Polykání SPERMA

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Pavca72
Příspěvky: 69
Registrován: sob 30. pro 2017 12:07:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od Pavca72 »

Já určitě nejsem proti. Mě to chutná.

Obrázek
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od antimusculus »

Ach jo. To už ani nestojí za komentář.. Naprostý souhlas s rostakem..
subik-cuckold
Příspěvky: 166
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

Koho nutí jeho HW polykat vlastní semeno nebo semeno Bulla....?
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od tarenor »

Když jsem přivázaný k posteli, tak si mě občas sedne na obličej s plnou naloží. Spíš se mi to ale snaží rozmazat po obličeji.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od martin »

subik-cuckold píše:Koho nutí jeho HW polykat vlastní semeno nebo semeno Bulla....?
To jako statistiku?
Vždyť je o tom tohle téma!!!
subik-cuckold
Příspěvky: 166
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

Myslel jsem ale kdo to reálně dělá... Mnoho kandů i cuckoldů semeno nepolyká, ani své ani to Bullovo...
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od petrhall »

Semeno polykam vždy, jak po sobě tak od milence.
marty634
Příspěvky: 46
Registrován: pát 20. bře 2015 14:38:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme pár, on cuckold, ona nežná hotwife. Cuckolding provozujeme jiz pres 20 let, takže víme o co jde. Hlkedáme pouze spolehlivé a dlouhodobé partnery/bully
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1680

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od marty634 »

Vylizování bullem vystříkané kundičky je u nás pravidlem a samozřejmostí. Buď mi sedne na pusu nebo jdu mezi její roztažené nohy (podle toho v jaké poloze jí vystříkal).Trvá to docela dlouho než ji důkladně očistím (náš bull má výrazně nadprůměrnou ejakulaci) ale je to úžasný pocit. Už by to bez toho pro všechny tři ani asi nebylo ono, je ale pravda, že nám trvalo dost dlouho než jsme se k tomu propracovali - hlavně ženě to ze začátku připadalo divný až trochu homosexuální.
subik-cuckold
Příspěvky: 166
Registrován: sob 27. čer 2015 4:41:23

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od subik-cuckold »

marty634 píše:Vylizování bullem vystříkané kundičky je u nás pravidlem a samozřejmostí. Buď mi sedne na pusu nebo jdu mezi její roztažené nohy (podle toho v jaké poloze jí vystříkal).Trvá to docela dlouho než ji důkladně očistím (náš bull má výrazně nadprůměrnou ejakulaci) ale je to úžasný pocit. Už by to bez toho pro všechny tři ani asi nebylo ono, je ale pravda, že nám trvalo dost dlouho než jsme se k tomu propracovali - hlavně ženě to ze začátku připadalo divný až trochu homosexuální.
To já taky nemám problém vylízat semeno z kundičky, olízat ho Paní z těla, nožek nebo přímo z gumy.... Beru to jako mojí povinnost vše uklidit, jak své tak semeno milenců....
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Polykání SPERMA

Příspěvek od martin »

marty634 píše:Vylizování bullem vystříkané kundičky je u nás pravidlem a samozřejmostí. Buď mi sedne na pusu nebo jdu mezi její roztažené nohy (podle toho v jaké poloze jí vystříkal).Trvá to docela dlouho než ji důkladně očistím (náš bull má výrazně nadprůměrnou ejakulaci) ale je to úžasný pocit. Už by to bez toho pro všechny tři ani asi nebylo ono, je ale pravda, že nám trvalo dost dlouho než jsme se k tomu propracovali - hlavně ženě to ze začátku připadalo divný až trochu homosexuální.
Jsem rád, že to tu zmínil i někdo jiný. Se ženou jsme už 25 let a praktický celý vztah jsem paroháč. K lízání spermatu (obojího) to ale dospělo až před pár lety, do dlouhém oťukávání tohoto tématu. Je to už takový vyšší level cuckoldingu. A polykání svého a cizího je podle mě dost odlišný problém.
Obojího se možná dočkám dnes večer. Moje je s milencem a já v klícce. Bude-li mít chuť, nechá se hned po příchodu vylízat. A bude-li v dobrém rozmaru a ne moc unavená, pak mě ještě dnes odemkne a vyhoní.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 104 hostů