ARCHIV - Seznamka virtuální (stará inzerce do 2017)

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Zamčeno
muzuporad
Příspěvky: 79
Registrován: pon 18. dub 2016 3:27:08
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hledame bulla

Příspěvek od muzuporad »

Ahoj.Odkud jste?
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Hledame bulla

Příspěvek od poslusnymuz74 »

Praha
Lecco
Příspěvky: 53
Registrován: pon 26. pro 2016 6:15:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hledame bulla

Příspěvek od Lecco »

Ahoj mám zájem ..
Obrázek
paja_svoboda
Příspěvky: 4
Registrován: pon 04. led 2016 22:33:48
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Povídání, fantazie, příběhy

Příspěvek od paja_svoboda »

Ahoj? Vazne si o tom nechcie nikdo psat? velmi drsne, Perverzne? Zapletky? Dej.. jsem "otevreny" navrhum...
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Povídání, fantazie, příběhy

Příspěvek od subkanda »

To asi tezko najdes, dneska si o tom chce psat kazdy. Dominantni hledaji real, nebo aspon nejake benefity. Mas nejakou zenu? Je hezka? Jsi ochotny ji dominantovi ukazovat? Nebo myslis, ze se bude ukajet nad psanim si s chlapem? Musis neco nabidnout, abys neco dostal. Zatim je to spis o tom, ze ty neco chces. I kdyz nabizis, ze budes delat subika, tak pro tebe je to radost, takze neco opravdu nabidni... :-)
subway
Příspěvky: 82
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: Výcvik otroků

Příspěvek od subway »

Jsem hetero ale láká mě ponížení od muže.... prosím pomůžete mi?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Výcvik otroků

Příspěvek od kandapraha »

Nemel by nejaky bull zajem vysubit vice otroku najednou? Predstava je takova, ze by psal ukoly a zajemci by je museli plnit. Rozdil by byl pouze v tom, ze by hovoril k vice otrokum najednou. Posilali by mu fotky sve manzelky, svoje pokorne prosby, dostavali by ukoly a zase posilali dokumentaci, jak je splnili. Myslim si, ze kdyby se toho nejaky bull ujal, naslo by se tady hodne submisivnich zajemcu.
bullone
Příspěvky: 8
Registrován: úte 13. zář 2016 8:40:36
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Provádím výcvik otroků

Re: Výcvik otroků

Příspěvek od bullone »

kandapraha píše:Nemel by nejaky bull zajem vysubit vice otroku najednou? Predstava je takova, ze by psal ukoly a zajemci by je museli plnit. Rozdil by byl pouze v tom, ze by hovoril k vice otrokum najednou. Posilali by mu fotky sve manzelky, svoje pokorne prosby, dostavali by ukoly a zase posilali dokumentaci, jak je splnili. Myslim si, ze kdyby se toho nejaky bull ujal, naslo by se tady hodne submisivnich zajemcu.
To nezní špatně. Nicméně já si zakládam na individuální výchově. Každej dostává úkoly přesně na míru dle stupně podřízenosti a okolností :-)
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Výcvik otroků

Příspěvek od kandapraha »

Ano to je pravda, mel by tam byt ten uzky vztah subik-pan, nejde to delat takhle pausalne, jako hamburgery v mcdonaldu
bullone
Příspěvky: 8
Registrován: úte 13. zář 2016 8:40:36
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Provádím výcvik otroků

Re: Výcvik otroků

Příspěvek od bullone »

kandapraha píše:Ano to je pravda, mel by tam byt ten uzky vztah subik-pan, nejde to delat takhle pausalne, jako hamburgery v mcdonaldu
Na druhou stranu takto hromadně by to šlo postavit na principu rychlosti a kvality plněných úkolů. Nejoddanější by si třeba moh za odměnu sáhnout na bimbáska, vyhonit apod. Takže by mezi sebou soutěžili.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů