ARCHIV - Seznamka inzerce (stará inzerce do 2017)

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Zamčeno
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 499
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: pas cudnosti

Příspěvek od kanda77 »

BIHOLKU píše:
kanda77 píše:tak prekvapilo me to a zaroven vzrusilo a ja pro ni udelam cokoliv jsi jen rekne moc ji miluju a ona je zase moc rada ze jsem cuckold ze jsi muze uzivat z jinima ale jako manzela ze by me nikdy nevymenila
To máme podobně. Co má své milence tak úplně září. Cítím, že jí miluji ještě víc, musím být pořád s ní a i ona mě dává víc lásky. Ale nemiluje se se mnou. Vy máte spolu sex? Až budeš mít pás tak už asi nebudete.
tak sex spolu obcas mame ale rekla my ze ji to moc nelaka se mnou jinak jse musim vystrikat do ruky nesmim do ni ani ji postrikat a uz jse moc tesim na pas az spolu myt nebudeme myt zadnej sex
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Re: pas cudnosti

Příspěvek od BIHOLKU »

kanda77 píše:
BIHOLKU píše:
kanda77 píše:tak prekvapilo me to a zaroven vzrusilo a ja pro ni udelam cokoliv jsi jen rekne moc ji miluju a ona je zase moc rada ze jsem cuckold ze jsi muze uzivat z jinima ale jako manzela ze by me nikdy nevymenila
To máme podobně. Co má své milence tak úplně září. Cítím, že jí miluji ještě víc, musím být pořád s ní a i ona mě dává víc lásky. Ale nemiluje se se mnou. Vy máte spolu sex? Až budeš mít pás tak už asi nebudete.
tak sex spolu obcas mame ale rekla my ze ji to moc nelaka se mnou jinak jse musim vystrikat do ruky nesmim do ni ani ji postrikat a uz jse moc tesim na pas az spolu myt nebudeme myt zadnej sex
My sex máme a máme ho dost, ale neodemyká mě, musím jí uspokojovat jinak, když nemají milenci čas. Já dostávám za odměnu výprasky a tak. Jednou za čas mě i odemkne a dovolí mi ho do ní strčit, ale nesmím se udělat, chce abych byl úplně bez orgasmů, takže si ho ani nesmím vyhonit do ruky.
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 499
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: pas cudnosti

Příspěvek od kanda77 »

moc moc dekuji
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: pas cudnosti

Příspěvek od kAv »

BIHOLKU píše:
kanda77 píše:dekuji a ktery asi nejlepsi?
Myslíš nejlepší pás? Pročti si to forum ať získáš přehled. ale osobně nedoporučuji kov a silikon. S kovem mám špatné zkušenosti a silikon není pevný, tahá a dá se "podvádět". Takže plast a nejoblíbenější jsou CB6000 nebo CB6000s.
s kup takový, by jsi v něm byl hodně na těsno v klidovém stavu. Já mám CB6000s průhledný plast, je cca o 1 cm menší než ho mám v klidu, nacpu ho tam i tak a je to v pohodě.


Co znamená "silikon tahá"? Tahá kroužek nebo klec jako taková? O silikonu cb6000s uvažuji z důvodu časté jízdy na kole. Aktuálně mám nasazen cb6000 plast (asi zbytečně velký, v noci trable) v kombinaci s kovovým kroužkem zakoupeným samostatně (oproti plastu s drážkou o dost lepší).
Zvažuji silikon cb6000s, ve spodní části spojení s kovovým kroužkem třeba stahovací páskou, aby se nemohl penis vztyčit (novější modely na cudnost.cz již mají tzv. tyčku, to ale asi zase znamená použít dodávaný silikonový kroužek)
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Re: pas cudnosti

Příspěvek od BIHOLKU »

Jak mi radil Vojta z cudnosti, tak silikon tím, že je poddajný při pokusu o ztopoření má tendenci se rovnat a pak tahá kroužek koule. Jediné řešení by bylo jak píšeš ten nový model s tyčkou ze spodu, ale zase, silikon má snahu se lepit ke kůži.
awj
Příspěvky: 2
Registrován: pát 15. led 2016 21:06:30
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Filmový klub

Příspěvek od awj »

Měl bych zájem se stát členem klubu. Jak setkání probíhají? Mojí kočičku mám v soft i hard, nebo jsou nějaké konkrétní požadavky na videa ?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: pas cudnosti

Příspěvek od kandapraha »

BIHOLKU : takže silikon není pohodlný?
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: pas cudnosti

Příspěvek od subkanda »

taky jsem měl silikon v plánu, nejde ani o to podvádění, podvádět se dá v každém, ale o to, jestli se pohodlně nosí a netlačí, nedře. Má ho tady někdo a nosí?
cuckoldzlin
Příspěvky: 14
Registrován: pon 14. pro 2015 18:23:20
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Žena je BI, já hetero s chutí experimentovat. Spíše kanda než cuckold, ponižování mě nebere.

Re: pas cudnosti

Příspěvek od cuckoldzlin »

Ahoj, prodám 1x vyzkoušený CB6000s silikon vylepšený model (se spodní spojkou proti ohnití při erekci). Klidně přiložím doklad. Koupený před 2 dny. Taky k tomu mám balíček těch jednorázových zámků (černý plast). Můžu přibalit. Je to z obchodu cudnost.cz
Překvapení pro ženu nedopadlo podle představ :/
Umyto, vydesinfikováno.

Cenu nabídněte.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: pas cudnosti

Příspěvek od subkanda »

Dej si to do inzerce! Tady raději popiš, proč to nedopadlo?
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů