ARCHIV - Seznamka reálná (stará inzerce do 2017)

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Zamčeno
Petr1201
Příspěvky: 1
Registrován: úte 29. črc 2014 19:23:38
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

ARCHIV - Seznamka reálná (stará inzerce do 2017)

Příspěvek od Petr1201 »

Jste velice zvrhlá, perverzní dominantní holka, pokud možno neprofesionálka, bez jakýchkoliv limitů, ale klidně i profesionálka, která poskytuje BDSM sexuální služby a hledáš, nebo chceš mužského subíka, sexuálního CUCKOLD otroka a univerzálního sluhu, Bi-sexuálně hodně zvědavého, kterého použiješ výhradně podle svého vlastního uvážení, kdekoliv, kdykoliv, před kýmkoliv a s kýmkoliv, na úplně cokoliv, např. na realizaci tvých nejzvrhlejších BDSM sexuálních fantazií, resp. BDSM sexuálních praktik? Hodně submisivní, masochistický, cudný a stydlivý a také mimořádně Bi-sexuálně zvědavý, vůči hodně dominantní ženě naprosto poslušný TS-lesbický muž, který vždy, všude a přede všemi, splní jakékoliv její přání, resp. rozkaz, příkaz, či nařízení, hledá touto cestou hodně dominantní, sadistickou, perverzní a mimořádně promiskuitní FemDomCUCKOLD ženu, nebo FemDomCUCKOLD PÁR, kteří buď už mají, nebo se právě chystají dát postupně dohromady skupinu extrémně perverzních osob, ať už jen mužů, nebo obou pohlaví, či dokonce párů, kterým při jejich BDSM sexu, resp. akcích, buď vůbec nemají hodně submisivního, masochistického, cudného a stydlivého a také mimořádně Bi-sexuálně zvědavého mužského sexuálního otroka a univerzálního sluhu, nebo jich tam mají nedostatek a kterého by používala, resp. používali nejen pro opakované, úplné a dostatečné uspokojování nejen svých sexuálních potřeb, ale případně i potřeb některých jejich klientů s tím, že peníze které by za to od nich inkasovali by samozřejmě byly její, resp. jejich. Má povinnost bude udělat pro ni, resp. pro ně úplně vše, co se mi rozkáží, přikáží, nařídí, nebo co budou chtít abych pro ně, nebo jim udělal v rámci uspokojení jejich sexuálních choutek a to úplně bez jakýchkoliv limitů a omezení v perverzi, či v druzích sexu a v mučení mého těla by byla omezena jen nepoškozením funkčnosti koulí a penisu. Mojí povinností bude být jí k dispozici, kdykoliv si to bude přát a co nejdříve se stát jejím výhradním majetek, který kdykoliv, kdekoliv a před kýmkoliv použije přesně takovým způsobem, jakým ONA bude chtít, resp. pro koho bude chtít a pro jaký počet klientů bude chtít! Jmenuji se Petr, resp. Petra a jsem naprosto poslušný, hodně submisivní a masochistický, ale také velmi cudný a stydlivý, transsexuálně-lesbický muž, ve věku 50let, vysoký 186cm, vážící 99kg, s penisem dlouhým 18cm a s průměrem 4 cm, který má téměř úplně oholenou hlavu.
Love11
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:55:20

Opíchám ti ji a ty se můžeš koukat, nebo?

Příspěvek od Love11 »

Chceš koukat, jak tvou ženu, či přítelkyni před tebou mrdá cizí chlap, pěkně si to s ní rozdává a vůbec ji nešetří? Budeš jen tak koukat a potom ji třeba vymrdáme pěkně společně.
Nebo?
Si pro ni někam přijedu, vyzvednu si ji a odvezu na klidnější místo v přírodě. Potom ti ji pěkně použitou přivezu domů.
Nebo?
Co takhle zajít s tvou ženuškou na kafe, nebo oběd? Budete sedět naproti mě, ona bude mít krátkou sukni a mě něco jako spadne pod stůl, tak se sehnu a uvidím jak ona roztáhla nožky a přitom pod sukní nemá kalhotky. Po chvíli půjde na záchod, a já ji budu následovat. Ty budeš sedět u stolu a já ji pěkně na záchodě opíchám. Jak se vrátíme, tak si pěkně pod stolem rukou zkontroluješ, jak je pořádně rozmrdaná.

Já 32-letý, pohledný, čistotný, dole vyholený, sympaťák

Nebo napiš a vymyslíme něco dalšího.

Obrázek
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Opíchám ti ji a ty se můžeš koukat, nebo?

Příspěvek od subkanda »

Ahoj, druhá varianta je nejlákavější :-) Reportoval bys mi do detailu, co jste dělali a jak se chovala?
Love11
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:55:20

Re: Opíchám ti ji a ty se můžeš koukat, nebo?

Příspěvek od Love11 »

Ahoj, tak to by samozřejmě nebyl žádný problém :-) Popřípadě bych ti mohl nahrát třeba i zvukový záznam :-)
couplekandaul
Příspěvky: 2
Registrován: sob 02. srp 2014 13:24:35

Pujcim prsatou kocicku v Brne

Příspěvek od couplekandaul »

Chtěl bych se divat,jak moji krasnou pritelkyni suka pohledny inteligentni muz,nejlepe s vetsim M..hledame nekoho pohodoveho,s kym si to uzijeme.. Luxusne te pokouri,samotny sex s gumou,strikani idealna na prsa :)
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Pujcim prsatou kocicku v Brne

Příspěvek od zvědavec »

Nádhernou paničku máš. Užívá si ráda sex s jiným mužem?
couplekandaul
Příspěvky: 2
Registrován: sob 02. srp 2014 13:24:35

Re: Pujcim prsatou kocicku v Brne

Příspěvek od couplekandaul »

zatim nemame zkusenost,bude to poprve
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Pujcim prsatou kocicku v Brne

Příspěvek od zvědavec »

Tak ať vám to vyjde jak si přejete a když budeš chtít, dej vědět jak jste si to poprvé užili.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Pujcim prsatou kocicku v Brne

Příspěvek od kandapraha »

Hmm, profil nikde, tak uz asi zkusenost maji a nedopadla :|
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Opíchám ti ji a ty se můžeš koukat, nebo?

Příspěvek od dark »

Chybí mi tu, odkud jsi, aspoň kraj, protože pro většinu lidí, včetně nás bude nereálné, hledat si někoho přes celou ČR.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: manzelparohac, Mont77, Nicka, RemusA4, zhwržwsrž a 8 hostů