Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
andru77
Příspěvky: 147
Registrován: úte 06. bře 2018 0:59:17
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha 9

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od andru77 »

Ahoj, jsem mladý kluk 23 let, líbí se mi zralé ženy a baculky.
Má tu někdo takovou ? Ukážeš mi ji a povíš mi o ní něco? :)
Dirtynarco
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 03. pro 2020 3:01:00
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Dirtynarco »

Hledam bulla na psani a posilani foto te moji (19 baculka)
lud63
Příspěvky: 136
Registrován: pát 08. led 2016 15:49:55
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Rád jsem uzamčen v pásu cudnosti
Bydliště: Kladensko

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od lud63 »

Dobrý den hledám muže nebo pár na dopisování já starší ženatý občas uzamčen v klice rád v sexu v podřízené roky vůči oboum.Kladensko
georgeman
Příspěvky: 274
Registrován: ned 05. čer 2016 17:23:44
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od georgeman »

Hledam mladsiho bulla co by honil na kamere z fotek moji ženy a tvrde ji komentoval na mikrak 👍
Loser
Příspěvky: 66
Registrován: stř 04. pro 2019 22:05:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Loser »

temirapaa píše: pon 15. úno 2021 11:29:08 Hledam nekoho na ukazovani fotek/videi a pokec v realu? Sejit se s notasy a pekne si je navzajem predvest. Breclavsko.
Togle zni super
budom
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21. úno 2021 12:34:15
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Seznamka virtuální

Příspěvek od budom »

Ahoj . Hladám pár ktorý má záujem pravidelne sa ukazovať na kamere - ak chceš svoju priatelku/partnerku/manzelku predvádzať presne podla mojich predstáv čo budem chciet vidiet , chcete byt sledovaný aj počas sexu atd píš SS.
mikael
Příspěvky: 83
Registrován: sob 25. srp 2018 22:31:08
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od mikael »

Lakalo by me nechat nekoho vyhonit nad fotkama moji pritelkyne, nekdo s kamerou a mikrofonem, aby mi ji u toho i okomentoval a pripadne se na ni poptal. Mozna bych ukazal i foto bez cenzury, zalezelo by na duvere a frekvenci schuzek. Pritelkyne o tom nevi, takze je pro me velice dulezita diskretnost. Pritelkyne 33 let, stihla, krasna prdelka, prsa dvojky.
Alex1993
Příspěvky: 91
Registrován: stř 13. čer 2018 17:09:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1547

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Alex1993 »

Ahoj, budu se opakovat. :)
Ozvalo se mi pár lidí, bohužel jsme se nedomluvili a nebo to byla tragédie. :))

hledám dominantního bulla co je BI, má hlavně mozek i představivost.
Rád bych našel Pána který by mě chtěl vlastnit, cvičil mě, dával úkoly, žil dle jeho pravidel, ztratil soukromí, lifecontrol.
Líbilo by se mi, kdyby sis nárokoval mojí ženu, posílal bych ti její fotky, spodní prádlo, musel se ti zodpovídat za sex se svou ženou, pobliky, ...
Rád bych, aby jsi o ní mluvil jako o "své ženě". Líbíse mi představa (manželka ji ani úplně nezavrhla), že by byla k bullovi submisivní a ke mně dominantní.

Dobrovolně bych ji takto "předal".
Určitě není problém se zkusit domluvit i na občasném reálném setkání.
Prosím, ideálně komunikace přes WhatsApp.

Odmítám si psát s vulgárními blbci co si myslí, že prostě hned bude vše. Pokud není důvěra, není co budovat.
Praha88
Příspěvky: 22
Registrován: úte 23. úno 2021 11:36:32
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Praha88 »

Ahoj,
jsem tu nový. Mé manželce bude v březnu 29 let a rád bych kdyby se tu našel nějaký fajn bezproblémový chlap, který by se jí pokusil dostat virtuálně přes sociální síť. Její fotku pošlu v případě Tvého i mého zájmu do zpráv. Tudíž napiš mi něco o sobě a Tvůj názor na celou akci a rovnou přípis i kde tě najdu na facebooku pod jakým (tvým pravým) jménem. Nestojím o vymyšlené facebooky bez fotky apod. na to ma manželka reagovat určitě nebude. Chtěl bych aby si ji tam oslovil a dokázal ji přimět psát si s Tebou o sexu, posílat si fotky atd. Jedinou podmínkou je, že nikdy se nesmíš zmínit, že jsem Tě navedl já a všechny konverzace mi budeš přeposilat. Jinak máš volnou ruku.

Tak jsem zvědavý kdo se ozve
gorgen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 14. lis 2016 18:11:00
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od gorgen »

Hledám pár, kterému bych byl "rodinným přítelem" a zároveň pánem na dálku. Pár (či jeden z páru) by měl být submisivně zaměřen se zájmem o kandaulismus / cuckold. Dominantní přístup, úkoly, řízení vašeho sexuálního života...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT a 7 hostů