Mučená a ponižovaná manželka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od vinklar »

Pěkný, jen je škoda že už nevíme jak to pokračovalo v té stodole. To byla pecka
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Návštěva u Alexe v práci s Miladkou

Příspěvek od samikb2 »

Obrázek
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Návštěva u Alexe v práci s Miladkou

Příspěvek od samikb2 »

Kamery v kanceláři byly dobře ukryty, protože když jsme tam seděli tak jsem si ničeho nevšiml. Alex seděl za stolem a o něčem se bavil s mojí ženou Miladkou, Jelikož se nepřenášel zvuk nevěděl jsem o čem se baví jen přes dveře jsem zaslechl, když Milada zvýšila hlas a říkala že ne to nikdy neudělám. Alex ji podal nějaké věci asi fotky a pak k ní klidným hlasem mluvil, viděl jsem, že Miladka listuje fotkami a co jsem zahlédl jednalo se o její nahé fotky kdy jsme ji společně ještě s dalšími muži šukali a svazovali s Alexem. Rezignovaně fotky odhodila, pochopil jsem, že vzdala odpor. Dle reakcí Alexe jsem pochopil že jí poručil, aby se svlékla donaha jelikož se začala svlékat. Když byla nahá přišla k němu, viděl jsem její reakce, jak se styděla a jak byla nervózní, ne tak Alex, který se kochal jejím stavem. Musela zaujmout pozici s rukama za hlavou a rozkročit se před ním. Začal ji kontrolovat jako by byla nějaké zvíře, první ji prohmatal surově její povislé prsa kdy je mačkal natahoval nahoru, pak ji chytil za bradavky a natáhl od těla až měla dva kužely jak surově táhl sténala bolestí, sjel ji po břiše mezi nohy kde zkoušel její díru pak ji chytil za vnitřní pysky a surově je roztáhl do stran kam až to šlo, viděl jsem jak se kroutí v bolesti, narval jí do kundy dva prsty a pochopil jsem z jeho posměšků že i když se cítí ponížená a bolelo jí to tak tekla jako děvka, chvilku jí honil kundu a přidával další a další prsty a ž tam měl čtyři a to ji už začalo bolet tak mu ruku chytila. To ho naštvalo, protože na ni zařval což jsem slyšel i přes dveře, co si to dovoluješ kurvo, pozice. Miladka okamžitě dala ruce zpět za hlavu, ale Alex nelenil a začal ji fackovat prsa které jí létaly ze strany na stranu plakala a prosila, aby toho nechal, ty facky a sledování, jak jí létají mě, tak vzrušilo, že ocas mi stál jako svíce, ale nemohl jsem si na něho šáhnout a honit si ho což byl pro mě nejhorší trest. Miladka se kroutila, jak jí fackoval prsa, ale snažila se udržet ruce za hlavou, naštěstí pro ni Alex přestal Miladka vzlykala a po tváři jí tekly slzy, Alex ji pohladil po vlasech a hladil ji o po zfackovaných prsech. Jeho ruka ale přešla k tváři kde jí hladil po tváři, pak musela otevřít pusu kde jí kontroloval zuby, zvedal jí pysky jezdil po zubech kontroloval jazyk, jako by opravdu zkoušel zvíře, když se mu zdálo že ji dostatečně ponížil prohlídkou ústní dutiny začal jí strkat tři prsty do krku, Miladka se dávila ale on si ji podržel druhou rukou zezadu hlavy a vždy ji hladil jazyk a pak zajel nadoraz do krku co to šlo, Miladka se dávila a z očí ji tekly slzy, snažila se odtáhnout ale Alex ji podržel, dokonce několikrát dělal jako by ji těma prstama šukal, rychle za sebou ji rval do krku, Miladka to nevydržela a s hlasitým dávením mu chytla ruku aby to nedělal, schytala za to mokrou rukou přes prsa a pusu, s křikem že je kurva a ta musí něco vydržet. Takto se Alex chvíli bavil.


Obrázek
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Návštěva u Alexe v práci s Miladkou

Příspěvek od samikb2 »

