Černá planeta?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Retistran »

rostak píše:Retistran : Ty v těch hábitech jsou většinou tak škaredé, že si u toho může honit maximálně nějaký výstředností dotčený a vzrušený muslim :-D
No prave, mozna o tom to i je :)
Uživatelský avatar
mrskoi
Příspěvky: 78
Registrován: pon 19. čer 2017 7:34:05
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Veľmi strašne túžim vidieť manželku z iným žiaľ ona nechce
Bydliště: juh stredného Slovenska

Re: Černá planeta?

Příspěvek od mrskoi »

vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od vinklar »

Pěkně jí nakládá :D ;)
severakova
Příspěvky: 300
Registrován: stř 25. led 2017 7:17:54
Pár slov o nás: muž sub

Re: Černá planeta?

Příspěvek od severakova »

prdelka30 píše:Schvalne co se stane kdyz cernoch s IQ 50 udela decko bile holce s IQ 120?No tak dite bude mit prumerne IQ treba 80.No a co se stane kdyz tohle bude pokracovat 2-3 generace?Dodnes se nedokazali prispusit romove aspon vetsina(nejsem rasista a nic proti nikomu nemam),ale myslite ze se dokazou prispusobit cernosi v Evropskych zemich kdyz neumi ani jazyk?NE!O to nikomu nejde.Chteji Nas tady totalne promichat a aby sme valcili vsichni mezi sebou zatimco delame vsichni na ty tam nahore a on se Nam vsichni smejou do ksichtu,jenom protoze nevime pravdu jak s Nama a svetovym denim Elity manipuluji...Zadne teroristicke utoky v Parizi,Berline apod nejsou skutecne.Nafingovali je tajne sluzby aby v lidech vyvolavali strach a lidi pak volali na vladu ze chcou ochranu.No a vlady s usmevem vic a vicsprisnuji postupne vsechny zakony a delaji z lidi totalnich otroku.Tohle vse je popsano v bibli a kdo chce ten vidi.Kdo nechce videt nikdy neuvidi.PORADIM VAM.NIKDY SI NEDEJTE CIP POD KUZI,NIKDY!!!
Souhlasím !!! Taky o tom něco vím, je to vyšší smysl lidské historie, je to důležité a tady celekm dobře popsané!!
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Retistran »

severakova píše:
prdelka30 píše:Schvalne co se stane kdyz cernoch s IQ 50 udela decko bile holce s IQ 120?No tak dite bude mit prumerne IQ treba 80.No a co se stane kdyz tohle bude pokracovat 2-3 generace?Dodnes se nedokazali prispusit romove aspon vetsina(nejsem rasista a nic proti nikomu nemam),ale myslite ze se dokazou prispusobit cernosi v Evropskych zemich kdyz neumi ani jazyk?NE!O to nikomu nejde.Chteji Nas tady totalne promichat a aby sme valcili vsichni mezi sebou zatimco delame vsichni na ty tam nahore a on se Nam vsichni smejou do ksichtu,jenom protoze nevime pravdu jak s Nama a svetovym denim Elity manipuluji...Zadne teroristicke utoky v Parizi,Berline apod nejsou skutecne.Nafingovali je tajne sluzby aby v lidech vyvolavali strach a lidi pak volali na vladu ze chcou ochranu.No a vlady s usmevem vic a vicsprisnuji postupne vsechny zakony a delaji z lidi totalnich otroku.Tohle vse je popsano v bibli a kdo chce ten vidi.Kdo nechce videt nikdy neuvidi.PORADIM VAM.NIKDY SI NEDEJTE CIP POD KUZI,NIKDY!!!
Souhlasím !!! Taky o tom něco vím, je to vyšší smysl lidské historie, je to důležité a tady celekm dobře popsané!!
Zajimava teorie, ale nemusi to byt pravda. Dite neni nutne prumerem otce a matky. Vidim to na vlastni rodine, kdy jsem synem dvou rodičů s výučními listy, nicmene mam VŠ, intelektualni zajmy (tam opravdu nepocitam kandaulismus) a sve dispozice jsem zdedil po bratrovi meho dedy, nebot geny sdilime po rodové linii, nikoli nutne jen od rodicu. Taktéž můj strýc, jako jediný ze sourozenců od matky, má doktorát na Univerzitě. Jinak bych nepodcenoval moznou inteligenci cernochu, mrknete se na to, kdo je to treba Neil DeGrease Tyson. Ze je nekdo nevzdelany vlivem prostredi, jeste neznamena, ze je hlupák
ve smyslu IQ.
Jinak jsem monokulturní, historicizující jedinec a proto řízené ideologie ooravdu neschvaluji. Regiony jako Sicílie nepopiratelně multikulturní jsou již více než 2000 let, ale kontinentální Evropa nikoli. Měnit přirozený vývoj nás ničí. Navzdory své aroganci, člověk se málokdy trefí do tak dobrého plánu, aby zlepšil přirozený vývoj.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Retistran »

