Seznamka extrémy a prasárny

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
petp
Příspěvky: 147
Registrován: pon 08. úno 2016 17:16:17
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem mírně BI a rád svoji ženu ukazuji jiným. Toužim, aby me podváděla s mnoha muži.

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od petp »

Hmm. Zajimave. Manzelce je 44. Suka s chlapem, co mu je o dvacet vic. Strasne na to zarlim...tvoje odpoved me fakt zaujala...
Flemming
Příspěvky: 17
Registrován: sob 30. čer 2018 20:22:58
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Hradec Králové

spanking

Příspěvek od Flemming »

Chtěl by někdo vidět, jak jeho manželka dostává naplácáno na zadek od jiného muže? Nebo opačně? Já štíhlý, nekuřák, Hradec Králové.

Obrázek
Alex1993
Příspěvky: 91
Registrován: stř 13. čer 2018 17:09:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1547

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Alex1993 »

Ahoj,

láká mě control life, rád bych našel dominantního bulla který je bisexuální, pro ovládání mé osoby :) (sledování polohy,heslo k účtůmúkoly a pravidla,..) kterému bych mohl předat i kontakt na svou manželku a mohl by mě takto i vydírat.
Je to hodně o důvěře, opravdu nedám výše zmíněné někomu kdo na mě nebudí dojem.

Umím si představit i reálné scházení,výcvik,nosit třeba kalhotky mé manželky,... :)

Najdu někoho?
Ideálně někdo Praha,Hradec,Kolín,Ml.Boleslav,Pardubice a okolí.
Díky
tarxvf
Příspěvky: 4
Registrován: pát 03. črc 2020 0:21:52
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Dominant, 24 let, rád poznám fajn lidi.

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od tarxvf »

Ahoj,
je mi 24, jsem dominantní a bydlím v Praze. Rád bych se seznámil s párem. Jsem heterosexuál. Buď by se mohlo jednak o akce ve trojce nebo jen s hotwife, jsem pro oboje. Už mám zkušenost s párem. Nejde mi čistě jen o sex, byl bych radši, kdybychom byli také přátelé, než aby to bylo jen o tom, že je sex, ale jinak jsme si cizí a nemáme si co říct.
thedr4gon
Příspěvky: 461
Registrován: čtv 28. úno 2019 10:32:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od thedr4gon »

tarxvf píše: pon 13. črc 2020 17:26:28 Ahoj,
je mi 24, jsem dominantní a bydlím v Praze. Rád bych se seznámil s párem. Jsem heterosexuál. Buď by se mohlo jednak o akce ve trojce nebo jen s hotwife, jsem pro oboje. Už mám zkušenost s párem. Nejde mi čistě jen o sex, byl bych radši, kdybychom byli také přátelé, než aby to bylo jen o tom, že je sex, ale jinak jsme si cizí a nemáme si co říct.
Tohle fakt odpovida extremni prasarne :))))
tarxvf
Příspěvky: 4
Registrován: pát 03. črc 2020 0:21:52
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Dominant, 24 let, rád poznám fajn lidi.

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od tarxvf »

thedr4gon píše: pon 13. črc 2020 18:37:25
tarxvf píše: pon 13. črc 2020 17:26:28 Ahoj,
je mi 24, jsem dominantní a bydlím v Praze. Rád bych se seznámil s párem. Jsem heterosexuál. Buď by se mohlo jednak o akce ve trojce nebo jen s hotwife, jsem pro oboje. Už mám zkušenost s párem. Nejde mi čistě jen o sex, byl bych radši, kdybychom byli také přátelé, než aby to bylo jen o tom, že je sex, ale jinak jsme si cizí a nemáme si co říct.
Tohle fakt odpovida extremni prasarne :))))
Tak... každý to vidí jinak. Spousta lidí by bdsm do prasáren zařadila. Je to subjektivní. Možná bych měl spíš inzerovat v té "normální" kategorii než tady? Těžko říct, ale nechám si poradit, jak to vidí ostatní a jak to funguje tady na fóru.
petp
Příspěvky: 147
Registrován: pon 08. úno 2016 17:16:17
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem mírně BI a rád svoji ženu ukazuji jiným. Toužim, aby me podváděla s mnoha muži.

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od petp »

Pošli fotky te tvoji a dostane pekne tvrdy komentář. Petp@seznam.cz
Leck
Příspěvky: 112
Registrován: ned 22. črc 2018 18:35:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Leck »

thedr4gon píše: pon 13. črc 2020 18:37:25
tarxvf píše: pon 13. črc 2020 17:26:28 Ahoj,
je mi 24, jsem dominantní a bydlím v Praze. Rád bych se seznámil s párem. Jsem heterosexuál. Buď by se mohlo jednak o akce ve trojce nebo jen s hotwife, jsem pro oboje. Už mám zkušenost s párem. Nejde mi čistě jen o sex, byl bych radši, kdybychom byli také přátelé, než aby to bylo jen o tom, že je sex, ale jinak jsme si cizí a nemáme si co říct.
Tohle fakt odpovida extremni prasarne :))))
Takže třeba kapesné, buchta na cestu...jsi moje máááma, moje máma, kterou já mám nadevše rád... :o
jaasub
Příspěvky: 42
Registrován: pát 14. úno 2020 7:14:19
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od jaasub »

Kdyby měl někdo zájem tak můžu nabídnout použité kalhotky nebo silonky od své madam.
Bledahun
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. kvě 2017 6:52:51
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Ja jsem v tomhle nezkuseny, mam uchylku na jeansy a rad bych videl jak nekdo mou zenu postrika na zadek na jeany, nebo jenom stačí cítit přítomnost cizího ptáka na jejích jeansech, nepř jeho pach nebo sperma. pripadam si s touhle uchylkou sam.

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Bledahun »

Chtel bych videt jak predemnou zneuctis obleceni me holky. citit z neho cizi pero. videt jak se utres a jak ho pofluses
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Jakub76 a 12 hostů