Z manželky-partnerky platena prostitutka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od kohout50 »

procamburus píše:To je různé..Nedělá to nijak pravidelně, spíš když je nálada..Nemá žádný ceník. Je to v podstatě taková forma klasického kandaulismu, ví, že mi to dělá radost a ještě z toho má nějaký prospěch. Jak podotknul jeden ze "zákazníků" - ta částka vytřídí socky..:-) Zkusili jsme to asi před dvěma roky, pak nebyla nějakou dobu nálada na takovéto blbnutí a teď je chut, tak se do toho zase pouštíme..:-) Samozřejmě si velmi pečlivě vybíráme a vzhledem k tomu že jsme časově zaneprázdněni ,těch vyvolených je jen malá hrstka..
Obrázek

Obrázek
Přesto za kolik chodí a kolik už měla klientů?Díky za odpověď
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Pedrossimo »

FAKT NEVÍM, KAM BYCH TOHLE MĚL PUBLIKOVAT - SPÍŠ JSOU TO FANTAZIE, PROTOŽE PŘES DETAILY MOC NEVĚŘÍM TOMU, CO MI JEDEN AMATÉR PSAL.
ALE MUSÍM UZNAT, ŽE SE TO ČTE PĚKNĚ, TAKŽE TU NEJRAJCOVNĚJŠÍ ČÁST S JEHO LASKAVÝM NEDOVOLENÍM, NEBOŤ SE UŽ DLOUHO NEOZVAL, POSTNU:
Asi půldruhé hodiny potom, co jsme se rozloučili, já se vrátil do penzionu a kopl do sebe dva panáky, jsem se už uklidnil a začal přemýšlet, jak tohle dopadne a jestli jsem tím ve vztahu něco neposlal. A přišlo mi to hrozně dlouhé, že o sobě nedala zatím vědět ani textovkou, jak jsme se domluvili, tak jsem vzal mobil a sám napsal otázku, zda je všechno v pořádku. Nalil si třetího panáka a čekal na odpověď, aniž bych tušil, že právě tou dobou (jak jsem se později dozvěděl, postarší plešatý strejda s překvapivou fyzickou kondicí) už do ní první kunčaft proniká svým ztopořeným ptákem poté co si nechal dlouze olizovat a cucat koule během kouření, mačká jí prsa a cumlá bradavky, opakovaně přerušuje soulož, aby jí roztáhl a prstil kundu a v závěru si strhl gumu, chytl jí za vlasy a zahekal na ní "spolykej to!"
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od kohout50 »

Pedrossimo píše: stř 29. led 2020 17:08:07 FAKT NEVÍM, KAM BYCH TOHLE MĚL PUBLIKOVAT - SPÍŠ JSOU TO FANTAZIE, PROTOŽE PŘES DETAILY MOC NEVĚŘÍM TOMU, CO MI JEDEN AMATÉR PSAL.
ALE MUSÍM UZNAT, ŽE SE TO ČTE PĚKNĚ, TAKŽE TU NEJRAJCOVNĚJŠÍ ČÁST S JEHO LASKAVÝM NEDOVOLENÍM, NEBOŤ SE UŽ DLOUHO NEOZVAL, POSTNU:
Asi půldruhé hodiny potom, co jsme se rozloučili, já se vrátil do penzionu a kopl do sebe dva panáky, jsem se už uklidnil a začal přemýšlet, jak tohle dopadne a jestli jsem tím ve vztahu něco neposlal. A přišlo mi to hrozně dlouhé, že o sobě nedala zatím vědět ani textovkou, jak jsme se domluvili, tak jsem vzal mobil a sám napsal otázku, zda je všechno v pořádku. Nalil si třetího panáka a čekal na odpověď, aniž bych tušil, že právě tou dobou (jak jsem se později dozvěděl, postarší plešatý strejda s překvapivou fyzickou kondicí) už do ní první kunčaft proniká svým ztopořeným ptákem poté co si nechal dlouze olizovat a cucat koule během kouření, mačká jí prsa a cumlá bradavky, opakovaně přerušuje soulož, aby jí roztáhl a prstil kundu a v závěru si strhl gumu, chytl jí za vlasy a zahekal na ní "spolykej to!"
A poslechla ho?
Asa
Příspěvky: 584
Registrován: pát 15. lis 2019 14:23:14
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Asa »

Ja som mal partnerku, ktorá predtým dva roky robila v bordely. Keď sme chodili spolu už pracovala iba týždeň. Ale rozprávala mi stale zážitky ako ju predtym šukali. niekedy aj veľmi násilne. A priznala sa že raz mala aj černocha. Pravda je, že bola dosť roztiahnutá.
Kandaazena
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 04. dub 2019 7:00:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Zatial nic

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Kandaazena »

Moja manzelka to robi .. stretava sa u nas doma, paci sa to jej aj mne , je to veeelmi vzrusujuce , vidiet ako si s holou vaginkou lahne pred neho a po chvili ho fajci a potom si nahatuje kondom a vzdychaju a vzdychaju ... A tak niekedy aj troch ja vecer ;)
bi_sub1
Příspěvky: 130
Registrován: pát 30. srp 2019 18:18:30
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od bi_sub1 »

Moje chodívala za peníze, když jí bylo kolem 18. Později přestala, dnes je jí 23. Když jí bylo 21, našel jsem ji kluka na amatérech. Mladýho, ale nechtěl platit. Tak jsem ji nakecal, že mi on pošle peníze na účet a já zase jí. Uvěřila mi a fakt se sešli. Ale jsem blbej, po 14 dnech jsem jí to vykecal...smála se tomu, ale peníze mi nevrátila! :D
Kandaazena
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 04. dub 2019 7:00:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Zatial nic

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od Kandaazena »

Kandaazena píše: stř 25. bře 2020 18:11:51 Moja manzelka to robi .. stretava sa u nas doma, paci sa to jej aj mne , je to veeelmi vzrusujuce , vidiet ako si s holou vaginkou lahne pred neho a po chvili ho fajci a potom si nahatuje kondom a vzdychaju a vzdychaju ... A tak niekedy aj troch ja vecer ;)
Aj troch za vecer , nie ja vecer :)
PlayBoy21
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 03. říj 2019 23:21:11
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od PlayBoy21 »

Tak moje si to s kamaradkou zkusila nedavno v bordelu. Je ji 39, ale je luxusni. Chlapek ji tam nalejval a sebe taky, pak ji vzal na pokoj. Pritisknul na zed a vasnive libal, drzel ruce nad hlavou a celou si ji druhou rukou osahal, jak uz tekla ve vasni skoncili na posteli, kourila mu ho a pak na nej nasedla. Ale byl prej tak ozralej, ze mu ani poradne nestal. Chvilku na nem jezdila bez kondomu, ale stejne se neudelal. Pak ji chtel jeste lizat a porad rikal, ze je super kurva a umi to. Stalo ho to 5000. Kdyz mi to doma vypravela, myslel jsem, ze mi praskne. Sla radeji na testy. Byla zklamana, kdyz uz to zkusila, ze ji poradne neosukal. Aby ji to slo s cizejma, musi byt nalita, pak je k nezastaveni, usukala by 5 chlapu jako nic.
giwi
Příspěvky: 231
Registrován: ned 04. led 2015 22:38:13
Role muže: je BULL

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od giwi »

Kto ma doma kurvičku čo chodí za peniaze? ponuknite....
patrikson1975
Příspěvky: 14
Registrován: ned 19. čer 2016 15:10:44
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželku vzrušuje přestava erotické masáže od staršího muže cca55+.

Re: Z manželky-partnerky platena prostitutka

Příspěvek od patrikson1975 »

zdarec,moje taky dělá na chatech,posílám foto z jedné její show
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Arnema, istonasjevela, Joseph, Pozeram69, subik97 a 90 hostů