Tech promennych u mych rodicu je samozrejme mnohem více. Muze dojit k chybné indukci ctenare, ale to mou chybou, že jsem se pustil do komentu dalece přesahujícím hloubkou rozsah tohoto tématu. Velmi dobre samozrejme poznam spektrum projevu jejich inteligence.
Nicméně z hlediska teorie dědičnosti je to, jak jsem řekl. Inteligence je samozřejmě dědičná, to jsem nikde nevyvracel, jenže dědičnost se projevuje na úrovni rodové, nikoli jen nukleární (matka-otec-dítě).
Z tohoto pohledu se mohou projevit geny i ob generaci nebo více. A pravidelně se projevují. Můžete něco zdědit i po velmi vzdáleném příbuzném, kde se ta pravděpodobnost zmenšuje. Nicméně dle úvach o biologickém času (Dawkins, Blind Watchmaker...etc) pravdepodobnost je pro nas znacne nevyhodna, jelikoz mozky jsou uzpusobeny na uvazovani nad pravdepodobnosti v ramci lidskeho zivota - v ramci generacnich hodnot se jedna o pravdepodobnost vysokou.
Samozrejme byly provedeny vyzkumy, kdy se projevilo, ze inteligence v Africe je nizsi. Nelze to ale brat za konkretni bernou minci. Reaguji tady totiz, mili rostaku, na konkretni vyrok, ze zena s iq 120 a muz s iq 50 budou mit dite s iq 80. A co za 2-3 generace. Coz je zkratka lež. Je treba vse vnimat v kontextu reakcí na výroky.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Retistran »

Nemigruji sem jen debžové, ale take vzdelanci, nedashujici v zemich puvodu uznani ani ohodnocenu. Otazka je, jaka je socialni pravdepodnost splynutí Ahmada z Lidlu a Ing. Genevieve, nebude to spis Muhammad s pravnim vzdelanim nebo Charles Mgandwe programator? takovych jsem jde také hodně.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Retistran »

rostak píše:Jak je třeba vnímat kontext na který reaguješ, tak je potřeba také se zamyslet nad skutečným (zanedbatelným) množstvím těch výjimek, které stavíš do kontextu s původním výrokem a kterými se snažíš argumentovat proti němu. Je to jako bys mi oponoval, že po vymalování pokoje bílou barvou nebudou stěny pokoje bílé, protože v barvě se nenachází jenom bílý pigment, ale také "spousta" prachových částic. Což je samozřejmě pro filosofy téma na několik týdnů.
Souhlas, ale zde bylo téma nad nepřerušenou posloupností generací, nikoli nad jednou jedinou aplikací. Ale to je jedno, můžeme se
přít soukromě, zde by to byl už jen spam. Ani já nejsem biolog či snad genetik.
Uživatelský avatar
CuckCZ
Příspěvky: 29
Registrován: pon 27. črc 2015 9:40:28
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od CuckCZ »

Parádní video
paroháčKarel
Příspěvky: 28
Registrován: pát 05. úno 2016 14:20:39
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od paroháčKarel »

eLy píše: ned 24. zář 2017 12:18:48 Zdravím všechny,
všichni asi moc dobře víme, co se poslední dobou ve světě děje. Tisíce a tisíce migrantů každý den míří do Evropy za lepším životem. Je jich čím dál více. Nikdo neví, kdy (jestli vůbec) se to zastaví. Podívejme se, kolik žije už v Americe černochů oproti bílým. Stačí nahlédnout do statistik, kolik dětí má průměrná bílá rodina a kolik dětí má průměrná černošská rodina. Ať chceme nebo ne, běloši se pomalu a jistě stávají menšinou na tomto světě.
Taktéž není tajemstvím, že mnoho lidí kouká na interracial sex, jak si bílé holky užívají s černochy. Pro mě osobně to je jedna z nejoblíbenějších kategorií a asi nebudu jediný. Nemyslíte si, že to jednou doroste do neudržitelné fáze, že černoši budou v Evropě odchytávat bílé ženy, budou je znásilňovat za bílého dne v ulicích a policie to nebude řešit? My, bílí muži, nebudeme mít už pomalu žádnou šanci se jim ubránit a budeme zalezlí doma. Budou tu zákony, které budou černé obyvatelstvo zvýhodňovat a nám budou podkopávat nohy. Samozřejmě se to netýká naší generace, ale těch následujících.

Je tu někdo, kdo nad touto problematikou opravdu přemýšlel? Je tu i někdo, koho tato představa vzrušuje? Představa, že vaše manželka slouží jako rodička černých dětí? Vy budete od rána do noci dřít na černé obyvatelstvo, které si bude užívat s vaší manželkou a vy nebudete moct říct ani půl slova?
Tohle téma mme zajímá a velmi vzrušuje. Mé fantazie jdou i do extrémů, jako, že bílým mužům je zcela znemožněn sex, buď klíckou nebo kastrací a bílé ženy jsou jen pro černé. Mám i pár rozepsaných povídek na toto téma.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anupev, Bing [Bot], Jogy111, Lemurx, Pozeram69 a 98 hostů