Inzerce věcí a služeb

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Verča97
Příspěvky: 1
Registrován: úte 18. úno 2020 19:17:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: Veronika, 20let :* studentka VŠ

Kalhotky

Příspěvek od Verča97 »

Ahoj,

jmenuji se Veronika, je mi 21 let, 170cm, 55Kg, blond vlasy, jsem studentkou VŠ a ráda bych si prostě vydělala nějaké peníze navíc.

Nabízím svoje kalhotky za nějakou fin. odměnu. Mohou být nošené, nové, použité nebo čisté. Stačí si říct.
Na nabídky sex, výměny fotek atd. nereaguji. Pište prosím jenom vážní zájemci o nějaké dopisování si také zájem nemám.
Kontaktuj mě v SZ! ; :P :twisted: :roll:
jaasub
Příspěvky: 42
Registrován: pát 14. úno 2020 7:14:19
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Inzerce věcí a služeb

Příspěvek od jaasub »

Mohu nabídnout kalhotky a silonky svojí madam více info do sz.
Obrázek
kefalin
Příspěvky: 373
Registrován: pon 03. pro 2018 17:26:39
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Inzerce věcí a služeb

Příspěvek od kefalin »

Dáreček kde nesedí velikost :-( Holt čínské XXL na českou postavu 170cm nestačí :-(
Chtěli jsme v něm chodit provokovat i na bazén, ale leze do pipiny a na delší pobyt to není.
Kdyby měl někdo zájem ... tak na postavu 155-160 cm by seděly ... tak se domluvíme
Obrázek
debil
Příspěvky: 58
Registrován: úte 12. dub 2022 19:08:33
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem zmrdí špína na týrání, online platím dom chlapům
Bydliště: Praha/ Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzerce věcí a služeb

Příspěvek od debil »

Starej debil hledá Bulla, kterému by teď hned mohl zaplatit za to, že jsem submisivní sjetej idiot.
Koupím použité šprcky, špinavé fusky od Bullů
jsem submisivní debílek,rád posloužím bullovi, ke mě si můžete dovolit cokoli, jsem mužský odpad, špína, zmrd, pes, rohožka, boxpytel, bankomat, popelnik, wc, polykač mrdky, chcanek, lízač nohou, prdelí, flusů, sluha, poskok, debílek, fackovací panák
Parikzbb
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 13. kvě 2021 10:23:00

Re: Inzerce věcí a služeb

Příspěvek od Parikzbb »

Nájde sa niekto zo stred sk kto by mal záujem pomeniť prádlo svojej frajerky / manželky a pohonit?
debil
Příspěvky: 58
Registrován: úte 12. dub 2022 19:08:33
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem zmrdí špína na týrání, online platím dom chlapům
Bydliště: Praha/ Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzerce věcí a služeb

Příspěvek od debil »

od bulla koupím použité fusky
jsem submisivní debílek,rád posloužím bullovi, ke mě si můžete dovolit cokoli, jsem mužský odpad, špína, zmrd, pes, rohožka, boxpytel, bankomat, popelnik, wc, polykač mrdky, chcanek, lízač nohou, prdelí, flusů, sluha, poskok, debílek, fackovací panák
Inkognit99
Příspěvky: 20
Registrován: pon 09. kvě 2022 20:59:50
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem submisivní muž a hledám pár z Brna.

Re: Inzerce věcí a služeb

Příspěvek od Inkognit99 »

Nabízím se páru či ženě jako cuckold, sluha, otrok na co jen bude chtít. Finanční odměna pro Vás/Tebe. Jsem z Brna, je mi 29, jsem spolehlivý, zajištěný a perverzní :D
Yogobella
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 28. črc 2022 1:33:11
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Môj partner je kandaulista. Ja zas rada provokujem a na jeho požiadanie sa ukazujem ak sa mi chlap páči

Re: Inzerce věcí a služeb

Příspěvek od Yogobella »

Ahoj, rajcuje ťa predstava vlastniť použité spodné prádlo, negližé alebo bodystocking po sexe? Vzrušujú ťa silonky postriekané semenom a mojimi šťavami? Ozvi sa a niečo vymyslíme. Rada vyhoviem tvojim požiadavkám ❤️
Bobrik
Příspěvky: 645
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kalhotky

Příspěvek od Bobrik »

Verča97 píše: úte 18. úno 2020 19:27:24 Ahoj,

jmenuji se Veronika, je mi 21 let, 170cm, 55Kg, blond vlasy, jsem studentkou VŠ a ráda bych si prostě vydělala nějaké peníze navíc.

Nabízím svoje kalhotky za nějakou fin. odměnu. Mohou být nošené, nové, použité nebo čisté. Stačí si říct.
Na nabídky sex, výměny fotek atd. nereaguji. Pište prosím jenom vážní zájemci o nějaké dopisování si také zájem nemám.
Kontaktuj mě v SZ! ; :P :twisted: :roll:
Je to sice starý inzerát ale pokud někdo něco nabízí měl by aspoň ukázat postavu a zadeček a predecek případě něco mokrého 💦🩲🌹
panholas
Příspěvky: 35
Registrován: pát 01. říj 2021 12:40:53
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rozumně dominantní chlap z Brna, který nemá zájem o milenku, ale o pár, kde by si mohl pohrát s oběma (ne BI).

Re: Inzerce věcí a služeb

Příspěvek od panholas »

Potřebuje někdo někam zajet, odvézt? Napadlo mě nabídnout odvoz kamkoli po ČR. Luxusním autem. Na odměně se dohodneme - peníze nepotřebuju. Jsem z Brna, takže začátek nebo aspoň konec by měl být někde v okolí. Středně velký náklad se také vejde. Na stěhování auto určitě není, to se budeš muset domluvit s někým jiným. Čím dál od Brna, tím víc důvěry budu potřebovat. Spotřebu vem čert, čas je mnohem vzácnější. Chcete-li inspiraci, mrkněte na moje příspěvky tady, nebo na můj profil na amatérech.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů