Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
subik-cuckold
Příspěvky: 166
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

cuckpig píše:Přišel jsem s tím já, samu by jí to nenapadlo, nemá k spermatu dobrý vztah, nevím proč. Nicméně v rámci hrátek a postupném posouvání hranic, jsem se mohl uvolnit na její buchtičku a tu celou uklidit jazykem. Světe div se, zdálo se mi, že jí to vzrušuje víc, než obyčejné lízání, snad ta perversnost, mluvení o tom, nevím. Pak došlo na nohu, bříško i prsa, uklidil jsem vždy. Chuť? no není to sladké mléko ale dá se na to zvyknout, pokud je to vlastní. Nicméně bereme to jako tréning na semeno cizí. Hlavně můj tréning.
Ahoj... Já už své semeno uklízím automaticky... Dostávám i cizí... Vždy poslušně vše zkrmím...
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od tarenor »

cuckpig píše:Přišel jsem s tím já, samu by jí to nenapadlo, nemá k spermatu dobrý vztah, nevím proč. Nicméně v rámci hrátek a postupném posouvání hranic, jsem se mohl uvolnit na její buchtičku a tu celou uklidit jazykem. Světe div se, zdálo se mi, že jí to vzrušuje víc, než obyčejné lízání, snad ta perversnost, mluvení o tom, nevím. Pak došlo na nohu, bříško i prsa, uklidil jsem vždy. Chuť? no není to sladké mléko ale dá se na to zvyknout, pokud je to vlastní. Nicméně bereme to jako tréning na semeno cizí. Hlavně můj tréning.
Dej vědět, až přijde na cizí semeno. Těšíš se, až budeš ponížen cizím semenem? Ta tvoje zažije orgasmus s milencem a ty ji pak poslušně vylizes všechno sperma z díry.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od tarenor »

cuckpig píše: Ahoj... Já už své semeno uklízím automaticky... Dostávám i cizí... Vždy poslušně vše zkrmím...
Můžeš někdy i mrdat, nebo ti to ta tvoje už zakázala?
Zkoušeli jste třeba i připínací penis, nebo jen lizes sperma z kondomů a její nohy?
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od cuckpig »

Souložím jen zcela vyjímečně, úplný zákaz bude jen pokud bude milenec. Připínák ne ale hračky máme, jeden nafukovací, jeden mega. Kondomy ne, nepoužíváme, nohy ano, psal jsem už o něco výš.
Vd1
Příspěvky: 5
Registrován: pát 19. říj 2018 22:55:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Vd1 »

Ahoj, jsem sub, manzelka mi prikaze dat si kuklu, obojek a po dlouhem hrani miluju kdyz si na me nakonec zajezdi a kdyz mi dovoli se do ni vystrikat tak potom vstane a prilepi mi svuj klin na pusu a necha se ocistit, naaadhera
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od boardx »

Vd1 píše:Ahoj, jsem sub, manzelka mi prikaze dat si kuklu, obojek a po dlouhem hrani miluju kdyz si na me nakonec zajezdi a kdyz mi dovoli se do ni vystrikat tak potom vstane a prilepi mi svuj klin na pusu a necha se ocistit, naaadhera
Co víc si přát?
Vd1
Příspěvky: 5
Registrován: pát 19. říj 2018 22:55:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Vd1 »

Miluju kdyz citim jak mi to teply tece smichany s ni na jazyk a jak se mi tre o pusu
Kieffel
Příspěvky: 16
Registrován: pon 23. črc 2018 14:57:02
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Kieffel »

Pritelkyne nepolyka, prici se ji to. 90 % vystriku musim zlikvidovat ja. Bud z ni, nebo mi to preda usty a nebo chce abych dal nohy za hlavu a pak mi pomuze...
Vd1
Příspěvky: 5
Registrován: pát 19. říj 2018 22:55:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Vd1 »

Miluju taky slizavani z nozicek kdyz to sve pani nastrikam mezi prstiky a pak je jeden po druhym nasavam a ocistuju od semene
subik-cuckold
Příspěvky: 166
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

Kieffel píše:Pritelkyne nepolyka, prici se ji to. 90 % vystriku musim zlikvidovat ja. Bud z ni, nebo mi to preda usty a nebo chce abych dal nohy za hlavu a pak mi pomuze...
Já můžu jen honit na nožky a tělo své Paní... vše vždy olízat a polknout... Paní si užívá sex s milenci a já jen dostávám gumy a semeno musím zkrmit....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: BULL_TT, juras, Manžel s velkým M, Miky123456789, Pozeram69, revolver a 103 hostů