Seznamka extrémy a prasárny

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Bull23cm
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 29. lis 2018 13:48:55
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Hledám real!!

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Bull23cm »

Ahoj z Brna,

jsem dominantní bull s obřím pérem a hledám ženu/HotWife na sexuální hrátky ve všech podobách. Zajímá tě více?
Napiš do SZ.
Obrázek
slavexxx
Příspěvky: 32
Registrován: sob 20. úno 2016 23:09:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Já submisivní rád bych aby mojí někdo píchal. Musíš jí ale svést tajně

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od slavexxx »

Zdravím hledám dominantní pár nebo bulla se ženou kterým bych mohl posloužit jako sluha. Rád bych čistil ženu od semene. Mohu lízat kouřit atd. Pro zábavu mě můžete i mučit třeba mačkáním nebo kopáním do koulí. Já 34let 180cm 85kg pohledný. Možná domluva finanční odměny pro vás
slusnak
Příspěvky: 72
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od slusnak »

Najdu v Praze perverz.bulla který mi dá ochutnat mrdku z jeho použité šprcky? Uvítal bych i pravidelné krmení. Třeba najdeme i vhodnou formu jak mu projevit vděk(úklidové práce, kupování prezervativů, či "jazykové práce" v jeho rozkroku). ...
Alex1993
Příspěvky: 91
Registrován: stř 13. čer 2018 17:09:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1547

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Alex1993 »

Ahoj, budu se opakovat. :)
Ozvalo se mi pár lidí, bohužel jsme se nedomluvili a nebo to byla tragédie. :))

hledám dominantního bulla co je BI, má hlavně mozek i představivost.
Rád bych našel Pána který by mě chtěl vlastnit, cvičil mě, dával úkoly, žil dle jeho pravidel, ztratil soukromí, lifecontrol.
Líbilo by se mi, kdyby sis nárokoval mojí ženu, posílal bych ti její fotky, spodní prádlo, musel se ti zodpovídat za sex se svou ženou, pobliky, ...
Rád bych, aby jsi o ní mluvil jako o "své ženě". Líbíse mi představa (manželka ji ani úplně nezavrhla), že by byla k bullovi submisivní a ke mně dominantní.

Dobrovolně bych ji takto "předal".
Určitě není problém se zkusit domluvit i na občasném reálném setkání.
Prosím, ideálně komunikace přes WhatsApp.

Odmítám si psát s vulgárními blbci co si myslí, že prostě hned bude vše. Pokud není důvěra, není co budovat.
popomoc
Příspěvky: 33
Registrován: úte 17. bře 2015 7:30:52

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od popomoc »

Ahoj,

hladám hotwife, zadanú ženu ktorá by sa rada nechala plniť a vybudovala plnohodnotný cuckold vztah.
Rozmazlovanie a pozornost je samozjemostou. Diskretne dlhodobo bez narusenia sukromia.
Prahamlady20
Příspěvky: 30
Registrován: ned 03. led 2021 11:21:27

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Prahamlady20 »

Já fajn 21letý s 18/5 z Ph nebo okolí, který nepoužívá jen to dole, ale i mozek, hledám kanda nebo cuckold pár s hotwife, která by chtěla dlouhodobě mladšího na společný sex, buď za přítomnosti manžela nebo bez a užívat si, co ten tvůj nesmí a nedokáže! Zkušenosti mám i když ne velké, ale jsou :) napište mi do vzkazů vaši představu a dáme věci dohromady. Pouze reálně ! :)
slusnak
Příspěvky: 72
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od slusnak »

Najdu v Praze perverz.bulla který mi dá ochutnat mrdku z jeho použité šprcky? Uvítal bych i pravidelné krmení. Třeba najdeme i vhodnou formu jak mu projevit vděk(úklidové práce, kupování prezervativů, či "jazykové práce" v jeho rozkroku).
Coolhandluke
Příspěvky: 8
Registrován: pon 07. pro 2020 20:16:42
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Coolhandluke »

Chces abych tvou hotwife pred tebou vystrikal naostro a hrozilo, ze ji oplodnim a ty se pak budes starat ?
Jestli mas zajem, ozvi se. Praha a okoli.
Mikines
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 14. kvě 2020 0:28:20
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ochutnání a uspokojit cizí ženu..
Bydliště: Praha

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Mikines »

Přijdu vystříkám ti ženu hezky naostro. 💯 Bude těhotná a ty se pouze můžeš starat a dívat jak ji pomalu poroste dítě.. Dávám sperma i ve spermabance takže úspěšnost je velká..😉
memodes
Příspěvky: 119
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od memodes »

Rád poznám pár z Prahy, kde ona je těhotná a on se rád dívá jak jí plní jiný chlap.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Domsatan a 5 hostů