Seznamka extrémy a prasárny

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
petp
Příspěvky: 145
Registrován: pon 08. úno 2016 17:16:17
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem mírně BI a rád svoji ženu ukazuji jiným. Toužim, aby me podváděla s mnoha muži.

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od petp »

Hledam zenateho Bi z Prahy, kteremu bych ukazoval fotky sve zeny, nosil mu jeji pradlo a vypravel, jaka je to kurva....predvedl bych ti, jak ona kouri chlapy. Ty s prostorem, radeji starsi...cca 55 -60
Yamanouchy
Příspěvky: 15
Registrován: pon 08. led 2018 9:49:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Yamanouchy »

Ahoj, som kandaulista a som momentálne s priateľkou /23 rokov/na chate . Nájdem niekoho dominantného možno ešte lepšie dvoch , ktorí by ma cez správy ovládali , možno trochu ponižovali, ja by som sa ju snažil po tajme fotiť
Bob33
Příspěvky: 26
Registrován: pon 05. bře 2018 8:52:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Bob33 »

Mám zájem o navázání chatu s někým komu budu pravidelně posílat fotky mojí 19cti leté přítelkyně (časem klidně i s obličejem) a ten mi ji bude co nejnechutnějším způsobem urážet, třeba, že má celulitidu atd... moje přítelkyně je krásná ale v tomhle případě se mi jedná o její maximální ponížení. Jestli máš zájem tak mi napiš a rozjedeme to.
lud63
Příspěvky: 129
Registrován: pát 08. led 2016 15:49:55
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Rád jsem uzamčen v pásu cudnosti
Bydliště: Kladensko

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od lud63 »

Dobrý den.Rád bych posloužil páru já 57/183/102 možno i uzamčen ocas v pc.Kladno a okolí.
BigMaster
Příspěvky: 12
Registrován: pát 09. srp 2019 10:13:41
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Laka me byt bulem k submisivnimu cuckold paru.

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od BigMaster »

Ahoj, hledam cuckold par nejlépe z Plzne.Me 45. 185 cm vysoky. Velky chlap. Obleknes ji jak jaj budu chtít a privezes. Laka ji si zahrat na kurvicku? Doprej ji to! Napiste.
Alex1993
Příspěvky: 86
Registrován: stř 13. čer 2018 17:09:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1547

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Alex1993 »

Bisexuální dominant ideálně z Prahy, kterému bych poslal kontakt na mou ženu,fotky,...
Prostě Controllife :)
A vydíral by mě? :)
bodylupus
Příspěvky: 12
Registrován: úte 02. kvě 2017 15:33:04
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Mám rád tradiční i netradiční hrátky. Napiš, dozvíš se víc.
Bydliště: Chrudimsko

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od bodylupus »

Láká tě odevzdat svoji partnerku do péče 45 letého DOM? Chceš vidět, jak si s ní hraji? Nebo jenom poslouchat ve vedlejší místnosti? Nebo jenom o tom vědět? Napiš. Jsem od Pardubic, ale vzdálenost nehraje takovou roli.
lokado
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. pro 2017 15:37:50
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od lokado »

Bob33 píše: pon 30. bře 2020 1:57:33 Mám zájem o navázání chatu s někým komu budu pravidelně posílat fotky mojí 19cti leté přítelkyně (časem klidně i s obličejem) a ten mi ji bude co nejnechutnějším způsobem urážet, třeba, že má celulitidu atd... moje přítelkyně je krásná ale v tomhle případě se mi jedná o její maximální ponížení. Jestli máš zájem tak mi napiš a rozjedeme to.
Ahoj, tak posílej a já tu tvoji kurvu zhodnotím. Napiš mi na lokado@seznam.cz. Čekám na fotký té děvky.
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Lux »

Bob33 píše: pon 30. bře 2020 1:57:33 Mám zájem o navázání chatu s někým komu budu pravidelně posílat fotky mojí 19cti leté přítelkyně (časem klidně i s obličejem) a ten mi ji bude co nejnechutnějším způsobem urážet, třeba, že má celulitidu atd... moje přítelkyně je krásná ale v tomhle případě se mi jedná o její maximální ponížení. Jestli máš zájem tak mi napiš a rozjedeme to.
Skusme to
Loser
Příspěvky: 66
Registrován: stř 04. pro 2019 22:05:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od Loser »

Poslu sexi fotky mojej manzelky tomu kto ju tu na fore uverejni z nejakym tvrdim samozrejme klamlivym popisom (podrobnosti si domluvime) napriklad ze je to jeho najlepsia kurva atd..., Nepiste mi ak len chcete vidiet nahe foto cudzej zeny ak neprejavite vazny zaujek ani neodpisem. Fotka samozrejme bude bez tvarez za odmenu mozno nejaku s tvarou poslem ale nie na uverejnenie.

Tak sa ozvite trocha to rozprudme
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: hugovor a 74 hostů