Seznamka extrémy a prasárny

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
slusnak
Příspěvky: 72
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od slusnak »

Najdu v Praze perverz.bulla který mi dá ochutnat mrdku z jeho použité šprcky? Uvítal bych i pravidelné krmení. Mám submisivní povahu, třeba najdeme i vhodnou formu jak mu projevit vděk(úklidové práce, kupování prezervativů, či "jazykové práce" v jeho rozkroku)
romulus1999
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 26. lis 2020 0:16:42
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od romulus1999 »

Hľadám niekoho na extrémne tvrdé a perverzné komentovanie bez hraníc
Jan1602
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 14. čer 2018 0:54:47
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Trutnov

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Jan1602 »

Chtěl bych aby mi někdo svedl ženu, ona baculka, 41let, 176cm. Pomůže někdo poradí? Královéhradecký kraj/Trutnovsko
Lavey18
Příspěvky: 101
Registrován: sob 09. čer 2018 17:35:22
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Lavey18 »

Libilo by se me, pokud by nekdo, radeji dva svedli mou zenu. Opit ji a pak ji sukat do vsech direk.
Pan-XXX
Příspěvky: 13
Registrován: sob 18. dub 2020 20:21:16
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Hledám velice submisivní pár na vztah s dominantním bullem. Jde mě o vztah s cuckold nebo ultimate párem. Ve vztahu chci muže ponižovat. Dělat z muže otroka a z ženy poslušnou, nenasytnou čubku. Nejsem proti oplodnění ženy.

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Pan-XXX »

Hledám zde velice submisivní a perverzní pár z Prahy, širšího okolí, i klidně z celé ČR na vztah s bullem. Mám za sebou letitý vztah s ultimate cuckold párem a chci jít opět do dalšího vztahu. Jde mě o pár od xx - do 40 let. Kde vztah budu vést já sám a kde pár nemá žádné hranice a stane se otrocký. Hodlám si s párem dělat co mě napadne. Pár si chci nastěhovat k sobě. Rád ve vztahu vychovávám, trestám, ponižuji a týrám. K ženě se na veřejnosti chovám jako k dámě a v soukromí jako k děvce. Pohrávám si s myšlenkou ženu z páru ve vztahu i oplodnit. Pár s tímto musí počítat. Já 42/178/80 dost dominantní, perverzní a neustále nadržený Satyr.
slavexxx
Příspěvky: 32
Registrován: sob 20. úno 2016 23:09:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Já submisivní rád bych aby mojí někdo píchal. Musíš jí ale svést tajně

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od slavexxx »

Zdravím hledám dominantní pár nebo bulla se ženou kterým bych mohl posloužit jako sluha. Rád bych čistil ženu od semene. Mohu lízat kouřit atd. Pro zábavu mě můžete i mučit třeba mačkáním nebo kopáním do koulí. Já 34let 180cm 85kg pohledný. Možná domluva finanční odměny pro vás
niord
Příspěvky: 39
Registrován: stř 28. dub 2021 22:07:41
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní a rád to dělám naostro.

Bez gumy a antiny

Příspěvek od niord »

Ahoj všem, jsem dominantní bull z Prahy, 48/178, mobilní, takže pro mě není problém i někam pravidelně jezdit. Hledám pár, kde oba chtějí pro ženu takového milence pro dlouhodobý vztah. Mrdal bych ji naostro bez gumy i antiny, takže byste museli oba přijmout to riziko.
slusnak
Příspěvky: 72
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od slusnak »

strašně moc mě láká představa že klečím před skutečným bullem, který mě použije jako pisoár, dá mi vypít semeno ze svých použitých kondomů, poručí "kuř".. nikdy jsem to nezažil, ale moc po tom toužím. Ne kvůli chuti, ale kvůli pocitu podřízenosti. Praha 10.
memodes
Příspěvky: 119
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Mladší pár?

Příspěvek od memodes »

Rád poznám pár z Prahy, kde ona je těhotná a on se rád dívá jak jí plní jiný chlap.Já 190cm, zadaný, 44let
slusnak
Příspěvky: 72
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

krmení suba

Příspěvek od slusnak »

strašně moc mě láká představa že klečím před skutečným bullem, který mě použije jako pisoár, dá mi vypít semeno ze svých použitých kondomů, poručí "kuř".. nikdy jsem to nezažil, ale moc po tom toužím. Ne kvůli chuti, ale kvůli pocitu podřízenosti. Praha 10.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů