ARCHIV - Seznamka reálná (stará inzerce do 2017)

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Zamčeno
1MLSOUN1
Příspěvky: 14
Registrován: pát 24. čer 2016 9:32:29
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní, hovorný, pohodový muž co miluje roli bulla s páry. Mám letité zkušenosti s tímto druhem vztahu. Hledám pár na dlouhodobý kontakt se vším co kandaulismus ve vztahu nabízí.

Re: Bull z Prahy hledá pár

Příspěvek od 1MLSOUN1 »

Pořád nenacházím pár podle předsav se kterým si padnu do oka. Kdo tedy hledá dominantnějšího bulla co skutečně má zájem o pár ať napíše. Třeba jste to vy koho hledám. Přeji krásný den
memodes
Příspěvky: 119
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Re: Těhulku

Příspěvek od memodes »

Bylo by prima se poznat s těhotnou ženou, která by si ode mě nosila domů tomu svému pěkně vystříkané otvůrky.
memodes
Příspěvky: 119
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Re: Ta moje

Příspěvek od memodes »

Rád poznám nějaký mladý pár z Prahy, který by rád poznal staršího chlapa na pravidelné schůzky s ní, občas i před partnerem.
mustang
Příspěvky: 16
Registrován: úte 03. úno 2015 20:16:39

On hľadá manželský pár.

Příspěvek od mustang »

Páči sa mi predstava vzťahu ja a manželský pár kde som jej priateľom a milencom a on chápavým manželom. Vek 40+, obaja zmyselní a príjemní ľudia. Mali by sme sa diskrétne stretávať. Pozeranie, nahota, dráždenie, ponižovanie, tvrdší sex, orál ...Mám tu veľa myšlienok, myslím si, že všetko čo vyhovuje všetkým je priateľné. Nájdem takých manželov na dlhodobé spestrenie a nielen sex, ale aj priateľstvo?
memodes
Příspěvky: 119
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Re: Hledám pár

Příspěvek od memodes »

Ale asi se stydí ozvat :)
kolacek112
Příspěvky: 61
Registrován: sob 30. led 2016 15:47:50
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hledám pár

Příspěvek od kolacek112 »

Není to jen tak.. Přemluvit slušnou mladou přítelkyni :D
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: do2017 - seznamka reálná

Příspěvek od master »

Téma se starými inzeráty bylo 7.února 2017 sloučeno, uzamčeno a slouží již pouze ke čtení. Nové inzeráty, stejně tak odpovědi vkládejte prosím do nového tématu tady : http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=27&t=1005
Administrátor webu kandaulismus.cz
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dvajentak, seawolf79 a 6 hostů