Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od tarenor »

poslusnymuz74 píše:
Halan píše:Moje žena mě nikdy nespolykala moje semeno. Za to o jejích milencích mi řekla, že jim ráda polyká a že jí od nich chutná, že je voňavé a ona na to má vyloženě chuť. Naproti tomu to moje prý není dobré. Nikdy mi nespolykala a ochutnala před lety na začátku našeho manželství jen tak, že namočila špičku prstu do semena na svém břiše a opatrně špičkou jazyku ochutnala.
Můj ocas už neměla v pusince 14 let. Tak dlouho už mě nekouří. Musím přiznat, že bych to od ní moc chtěl, ale asi už se nedočkám. Jsem v jejím životě zřejmě čím dál tím méně důležitý.

Vim,jak se citis,jsem na tom stejne.myslim,ze ani neochutnala..
Nejde o to, jestli jste v jejím životě důležití, ale o to, že s vámi prostě nechce šukat, natož kouřit. Chce zažít vzrušení, které zažije jedině s milencem.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od tarenor »

subik-cuckold píše:Já pro svou Paní udělám vše... Musím zkrmit všechno semeno které si Paní vyšuká...
Obrázek

Obrázek
Šuká i před tebou, nebo jen ve dvou někde o samotě a pak ti to nosí domu? Jaké to bylo poprvé, jak jsi se cítil? Poníženě?
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od poslusnymuz74 »

tarenor píše:
poslusnymuz74 píše:
Halan píše:Moje žena mě nikdy nespolykala moje semeno. Za to o jejích milencích mi řekla, že jim ráda polyká a že jí od nich chutná, že je voňavé a ona na to má vyloženě chuť. Naproti tomu to moje prý není dobré. Nikdy mi nespolykala a ochutnala před lety na začátku našeho manželství jen tak, že namočila špičku prstu do semena na svém břiše a opatrně špičkou jazyku ochutnala.
Můj ocas už neměla v pusince 14 let. Tak dlouho už mě nekouří. Musím přiznat, že bych to od ní moc chtěl, ale asi už se nedočkám. Jsem v jejím životě zřejmě čím dál tím méně důležitý.

Vim,jak se citis,jsem na tom stejne.myslim,ze ani neochutnala..
Nejde o to, jestli jste v jejím životě důležití, ale o to, že s vámi prostě nechce šukat, natož kouřit. Chce zažít vzrušení, které zažije jedině s milencem.
Rad ji to umoznuji
subik-cuckold
Příspěvky: 166
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

tarenor píše:
subik-cuckold píše:Já pro svou Paní udělám vše... Musím zkrmit všechno semeno které si Paní vyšuká...
Obrázek

Obrázek
Šuká i před tebou, nebo jen ve dvou někde o samotě a pak ti to nosí domu? Jaké to bylo poprvé, jak jsi se cítil? Poníženě?
Většinou sama ale i jsem byl přímo u toho, lízal jsem jí u šukání nohy.... Nebo jsem byl svázaný a pak si Paní rukou projela kundičku a semeno mě všechno dala do pusy a poručila zkrmit....
subik-cuckold
Příspěvky: 166
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

kohout50 píše:
subik-cuckold píše:
kohout50 píše: Tak to se rád přidám se svojí dávkou.Kde najdu Tvojí paní,abych jí odevzdal svoje semeno na krmení suba - cuckolda
Paní má na to svoje ocasy... to jde vše mimo mě... Já jsem jen na to abych vše pro mojí Paní poslušně zkrmil... Ocasy si Paní řeší sama...
Kontakt na ní do sz
Omlouvám se ale kontakt na Paní nedávám.... Ani ho bez jejího svolení dát nemůžu... To si vše Paní řídí sama, nemám právo jí do toho mluvit a někoho jí navrhovat....
severakova
Příspěvky: 300
Registrován: stř 25. led 2017 7:17:54
Pár slov o nás: muž sub

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od severakova »

Parostrava2417 píše:V jaké pozici nejčastěji lizete? Přítelkyně to v poslední době chce jen tak, ze lezim a ona si na mě sedne
To je docela super né? Též jsem to tak míval...a byl jsem z toho hotový...všechno z ní vyteklo do mně!!!!
severakova
Příspěvky: 300
Registrován: stř 25. led 2017 7:17:54
Pár slov o nás: muž sub

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od severakova »

Parostrava2417 píše:
seedLover píše:Kdo popíše o lízání?
Pritelkyni lizu naplněnou každý týden.
To se někdo dobře narodil... :roll:
severakova
Příspěvky: 300
Registrován: stř 25. led 2017 7:17:54
Pár slov o nás: muž sub

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od severakova »

seedLover píše:
petrhall píše:
martin píše: To krmení mě docela pobavilo.
Také musím slízat své semeno. Na milencovo dochází výjimečně, v mé přítomnosti nesouloží. Ale dlouho jsme se do tohoto stádia postupně dostávali.
Minulý týden jsem jí ráno ukázal svého naběhlého ptáka a poprosil o snídani z její ručky. Dost se smála a pak mě ho s pikantním komentářem vyhonila. Vše chytila do ruky a tu jsem jí pak očistil. Teď tomuto rituálu říkáme krmení paroháče.
To věřim že tě to pobavilo Manželka se tim taky baví On to musí byt směšny pohled když si před ni nahy kleknu a prosim aby mě nakrmila mrdkou Ale to už je uděl nas, ve vztahu podřízených

Zavidim. Take bych chtel mit orgasmus jen s tim, ze budu nakrmen. musi to byt uzasne ponizujici.
Taky bych to bral...důkladně a obřadně slíznout pomalu celou ručku...
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od martin »

Pomalu raději ne. Aspoň u mě to vzrušení po výstřiku rychle opadá. Když ocas ještě cuká, jsem povolný ke všemu. Po minutě by se mě asi nechtělo.
subik-cuckold
Příspěvky: 166
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

martin píše:Pomalu raději ne. Aspoň u mě to vzrušení po výstřiku rychle opadá. Když ocas ještě cuká, jsem povolný ke všemu. Po minutě by se mě asi nechtělo.
Já nemám problém slízat svoje nebo i cizí semeno pěkně pomalu... I když mě Paní prvně nechá vystříkat a slízat semeno a až potom mě krmí semenem z gumy milence tak vše poslušně zkrmím....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 101 hostů