Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Michelle
Příspěvky: 31
Registrován: ned 14. úno 2021 21:42:12
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: Jsem Michelle, lehce dominantni neverna potvurka.
Bydliště: Plzeň

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Michelle »

Ahoj. Jen mě zajímá, jsou tu cuckoldi, kteří ale chtějí mít "normální plnohodnotný" vztah, v normálním životě i s partnerkou jsou i lehce dominantní chlap, sebevědomý, milující partnerku, které si váží. A právě cuckold věci jen občas, jako hru, zpestření vztahu? Nikoliv jako středobod vesmíru, ale prostě jen na okraj, koření. Protože primárně si tu svou chtějí pomilovat sami. Jestli tu někdo je, ráda bych probrala pár věcí :)
krt
Příspěvky: 4
Registrován: pát 05. bře 2021 15:29:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od krt »

Ahoj, někdo na pokec o té mojí? Pomalu, postupně, dlouhodobě... Do zpráv prosím, děkuji Petr.
Bull81
Příspěvky: 87
Registrován: stř 19. črc 2017 14:07:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Slovensko

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Bull81 »

Ahojte... Najdem úprimný otvorený Kandaul Párik na 100%dôveru a net život v 3jke....
Robo1111
Příspěvky: 3
Registrován: úte 01. pro 2020 23:15:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Robo1111 »

Ahoj, jsem 44/178/78, sportovní postava, inteligentní, na úrovni. Hledám pár na dlouhodobé přátelství. Zatím virtuálně, bez spěchu, vybudování důvěry z obou stran. Pokud si vzájemně sedneme, reálné dlouhodobé setkávání.
poslusna
Příspěvky: 5
Registrován: stř 01. srp 2018 16:18:32
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od poslusna »

Po delsi dobe hledam starsiho dom chlapa na dlouhodobe dopisovani s mladsim parem. Idealne se vztahem k bdsm.
Kvietok22
Příspěvky: 90
Registrován: ned 23. dub 2017 10:17:56
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Poprad

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Kvietok22 »

Ahojte. Manželka si našla milenca a budúci víkend sa s ním máme stretnúť. Zatiaľ sa spoznávajú cez tel. Posielajú si správy a telefonujú spolu. Chcel by som o tom stretnutí napísať ale ja na také nie som. Nešlo by to šmrnc. Našiel by sa niekto co by napísal poviedku za mňa? Ja by som mu odpísal ako sa to naše stretko uskutočnilo a aj pocity aké som pri tom mal
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od cuckpig »

Našel by se muž, býček, bull, kterého by bavilo se zapojit do našeho vztahu. Představa je asi taková, ponižování a úkoly pro mně, které by paní realizovala při našich hrátkách. Paní není důsledná. Někdo, koho by to bavilo a taky byl slušně vybaven, abych měl respekt. Nikdo neví, jak se to vyvine dál.
Alex1993
Příspěvky: 91
Registrován: stř 13. čer 2018 17:09:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1547

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Alex1993 »

Ahoj, budu se opakovat. :)
Ozvalo se mi pár lidí, bohužel jsme se nedomluvili a nebo to byla tragédie. :))

hledám dominantního bulla co je BI, má hlavně mozek i představivost.
Rád bych našel Pána který by mě chtěl vlastnit, cvičil mě, dával úkoly, žil dle jeho pravidel, ztratil soukromí, lifecontrol.

Líbilo by se mi, kdyby sis nárokoval mojí ženu, posílal bych ti její fotky, spodní prádlo, musel se ti zodpovídat za sex se svou ženou, polibky, ...

Rád bych, aby jsi o ní mluvil jako o "své ženě". Líbíse mi představa (manželka ji ani úplně nezavrhla), že by byla k bullovi submisivní a ke mně dominantní.

Dobrovolně bych ji takto "předal".
Určitě není problém se zkusit domluvit i na občasném reálném setkání.

Prosím, ideálně komunikace přes WhatsApp.

Odmítám si psát s vulgárními blbci co si myslí, že prostě hned bude vše.
Pokud není důvěra, není co budovat.

Je to pro ty, co rozumí tomu, že důvěra i vztah se buduje.
Není automatické, že hned člověk předá své hesla. :)
kariboo
Příspěvky: 1
Registrován: sob 16. kvě 2020 1:15:38
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od kariboo »

Hledám hotwife nebo cuckold pár na sdělování jejich zážitků bez zábran. Já starší muž....
ni3hao3
Příspěvky: 2
Registrován: ned 01. bře 2015 17:59:46

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od ni3hao3 »

Ahoj,
je tu nějaká slečna nebo žena, která by si chtěla zpočátku třeba jen popsat nejen na témata kandaulismu, hotwife, cuckoldingu, nošení pásu cudnosti atd.? Jsem single, téma mě dlouhodobě láká, mám i nějaké zkušenosti, ale současně nemám zájem o žádné jednorázové aktivity a seznamování je pro mě spíše dlouhodobější záležitost. V době covidové jsme dost odkázaní na virtuální svět, tak proč to tady nezkusit. Vím, že hledám jehlu v kupce sena, ale věřím, že někde se ten diamant v ženském těle schopný komunikace na úrovni potulovat musí :-)
Fantaziím se meze nekladou, ale podmínkou je diskrétnost a důvěra.
Pro informaci, já: 39/197/90/18
Všem hezký den
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: goryo, kancu64, vetrnik_ a 15 hostů