zkušenost?
Chceš říct, že vaší první možností je "někdo jiný" a ne umělé oplodnění tvými spermiemi??????? :?:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Judy31 a 105 hostů