Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Polykani SPERMA

Příspěvek od subkanda »

Andys70 píše:My se s manželkou o sperma dělíme skoro vždy, když se jí milenec udělá do pusy. Do kundičky nestříkáme, ale určitě by jsem to vylízal. Několikrát jsem jí slízal milencovo semeno z těla.
Teorie je jedna, věc, ale když je člověk vzrušený, dokáže často úplně šílené věci. Znám to, když mám pár dnů klícku na penisu, udělám věci, které bych jinak nikdy nedělal. Pak (až se vycákám) se cítím asi hodinu trapně, ale zase se to srovná, mám partnerku, která mi rozumí a chápe, že mně ovládá chtíč a nikdy mi to nedávala "sežrat", jako že jsem se choval fakt extrémně, atd.
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: Polykani SPERMA

Příspěvek od bibeo »

Vycakanim konci sranda :)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Polykani SPERMA

Příspěvek od subkanda »

bibeo píše:Vycakanim konci sranda :)
Přesně tak. Ale když jsem zkoušel cákat tak, že jsem si udělal jenom zkažený orgasmus, tak ta sranda mohla za půl hodiny pkračovat, zase jsem byl stejně nadržený.
pacifick
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 25. čer 2015 19:07:32
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Prešov SK

Re: Polykani SPERMA

Příspěvek od pacifick »

kandapraha píše:Prinutila vas nekdy partnerka, po sexu vylizat semeno z kundy, nebo treba slizat semeno z bricha, nohou, podlahy, apod?
Jaky to byl pro vas pocit? Odkud jste semeno lizali, jakou to melo chut a udelali jste to, nebo jste odmitli?
Ano, to sa mojej manzelke velmi paci, ked ma vidi, ako to po jej milencovi lizem. Zatial iba zaschnute, ale ona uz by chcela, aby som to zlizal hned... aby to videl aj on. cerstvo vystriekane.
retbi
Příspěvky: 13
Registrován: stř 22. črc 2015 6:49:50
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykani SPERMA

Příspěvek od retbi »

Vystříkanou kundičku lížu rád, většinou lížu po sobě, ale jednou se mi poštěstilo lízat od jiného. Někdy mě žena líbá s plnou pusou semene.
Uživatelský avatar
CuckCZ
Příspěvky: 29
Registrován: pon 27. črc 2015 9:40:28
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykani SPERMA

Příspěvek od CuckCZ »

Už jsem zkusil leccos - slízat z jejího bříška milencovo sperma, stejně tak, když mi po jejich milování nechala naplněný kondom, tak jej vypít. Patří to k tomu.
dirk
Příspěvky: 35
Registrován: pon 15. zář 2014 14:45:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykani SPERMA

Příspěvek od dirk »

Po našem "kamarádovi" je to vždy a za čerstva. Odkudkoliv. Po sobě občas. Není to už ono, ale zase to vynahradí to, že nemám jinou možnost.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Polykani SPERMA

Příspěvek od kAv »

Svého podřízeného zařazení vůči své HOT WIFE jsem si uvědomil celkem nedávno, včera jsem se plně přiznal. Manželka již delší dobu měla podezření, zdá se, že ji "nové uspořádání" i bude vyhovovat. Semeno mi nechutná ani moje ani od milence, považuji ale za svou příjemnou povinnost řádně očistit mou HOT WIFE vždy, když si o to řekne - je nádherná a musí být čistá a přichystaná se uspokojit jinde s jiným. Škoda jen, že zatím odmítá si nechat jiným vystříkat svoji úžasnou lasturku, ale slízat potřísněný zadeček a řádně utřít ručníkem je taky prima zážitek ;-)
Také pomalu zavrhujem kapesníčky po jejím čůrání - o očistu své HOT WIFE se starám i v tomto ohledu :D
Je opravdu nádherná - na amatérech máme nick KaV
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Polykani SPERMA

Příspěvek od kandapraha »

tomdik píše:Svého podřízeného zařazení vůči své HOT WIFE jsem si uvědomil celkem nedávno, včera jsem se plně přiznal. Manželka již delší dobu měla podezření, zdá se, že ji "nové uspořádání" i bude vyhovovat. Semeno mi nechutná ani moje ani od milence, považuji ale za svou příjemnou povinnost řádně očistit mou HOT WIFE vždy, když si o to řekne - je nádherná a musí být čistá a přichystaná se uspokojit jinde s jiným. Škoda jen, že zatím odmítá si nechat jiným vystříkat svoji úžasnou lasturku, ale slízat potřísněný zadeček a řádně utřít ručníkem je taky prima zážitek ;-)
Také pomalu zavrhujem kapesníčky po jejím čůrání - o očistu své HOT WIFE se starám i v tomto ohledu :D
Je opravdu nádherná - na amatérech máme nick KaV
Mas ji hezkou. Budes vozit kocarek a tvoje pani ti zatim bude shanet "veceri"? :-)
Docela mne zaujalo, ze milencovo semeno ti nechutna, ale pises, ze jsi ho jeste nezkusil, jak to tedy muzes vedet?
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Re: Polykani SPERMA

Příspěvek od BIHOLKU »

kandapraha píše:
tomdik píše:Svého podřízeného zařazení vůči své HOT WIFE jsem si uvědomil celkem nedávno, včera jsem se plně přiznal. Manželka již delší dobu měla podezření, zdá se, že ji "nové uspořádání" i bude vyhovovat. Semeno mi nechutná ani moje ani od milence, považuji ale za svou příjemnou povinnost řádně očistit mou HOT WIFE vždy, když si o to řekne - je nádherná a musí být čistá a přichystaná se uspokojit jinde s jiným. Škoda jen, že zatím odmítá si nechat jiným vystříkat svoji úžasnou lasturku, ale slízat potřísněný zadeček a řádně utřít ručníkem je taky prima zážitek ;-)
Také pomalu zavrhujem kapesníčky po jejím čůrání - o očistu své HOT WIFE se starám i v tomto ohledu :D
Je opravdu nádherná - na amatérech máme nick KaV
Mas ji hezkou. Budes vozit kocarek a tvoje pani ti zatim bude shanet "veceri"? :-)
Docela mne zaujalo, ze milencovo semeno ti nechutna, ale pises, ze jsi ho jeste nezkusil, jak to tedy muzes vedet?
Přečti si to pořádně :-D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Cuckold87, gurko a 119 hostů