Seznamka virtuální

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Melounek22
Příspěvky: 12
Registrován: ned 18. črc 2021 10:08:54
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Ahoj, vzrušuje mě představa nevěry mé přítelkyně, hledám zde pouze virtuální rozptýlení

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Melounek22 »

Ahoj, hledám nějakého dominantnějšího bulla na online pokec o mé přítelkyni. Já 22, ona 21, mám rád různé příběhy, jsem lehce bi, takže to také není problém. Pokud má někdo zájem si takhle pokecat, klidně napiš.
muz_s_malym74
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 22. črc 2021 11:16:18

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od muz_s_malym74 »

Mám malé péro a moc mě vzrušuje představa, vidět svou ženu užívat si s jiným. To ovšem žena zatím nechce. Docela ráda mě však v sexu ponižuje. Ovšem žádný tvrdý extrém, to se nám nelibí! Silonky, nožky a boty v hlavní roli. Jejich uctívání, klečení před ženou a lehounké SM. To se nám moc líbí. Žena říká, že si umí představit, že by se dívala, jak se před ní plazíme dva. Líbáme její nohy, jsme nadržení, ona se nám směje. Když budeme hodní, dovolí nám navzájem se před ní honit rukou, možná i pusou. Žádný sex s ní. Já žádnou zkušenost s mužem nemám, ale láká mě představa, “soupeřit” s jiným sub mužem o její pozornost, pohlazení a pochvalu. Splnit každý její povel. Jako dva psi u jejich nohou. Opakuji, žádné tvrdé SM praktiky! Zatím bych si o tom s někým rád obcas popsal. Ideálně severní Morava😉
lud63
Příspěvky: 129
Registrován: pát 08. led 2016 15:49:55
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Rád jsem uzamčen v pásu cudnosti
Bydliště: Kladensko

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od lud63 »

Kdo by pokecal na toto téma Kladno Stochov
Bull007
Příspěvky: 67
Registrován: ned 16. kvě 2021 12:00:48
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Bull007 »

Melounek22 píše: ned 18. črc 2021 11:33:03 Ahoj, hledám nějakého dominantnějšího bulla na online pokec o mé přítelkyni. Já 22, ona 21, mám rád různé příběhy, jsem lehce bi, takže to také není problém. Pokud má někdo zájem si takhle pokecat, klidně napiš.
Jestli máš ještě zájem napiš zprávu.
:)
boar
Příspěvky: 36
Registrován: stř 07. dub 2021 13:34:01
Pár slov o nás: Dom. bull.

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od boar »

Ahoj. Nájdem manželský pár, kde on jednoducho chce menej so slabším libidom a ona potrebuje ešte toho dosť veľa. Ponúkam výpomoc, som zdravý, vysoký, m 22/5. Vzrušuje ma, že šukám vydatú a on mi ju dáva, pozerá sa a inšpiruje. Prosím píšte iba Tí, ktorí to chcete naozaj prežívať. Ďakujem.
uboziak21r
Příspěvky: 35
Registrován: sob 24. črc 2021 7:58:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od uboziak21r »

Ahoj, vzrušuje ma predstava ako by som sa pozeral ako mi niekto šuká mamu pred mojimi očami. Bolo by to pre mna strašne ponižujúce a to ja rád... Mám 21 rokov, mama 45(o ničom nevie) a som bi. Hladám dominantného muža ideálne staršieho odo mna. Nevylučujem ani webku alebo volanie cez internet.
georgeman
Příspěvky: 258
Registrován: ned 05. čer 2016 17:23:44
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od georgeman »

Ahoj, hledam casto nadrzenyho typka s kamerkou co by mel chut tvrde komentovat fotky moji holky a honit si u toho pero...

Muzeme se sejit i v realu... nekdo z Usteckeho kraje... Mostecko a okoli... napis
Justaman19
Příspěvky: 43
Registrován: úte 16. bře 2021 17:08:52
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Justaman19 »

Hľadám niekoho kumu by som vedel ukazat manželku na fotkach.Stihla blond 30 .Ukazal by som vsetko od civil po nahe,sex atd.Najlepšie TT BA.Ide o osobne stretnutie a nie posielanie fotiek.
glim
Příspěvky: 5
Registrován: pon 06. kvě 2019 10:38:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Kdo rád kozaté holky, mám pro tebe nabídku. Ze začátku bych chtěl, abys mi sváděl ženu a posílal reporty.

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od glim »

Láká mě a ženu mít nějakou zkušenost se šmírákem. Šel by do toho někdo?
piskor
Příspěvky: 53
Registrován: úte 03. lis 2015 10:49:09
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od piskor »

Je tady někdo z karlovarského kraje?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: cuckpig, herry, jexxl, Pako de Praga a 63 hostů