Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od antimusculus »

petrhall píše:
antimusculus píše:
petrhall píše:Mě nedavno manželka nakrmila před svou kamaradkou
Jak to probíhalo? Krmila vlastním nebo cizím?
Krmila vlastním Kamarádka byla u nás na návštěvě a popíjely víno Ona o našem vztahu ví takže jsem nahý obsluhoval Drbaly a probíraly i manželky vztah s milencem Ptala se jí jak to zvládám já když je u něj A ona jí říkala že by mě měla vidět jak se klepu jako drahý pes když se od něj vrátí a já žadoním abych jí směl vyčistit od jeho semene
Koukala nevěřicně tak jsem se musel na přikaz před nimi vyhonit a vystříkat se na připravený talířek A pak jí manželka předvedla jak mě prstem nakrmila
To by mi asi nestál na příkaz. By se musely obě svléknout :) Ale jinak super. Já bych to nedal, ale každopádně máte super kamarádku 8-)
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od tarenor »

antimusculus píše:
petrhall píše:
antimusculus píše: Jak to probíhalo? Krmila vlastním nebo cizím?
Krmila vlastním Kamarádka byla u nás na návštěvě a popíjely víno Ona o našem vztahu ví takže jsem nahý obsluhoval Drbaly a probíraly i manželky vztah s milencem Ptala se jí jak to zvládám já když je u něj A ona jí říkala že by mě měla vidět jak se klepu jako drahý pes když se od něj vrátí a já žadoním abych jí směl vyčistit od jeho semene
Koukala nevěřicně tak jsem se musel na přikaz před nimi vyhonit a vystříkat se na připravený talířek A pak jí manželka předvedla jak mě prstem nakrmila
To by mi asi nestál na příkaz. By se musely obě svléknout :) Ale jinak super. Já bych to nedal, ale každopádně máte super kamarádku 8-)
Mě by stál hned, co by se o tom začaly bavit. Klidně bych ji líbal nohy při tom.
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od petrhall »

rostak píše:Chtěl bych slyšet jejich rozhovor když u toho nejsi. Nebo té kamarádce vidět do hlavy po tom co jsi ji předvedl :-) to by bylo teprve počteníčko :-)
A to nemyslím nijak zle. Fakt by mě zajímal jejich reálný pohled na věc. Prostě o čem se holky baví.
To věřím Ono celkově když se kamarádky baví a probírají svá manželství tak to musí být zajímavý rozhovor V tomto případě se to přesouvá na uplně jiný level
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Domkanda »

rostak píše:Chtěl bych slyšet jejich rozhovor když u toho nejsi. Nebo té kamarádce vidět do hlavy po tom co jsi ji předvedl :-) to by bylo teprve počteníčko :-)
A to nemyslím nijak zle. Fakt by mě zajímal jejich reálný pohled na věc. Prostě o čem se holky baví.
Přesně :!:
Moc jsem chtěl a vzrušovalo by mě, kdyby se manželka svěřila kamarádkám a děsně by mě zajímaly jejich reakce. Jestli by mé manželce záviděly, jak by se dívaly na mě, jak by to komentovaly a podobně.
Ale bohužel do toho žena nešla. Napůl zvědavá nebyla, napůl se bála reakcí. "Do mého sexuálního života nikomu nic není" - byla její reakce. A v rámci mých obav abych si nezadal :lol: :roll: jsem v tomto směru na pilu netlačil. Sice jsem řekl, že by mě zajímala reakce nějaké její kamarádky nebo její sestry, ale ženu to nemotivovalo. Jestli se svěřila někomu tajně, samozřejmě nevím.
Ale chtěl bych vidět reakci, kdyby to řekla třeba v mé přítomnosti, nebo slyšet, jak kámoška reagovala, kdyby to manželka plácla někde u "holčičího vínka". Samozřejmě ne všechno, ale co vím, tak kamarádkám neřekla skoro nic :(
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Halan
Příspěvky: 127
Registrován: ned 11. říj 2015 13:27:58
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní a manželka mi několikrát zahnula s různými milenci.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=291

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Halan »

poslusnymuz74 píše:
tarenor píše:
poslusnymuz74 píše:

