OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
walish88
Příspěvky: 41
Registrován: pon 29. čer 2015 9:26:47

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od walish88 »

S byvalkoujsem dvakrát byl na potratů kdy... to nebylo se mnou... zvláštní kombinace vzrušení a ponížení zaroven
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od martin »

walish88 píše: sob 29. kvě 2021 9:26:06 S byvalkoujsem dvakrát byl na potratů kdy... to nebylo se mnou... zvláštní kombinace vzrušení a ponížení zaroven
Z toho si teď ta moje utahuje. S milencem jede na ostro. Popisoval jsem na tomto vláknu prč (je jí 50 a dle gynekoložky možnost otěhotnění je malá). Máme jasno, co v tomto případě dělat. Přerušení u gynekoložky, která je naše společná známá a ví, že má žena milence. Na pravidelná vyšetření ji vozím. Já čekám dole a ony spolu probírají, jak jí ten milenec svědčí. Na potrat by ji pak asi doprovodil on.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od CuckEss »

Tak mne napadlo, že cuckold se může také podílet na oplodnění manželky milencem.
Třeba může milence vykouřit a poté milencovým semenem inseminovat Hotwife a přispěje svým kouskem také k dílu
rekordy: bez orgasmu 74 dní
magnesi
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. čer 2021 14:59:11
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: 31letý vysoký bull co má rád milé ženy

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od magnesi »

Moc rád bych někomu oplodnil ženu, napište mi do zpráv
Kandaazena
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 04. dub 2019 7:00:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Zatial nic

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Kandaazena »

Tak moja si uzila s kamaratom, kym som ja bol jednu noc odcestovany. Velmi dobre ju urobil a ona mu za odmenu dovolila urobit sa do nej. Ziadnu antikoncepciu neberie.. bolo to pred dvoma tyzdnami, na vrchole plodnosti. Ked odisiel, dala si dnu spermicidny gel. Lenze on ho ma dlhy a striekal uplne hlboko do mojej manzelky. Kramy mali prist pred par dnami.. nic.. vzrusovala ma ta myslienka, ze sa moja nechala oplodnit...tak vcera sme uz riesili , ze idem kupit test. No a ked som vstal z postele, ze idem do lekarne, krici mi z vecka, ze dostala :)
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od martin »

Pokud by byla těhotná, jak by jste to řešili?
Kandaazena
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 04. dub 2019 7:00:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Zatial nic

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Kandaazena »

Tak to vobec neviem :D
Kandaazena
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 04. dub 2019 7:00:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Zatial nic

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Kandaazena »

No.. tento pribeh zda sa este neskoncil..prave mi napisala, ze si predsalen musi ist kupit test, ze ju tak zvlastne boli brucho, vlastne cely cas od kedy dostala kramy. Tak som jej napisal, nech sa nestresuje a tesi na babetko :)) ona inac vravi, ze dieta este chce, ale so mnou .. tak nevyslo, aj tretie dieta bude mat s inym ...
Cucák1
Příspěvky: 240
Registrován: úte 21. dub 2020 11:32:38

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Cucák1 »

Kandaazena píše: čtv 22. črc 2021 9:44:29 No.. tento pribeh zda sa este neskoncil..prave mi napisala, ze si predsalen musi ist kupit test, ze ju tak zvlastne boli brucho, vlastne cely cas od kedy dostala kramy. Tak som jej napisal, nech sa nestresuje a tesi na babetko :)) ona inac vravi, ze dieta este chce, ale so mnou .. tak nevyslo, aj tretie dieta bude mat s inym ...
Tohle kdyby se stalo mě, úplně normálně bych to dítě vychovával jako by bylo moje. Samozřejmě za předpokladu že se to nikdo nedozví a že zůstane zachován vztah manželka - milenec - manžel kanda. Nejhorší je když ten muž přijme tu svou úlohu, přijme to dítě a ženská si vyšukává dál s milencem a toho svého paroháče úplně odstaví na druhou kolej. Tak na to bych se asi vysral.
Moje žena by ještě chtěla třetí, já už nemůžu, jsem neplodný. Mnohokrát jsem jí řekl, jestli po tom tak strašně moc touží, ať si vybere kvalitního samce a nechá se oplodnit. Že s tím nemám problém. Samozřejmě za předpokladu že mi o tom do detailu vše řekne a zároveň ON ani nikdo jiný se nesmí dozvědět jak to doopravdy bylo.
CitronSM
Příspěvky: 5
Registrován: pon 13. úno 2017 8:25:04
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní muž, momentálně bez stálé partnerky se nebráním roli Bulla. Případně si tu najít ženu, kterou bych pořádně vychoval a pak se s ní chlubil a třeba ji i půjčoval.
Bydliště: Olomouc

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od CitronSM »

Je stále ten zákon že nejde napsat do rodného listu nikdo jiný než manžel? Vím že to známá řešila, byly v rozvodovém, s novým si udělala dítě a nechtěli ho napsat na nového přítele. Ale je to 10 let.

Pak bych klidně taky nějaké udělal dítě, I se mi líbí šukat těhotnou, bývají vzrušivější
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 104 hostů