Z manželky-partnerky platena prostitutka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Pedrossimo »

fodel píše:Kluci vám se snad nechce do práce že chcete doma prostitutky :D :D Před 20 lety jsem se divil když mému kamarádovi (majiteli bordelu ) vozil jeden chlápek manželku ,tenkrát jsem myslel že jde o prachy ,ale vlastně to moh bejt kanda ;)
I když se říká, že o peníze vždy jde až v první řadě aneb peníze se hodí vždycky, v mém případě je finanční příjem z výkonu nejstaršího řemesla mé manželky opravdu marginální záležitostí.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od fodel »

Pedrossimo píše:
I když se říká, že o peníze vždy jde až v první řadě aneb peníze se hodí vždycky, v mém případě je finanční příjem z výkonu nejstaršího řemesla mé manželky opravdu marginální záležitostí.
Já ti rozumím ,dneska už to chápu ,ale já jsem prostě musel :lol:
Teď mě napadlo co udělat nekonečný žužo ,já zaplatím tvojí manželce za sex ,ty mi ty peníze vrátiš protože ti oně nejde ,já zas pujdu za ní a zaplatím ,ty mi je vrátíš a takhle to můžem dělat donekonečna :lol: :mrgreen:
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Domkanda »

Fodel:
Vypadá to jako děsná prdel, ale kdysi jsem uvažoval, že jednou - párkrát něco takového fakt udělám :mrgreen:
Protože myšlenka placeného sexu sice je vzrušující, ale kohokoliv bych na ní vlézt fakt nenechal

Resp. když jsem zjistil, jaký je problém najít seriózního "třetího", tak jsem přemýšlel, že naopak já někomu zaplatím, když půjde s námi do trojky a zvládne to podle mých představ :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Pedrossimo »

Domkanda píše:Fodel:
Vypadá to jako děsná prdel, ale kdysi jsem uvažoval, že jednou - párkrát něco takového fakt udělám :mrgreen:
Protože myšlenka placeného sexu sice je vzrušující, ale kohokoliv bych na ní vlézt fakt nenechal

Resp. když jsem zjistil, jaký je problém najít seriózního "třetího", tak jsem přemýšlel, že naopak já někomu zaplatím, když půjde s námi do trojky a zvládne to podle mých představ :roll:
V tomto ohledu to mám nastavené tak, že se o detaily, co bylo a jak bylo ani nezajímám - patrně ani mě by někdy nebylo příliš po chuti vidět na vlastní oči všechny panáčky, kterým se moje žena věnovala či bude věnovat - možná by i to nabouralo celý můj koncept téhle úchylky.

Své vzrušení nejvíc vnímám ve čtyřech polohách/situacích:

- manželka se připravuje na cestu na privát, respektive ji vezu na privát;
- manželka je na privátu zatímco já se věnuji jiným činnostem, případně na ní čekám u TV a skleničky doma s vědomím, že možná právě teď se na ní nějaký klient uspokojuje (což proběhlo i během uplynulé noci - už se mi ale podařilo i usnout a vzbudit se až na plánovaný čas jejího návratu domů);
- manželka se vrátila domů z privátu - zatím se ještě nestalo, že bych se s ní po její návratu bezprostředně miloval, protože se tak nějak za tohle vzrušení ještě stydím, respektive z něho mám smíšené pocity při komunikaci s ní;
- při samotné myšlence, že mi do ženy jen od začátku roku zastrčilo ocas už třináct chlapů, kteří si jí cíleně vybrali mezi ostatními společnicemi.
nesputanypar
Příspěvky: 83
Registrován: stř 27. pro 2017 15:48:05
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1299
Bydliště: Senica a okolie

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od nesputanypar »

Aj my by sme chceli zazit aby som aspot jeden den pracovala na private ale to je asi pre mladsie neviem ci by ma tam vzali. Som sice vysoka a stihla ale mam uz strije lebo mam deti a male ovisnute prsia.
Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od petr10000 »

nesputanypar píše:Aj my by sme chceli zazit aby som aspot jeden den pracovala na private ale to je asi pre mladsie neviem ci by ma tam vzali. Som sice vysoka a stihla ale mam uz strije lebo mam deti a male ovisnute prsia.
Pro mě osobně je to plus.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od fodel »

nesputanypar píše:Aj my by sme chceli zazit aby som aspot jeden den pracovala na private ale to je asi pre mladsie neviem ci by ma tam vzali. Som sice vysoka a stihla ale mam uz strije lebo mam deti a male ovisnute prsia.
Jak jsem psal tak kamarád byl majitelem bordelu a mezi holkama tam byla i padesátiletá ženská ,jako mladej kluk jsem to nechápal ale ona měla dost kšeftů právě proto že vypadala jako sousedka nebo kolegině z práce ;) její klientela byla ve věku od 18 do důchodového věku a nikdo si nestěžoval.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od fodel »

Domkanda píše: Protože myšlenka placeného sexu sice je vzrušující, ale kohokoliv bych na ní vlézt fakt nenechal
No co jsem s holkama vykecával tak nejlepší byli právě ošklivý ,starý a tlustí .Důvod je jednoduchej většina z nich o svejch chybách (komplexech)věděla a tak se k nim prý chovali velice hezky skoro jako k milenkám atd(někteří nosili i drobné dárečky a pravidelně se vraceli) ,nejhorší byli prý sebevědomí krasavci který jim dávali náležitě vědět že jsou jen štětky a že jsou tam pro jejich uspokojení a proto budou dělat co oni chtějí.
Tak že co bys chtěl pro svojí manželku ?
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Domkanda »

fodel píše:
Domkanda píše: Protože myšlenka placeného sexu sice je vzrušující, ale kohokoliv bych na ní vlézt fakt nenechal
No co jsem s holkama vykecával tak nejlepší byli právě ošklivý ,starý a tlustí .Důvod je jednoduchej většina z nich o svejch chybách (komplexech)věděla a tak se k nim prý chovali velice hezky skoro jako k milenkám atd(někteří nosili i drobné dárečky a pravidelně se vraceli) ,nejhorší byli prý sebevědomí krasavci který jim dávali náležitě vědět že jsou jen štětky a že jsou tam pro jejich uspokojení a proto budou dělat co oni chtějí.
Tak že co bys chtěl pro svojí manželku ?
Když odpovím rychle, tak ani jedno, ani druhé :mrgreen:
Když se nad tím zamyslím, tak 1-2x sebevědomý krasavec by nevadil.
Ale právě vědomí, že zákazník může být kdokoliv a může se chovat skoro jakkoliv nám podobné téma přesunula jen do fantazie
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Pedrossimo »

Vážení, opouštím tento portál neboť mě - nic ve zlém - ani po několika měsících jeho sledování i drobného přispívání ničím ani neinspiroval, ani neobohatil, natož abych tu potkal někoho k reálnému setkání a spřátelení.
Mějte se tu rádi a co možná nejlépe nejen ve svých fantaziích, ale i v reálných životních rolích a úlohách, které si přejete zastávat!
PF 2019
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anupev, BULL_TT, Jogy111, Lemurx, Pozeram69 a 95 hostů