Nakonec si otřel poslintané prsty do jejich vlasů a sedl si do křesla. To, co muselo následovat bylo vcelku jasné, Miladka si klekla mezi jeho nohy a po chvilce měla jeho obrovský ocas v rukou a puse. Honila mu ho, když mu lízala koule a když mu ho hulila tak se snažila dostat ocas hluboko ale nechtělo se jí, Alex ji chytil za hlavu a přirazil tak že jí zajel do krku, chvilku ji takto držel, Vždycky se odtáhla a překonávala zvracení, přes dveře bylo slyšet její nádherné dávení, po nějaké chvilce se musela otočit a nabodnout, musela ho ošukávat tak že byla k němu zády a on spokojeně seděl a díval se, jak na něm poskakuje a jak jí prsa poskakují nahoru a dolu. Zaslechl jsem, jak se jí posmívá za její povislá prsa. Co ty kurvo máš ty vemena nějaké vydojené kolik jsi nakojila dětí, viděl jsem, jak Miladka je vzrušená a jak poskakuje na jeho ocasu, co ty kurvo neumíš odpovědět, dal jí facku přes zadek. Mezi vzdechy odpovídala na jeho ponižování tři pane. Chytil ji za zadek a zvedl jí z ocasu, pokuř mě ty vdaná děvko, Miladka slezla a zabořila hlavu do jeho koulí a pak mu ho kouřila jako o život, bylo vidět že je vzrušená, líbí se ti šukat ty děvko? Ano pane líbí říkala, Pojď se nabodnout, chtěla se zase zadkem otočit k němu, ale obrátil ji k sobě tak že se musela rozkročit a předkem se nabodnout. Začala na něm poskakovat, stáhl ji hlavu na bok a musela se s ním líbat při tom, jak poskakovala ji držel za vlasy líbal ji a druhou rukou ji mačkal, jak říkal vemena. Podle sténání si to Milada užívala, poskakovala na něm jako na koni a z výrazu v její tváři, když se nelíbali bylo i slyšet že je velmi vzrušená. Toho využil Alex, čí jsi kurva, jsem vaše kurva říkala Milada. Máš ráda, když jsi dojená jako kráva? Ano jsem kráva prosím dojte mě. Přivážu tě ve stáji a nechám tě ošukat býky, ano chci šukat s býky chci pít jejich semeno, jsem zvířecí děvka, ta slova i s Alexem dělala divy a viděl jsem jak zintenzivnil její šukání Milada křičela vzrušením i když jsem viděl jak surově ji mačká vemena, měl úplně bílé prsty a zabořené do jejích měkkých prsou, Milada měla oči v sloup a bylo vidět že na ni jde orgasmus, dokonce bylo slyšet jak mlaská, ona je multiorgasmická a stříká u toho takže jsem si dovedl představit jak teče, Alex ji nechal se udělat a pak ji srazil na kolena mezi jeho nohy. Ocas mi stál jako šílený z té podívané a já litoval že jsem poslechl a dobrovolně se znehybnil, mrskal jsem sebou na lavičce chtěl jsem abych si mohl honit strašně moc.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od zazzazz »

no hezky to rozjíždíš ta stáj by byla opravdu super tam to směřuj
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

Byla by fajn i nějaká reakce zda se vám povídka líbí co si mSlite o Milade a tak, pomohlo by mi to v dalším psaní,
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

Najednou jsem ucítil, jak se ke mně přitisklo ženské tělo a hladila mě po stehnech směrem k rozkroku, šeptala mi do ucha, ale on s tvojí ženou ještě neskončil. Čeká ji osud, které bys nepřál ani tomu nejhoršímu nepříteli. Její ruce sklouzly k mým koulím obtočili je a natáhli koule od těla co to šlo. Sténal jsem, povolili koule a znovu je natáhly a povolili, stále dokola, chtěl bys abych ti ho honila? Ano prosím proboha moc prosím, žadonil jsem jako malý kluk a snažil se co nejvíce prostrčit ocas dopředu, jediné, co se však dělo bylo, že mi natahovala koule a pustila. Ano chtěl bys abych ti ho honila? Ano prosím opakoval jsem, nevšiml jsem si, že v kanceláři se objevil na jeho počítači má hlava s hlavou té ženy a že Miladka jak kouřila Alexovi ocas sledovala mně. Mezitím mi ta žena pomalu začala honit ocas. Chtěl bys aby tvá žena byla děvka? Ano chci, aby byla děvka říkal jsem, chtěl bys ji vidět mučenou? Ano chci, aby byla mučená. Ale vždyť je to matka tvých dětí, chci, aby matka mých dětí byla ta nejhorší kurva na celém světě. Chtěl bys ji vidět, jak ji znásilňují chlapi a zvířata? Ano chci, aby byla lidská, a hlavně zvířecí děvka abyste ji mučili, zrychlila moje honění natáhla mi koule řekni, že je Alexova děvka a že se ji vzdáváš že chceš, aby ji Alex zneužíval a dělal si s ní co chce, řekni to. Cítil jsem, že budu stříkat, a tak jsem nahlas řekl ano vzdávám se své ženy Milady a chci, aby byla Alexovou děvkou a aby si s ní dělal co chce. Na to ze mě začalo stříkat semeno. Miladka kouřila Alexovi ocas a při tom sledovala co jsem říkal Alex se jen usmál, vidíš jsi moje děvka chytil její hlavu narval jí ocas do krku a začal stříkat, Miladka se dusila a prala s myšlenkou, že jsem ji daroval Alexovi, který ji plnil krk jeho semenem. Dusila a dávila se, ale Alex ji pevně držel až po koule nabodlou, dokud všechno semeno neskončilo v jejím žaludku. Poté co sesunula své ústa z jeho ocasu překonávala zvracení a zhluboka dýchala, aby zvládla tu velkou nálož semene uloženou v jejím žaludku. Alex se jen posměšně díval na Miladu která seděla na zemi, chutnalo ti moje semeno děvko? Slyšela jsi kurvo? Ano pane chutnalo odpověděla. Já jsem si uvědomil, co se stalo a bylo mi hrozně ale už to nešlo vzít zpátky, a tak jsem jen sklesle sledoval další dění.


Obrázek


Obrázek
NepAl1
Příspěvky: 256
Registrován: ned 15. bře 2020 20:26:32
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od NepAl1 »

Hezké čtení
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od kohout50 »

Super. Krásně napsáno, moc pěkné počtení. Pokračuj
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od vinklar »

Zajímavě se to rozjíždí, snad se vrátí zpátky na farmu, kde má Miládka ještě spoustu zkušeností před sebou.😜
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Cuckold87, Loty a 121 hostů