Vim,jak se citis,jsem na tom stejne.myslim,ze ani neochutnala..
Nejde o to, jestli jste v jejím životě důležití, ale o to, že s vámi prostě nechce šukat, natož kouřit. Chce zažít vzrušení, které zažije jedině s milencem.
Rad ji to umoznuji
Ano, je to tak, že vzrušení zažije jedině s milencem, kdežto se mnou ani náhodou. Moje role je jasná == poslušný paroháč, který ji má zajistit pohodlný život.
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od MilujiJiITak »

rostak píše:
Halan píše:Moje role je jasná == poslušný paroháč, který ji má zajistit pohodlný život.
To je hezká masturbační fantazie ale jak se s tím jako chlap vyrovnat? To ti nevadí být za rohožku? Ať mám jakkoliv zvrácené představy nikdy bych se nesmířil s tím že jsem vlastně jenom bankomat. Asi bych si pak podvědomě začal hledat jinou pro kterou bych znamenal něco víc než oslíčku otřes se.
Nechápu ty chlapy co tohle dlouhodobě zvládají. To nemáte hrdost? Rád bych to pochopil. Jestli vám to přináší radost nebo to přijímate jako fakt že se s tím nedá nic dělat?
Já jakožto ateista nikdy nepochopím křesťana. Také těžko budu chápat mladé sympatizanty KSČM :D Dále těžko pochopím člověka, který spáchá sebevraždu v nácti, protože jej opustila jeho první láska. Mě také opustila první láska, kterou jsem měl za bohyni, navíc protože si ještě během vývoje našeho vztahu našla jiného a hned s ním začala šukat, zatímco jsem byl s rodiči na dovolené. Ale nikdy bych se nezabil, naopak jsem dostal větší chuť to natřít světu (tehdy mi bylo 17 a nebyl jsem ještě kandaulista, naopak žárlivka). Ale na světě to tak prostě je. Moc bych se neptal a staral se o to, co chci já. Proti gustu žádný dišputát.
Senecpar
Příspěvky: 8
Registrován: stř 07. bře 2018 14:43:06
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Senecpar »

Mňa to vzrušuje ale nikdy som to neskusil .Vzrušuje to aj partnerku keď jej to pri milovaní sepkam do uška ako jej vysriekanu broskyňku vylizem . Ale potom nás to oboch prejde. Ju vzrušuje aj predstava vylizat moje semeno z kundičky cudzej ženy.
subik-cuckold
Příspěvky: 166
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Pixar »

rostak píše:Chtěl bych slyšet jejich rozhovor když u toho nejsi. Nebo té kamarádce vidět do hlavy po tom co jsi ji předvedl :-) to by bylo teprve počteníčko :-)
A to nemyslím nijak zle. Fakt by mě zajímal jejich reálný pohled na věc. Prostě o čem se holky baví.
No tak to bych chtěl taky vědět, co se jí honilo hlavou, když to viděla :lol: :lol: :lol:
subik-cuckold
Příspěvky: 166
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

petrhall píše:
antimusculus píše:
petrhall píše:Mě nedavno manželka nakrmila před svou kamaradkou
Jak to probíhalo? Krmila vlastním nebo cizím?
Krmila vlastním Kamarádka byla u nás na návštěvě a popíjely víno Ona o našem vztahu ví takže jsem nahý obsluhoval Drbaly a probíraly i manželky vztah s milencem Ptala se jí jak to zvládám já když je u něj A ona jí říkala že by mě měla vidět jak se klepu jako drahý pes když se od něj vrátí a já žadoním abych jí směl vyčistit od jeho semene
Koukala nevěřicně tak jsem se musel na přikaz před nimi vyhonit a vystříkat se na připravený talířek A pak jí manželka předvedla jak mě prstem nakrmila
Paní mě taky krmila před svojí kamarádkou.... Dostal jsem gumy se semenem, ty mě Paní vyprázdnila do pusy a pak jsem si to musel do té použité gumy udělat rukou a taky jí vylízat, pak jsem Paní lízal nožky....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: gurko, Lojzikperko, R4wiel a 108 hostů