Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od --ubozacek-- »

Dlouho jsem tu nebyl.Prisel jsem o heslo ke svemu staremu nicku ubozak.Je tu nejaky dominantni bull nebo par ktery chce ovladat ,zesmesnovat a vyslýchat tluste cune z malym penisem.Ja 36 let 110 kg,panic.
marianl
Příspěvky: 125
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od marianl »

Rád bych pokecal s někým o mé ženě fotky pokud budou sympatie možná i víc. Zatím jen pokec fotky atd. Napiš .
Pfiff
Příspěvky: 1
Registrován: úte 13. dub 2021 19:33:52
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Pfiff »

Zdravím, hledám zde bulla, který by si chtěl psát o mojí přítelkyni, vytvářet příběhy a postupně se mnou vyzkoušel třeba i naše představy uskutečnit v realitě. Mojí přítelkyni je 25 let, bruneta, štíhlé postavy. Ty by si měl být ideálně z Prahy a okolí s normální nebo sportovní postavou a ideálně s větším M.
romulus1999
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 26. lis 2020 0:16:42
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od romulus1999 »

Niekto na zvrhlé komentovanie bez hraníc?
Kapr
Příspěvky: 51
Registrován: sob 10. dub 2021 18:52:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Kapr »

marianl píše: čtv 27. kvě 2021 11:07:54 Rád bych pokecal s někým o mé ženě fotky pokud budou sympatie možná i víc. Zatím jen pokec fotky atd. Napiš .
Mam zájem pokud chceš
lynek
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27. bře 2015 22:41:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: hledám muže na dlouhodobé sdílení jeho ženy; budu její imaginární přítel, vše o ní důvěrně a diskrétně

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od lynek »

Ahoj,velmi mě vzrušuje a naplňuje představa, že nahlížím do soukromí a intimností vdané či zadané ženy. Že uvidím a poznám to, co je skryto, tajné a přístupné pouze jejímu manželovi, či příteli - tobě. Představa, že ji se mnou začínáš sdílet, postupně mi ji odhaluješ a třeba se časem zaraduješ, že už na ni nejsi sám, je velmi lákavá, co myslíš? Třeba se z toho časem nestanou jen představy...Mám v tom naprostý pořádek, jsem v těchto věcech přísně diskrétní, přes to nejede vlak, neboť vše stojí na vzájemné důvěře. Pokud to také tak cítíš a jsi připravený začít mi představovat manželku, či slečnu budu velmi rád, když mi napíšeš. Skončily mně dva takové vztahy a chci pokračovat.
Xwarholo
Příspěvky: 116
Registrován: ned 21. črc 2019 17:41:28
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: po netu online i mailem

Příspěvek od Xwarholo »

ha_ma píše: stř 12. kvě 2021 12:27:06 Hledám stašího bulla (45-60let) se kterým si budu psát představy o šukání mé manželky. Slušně bez perverzit.

Může být i žena, která by si chtěla po netu hrát na moji nevěrnou manželku.
Rád bych si o tom s tebou psal. Je mi 47
engik
Příspěvky: 23
Registrován: stř 02. čer 2021 20:00:04
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od engik »

Najdu cuckolda co mi bude posilat fotky te jeho hotwife a popisovat je, pripadne mi ukazovat jejich konverzaci.

Casem si s jeho manzelkou rad napisu a co bude dal se uvidi ...
Nedsto
Příspěvky: 16
Registrován: pát 15. bře 2019 2:38:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Nedsto »

Ahoj,
Je mi 23 a moji přítelkyni je 20. Měli jsme trojku s mojím kamarádem a od té doby tihnu ke kandaulismu. Ona by možná i chtěla ale nikdy se k tomu neodvážila. Tak co takhle chat, pošlu ti její fotky a řekneš mi co bys s ní dělal?
Xwarholo
Příspěvky: 116
Registrován: ned 21. črc 2019 17:41:28
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Xwarholo »

Nedsto píše: ned 20. čer 2021 1:18:19 Ahoj,
Je mi 23 a moji přítelkyni je 20. Měli jsme trojku s mojím kamarádem a od té doby tihnu ke kandaulismu. Ona by možná i chtěla ale nikdy se k tomu neodvážila. Tak co takhle chat, pošlu ti její fotky a řekneš mi co bys s ní dělal?
Ahoj, dobře. Pošli a zhodnotíme
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anetafem, hugovor, milosv, sharps, SickTheCuck, Tim666 a 65 hostů