ARCHIV - Seznamka virtuální (stará inzerce do 2017)

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Zamčeno
BullOlomouc
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: V současné době se vyskytuju kolem Žamberka.

Re: Pokec, mladší a nezkušení?

Příspěvek od BullOlomouc »

subkanda píše:
BullOlomouc píše:Nejdřív se toho člověk trochu obává, je nervní, nechce nic zkazit, ale když šuká pravidelně, tak zjistí, že to není žádná věda.
To je docela smutné, ne? Nedělat z tak intimní věci žádnou vědu a dělat to stejně rutinně, jako si vytíráš ráno prdel.
O utírání zadku tu hovoříš ty. :) Já to přirovnávám k jiné věci.
kamarad60
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Milence jsme měli. Hledám nového přítele rodiny, se kterým si můžu popovídat a který poskytné potěšení mé milované manželce lépe než vibrátor

Re: Starší manželé

Příspěvek od kamarad60 »

Ahoj. Jsme manžele a je nám již po 65. Máme zkusenosti jak se záletem manželky tak i s trojkou. Já jsem již pár let bez erekce. Předpokládám, že je to psychického rázu. Když si představuji nevěru manželky, nebo trojku, tak se mírně vzruším. Manželka čím dál sklouzává do babičkovského úklidu domácnosti. Štve mne to. Nechci věřit, že je to již definitivní konec. Neumím však přesvědčit manželku, že je sex hlavně pro ní životně nezbytný. S posledním její milencem, jsme měli problém. po každé návštěvě dostala zánět. Bylo to i jinak jenom mechanické, zrušili jsme to již před léty. Rád bych našel muže nebo pár se kterým bychom si mohli povídat o umění, životě, ale i sexu. Manželka měla vždycky milence o 10 - 15 let mladší. Výjimečně to bylo jenom o 5 let. Vypadá mladší. Když o tom hovoříme, tvrdí, že o staré dědky nemá zájem a nevěří, že mladší budou mít zájem o ní. Já jsem přesvědčen, že ano. Mladší jsou i pro mne přijatelnější, protože si myslím, že je tam menší pravděpodobnost, že by takový přátelský vztah mohl přerůst v lásku. V mládí bylo seznámení jednoduché, dnes je to čím dál tím těžší. Rád bych ale našel přítele, nebo přátelé. Nechci ještě do starého železa. Jsme z Prahy. Času máme dost, jsme oba v důchodu. Ozve se někdo? třeba i na email kamarad60@centrum.cz
kubaaa9876
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvek od kubaaa9876 »

Ahoj, jestli je zájem rád se toho ujmu a klidně ji ošukám před tebou
master38

Příspěvek od master38 »

Ahoj jsem z JČ. Jestli chcete. Můžeme si chvilku psát abychom se poznali. Pak můžeme si vzájemně po delší době poslat nejake foto a když by byla oboustranná sympatie tak i něco víc. Záleží jen na vás. ;)
paja_svoboda
Role muže: je SUBMISIV

Povídání, fantazie, příběhy

Příspěvek od paja_svoboda »

ahoj, hledám někoho dominantního na psaní příbehů a fantazí. Ve kterých budu maximalně, proti své, vůli ponižován a zotročován. Ja 33, hetero, ženatý.
Ragnarlb

Virtuálně

Příspěvek od Ragnarlb »

Seriózně o přítelkyni. Zkušenosti moc nemám
Ragnarlb

Re: kanda

Příspěvek od Ragnarlb »

Jsem na tom podobně. Já 38, ona 29
ppppavel
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: hledám hotwife

Příspěvek od ppppavel »

parohac59 píše:jsme manželé 61 a 55 let, já jsem dlouhodobě impotentní,nemám ani erekci,ani výron semene asi i z toho důvodu jsem poměrně dost sub
moje paní ještě stále chtivá chlapa a pocitu zaplnění, dřív poznala i nějaké milence,chtěl bych to ještě i já zažít a smět u toho být
uspokojuji jí většinou jen jazykem,nebo prstama
Obrázek
ahoj,měl bych zájem Ti ji ojet i klidně před Tebou,pokud budeš chtít,mám bohaté zkušenosti,domluvíme se??
RemusA4
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Virtuálně

Příspěvek od RemusA4 »

Ragnarlb píše:Seriózně o přítelkyni. Zkušenosti moc nemám
A co nejaka predstava?psal jsem ti sz
parohac59
Pár slov o nás: jsme pár už v letech, žena stále ještě chtivá, muž nefunkční a i sub

Příspěvek od parohac59 »

ahoj,kolik je ti let a odkud jsi?
Zamčeno